Şimdi Ara

Sony, PlayStation İçin İlk TV Dizisini Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bildiğiniz gibi Microsoft, E3 sunumu sırasında Xbox One'a özel iki farklı TV dizisini duyurmuş ve bu konuda büyük eleştiri almıştı. Fakat daha fazla kişiye ulaşma politikasının bir parçası olan bu duyuruya benzer bir haber Sony'den de geldi.

Yapılan açıklamalara göre Sony Pictures, PlayStation 4 için Powers adında 10 bölümlük bir TV dizisi çekmeye başladı. 'Powers' adındaki bu dizinin her bölümü 1 saate yakın sürecek. Brian Michael Bendis ve Michael Avon Oeming'in aynı isimli çizgi romanına odaklanacak olan bu dizi polisiye bazlı işleyecek. Dizide süper güçler gibi bazı fantazi öğeleri de yer alacak.

Dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

• Ne zaman hocam yoksa yazıyor da ben mi göremedim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi Ps4 üstünden mi yayınlanacak yoksa normal televizyon dizisi gibi i?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadır20

Ne zaman hocam yoksa yazıyor da ben mi göremedim?

Daha yeni duyurulmus. Önce cast yapilacak, stüdyolar hazirlanacak, sonra bölümler cekilecek, belki bir TV kanaliyla anlasilacak. Yani anlayacagin bu sene gelse bile sene sonuna anca gelir.
    Dizi sektörü diger ülkelerde bizdeki gibi degilki. 2 ayda sifirdan hazirlasinlar her hafta bos diyaloglar ve siradan olaylar ile bir bölüm ceksinler. Sonra sacma sapan reyting sistemine dayanarak bu dizi tutmadi diye 3-4 bölüm sonrasinda yayindan kaldirsinlar.

• Bıktım bunların sidik yarıştırmasından

• Muhtemelen Türkçe altyazı olmayacaktır. BSC ekibi bu diziye, her bölümden sonra Türkçe altyazı yaparsa çok iyi olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.