- x
A101 in verdigi vestel tablet
48 Cevap7659 Görüntüleme2 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2435 Mesaj
20 Mart 2014; 17:45:25 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Arkadaslar bugun a101 den vestel tablet aldim. Tablette model falan yazmiyor sadece turkiyeye ozel falan yaziyor. 169 lira . blootuth cift kamera 1 gb ram 8 gb hafiza v.s. ince ve kibar....
Neyse mevzuya gelelim.
Bu tabletin recovery moduna nasil giriliyor.
Ses acma+ guc falan olmuyor.
Yedekleme falan nasil yapilir bu modele uygun rom bulunurmu kullanan varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tüm toki sakinlerini twitterda bekleriz:
toki ulugazi twitter [url=https://twitter.com/tokiulugazi][/url]

1 Mesaj
20 Mart 2014; 22:25:15 

Inceleme yazisi yazabilir misiniz lütfen?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
20 Mart 2014; 22:46:42 

inceleme yapmaya bile değmez bu tablet

2435 Mesaj
20 Mart 2014; 23:44:33 

quote:

Orijinalden alıntı: cnrkck

Inceleme yazisi yazabilir misiniz lütfen?

kibar ve hoş bir görünümü var.
benim gibi sadece nete girip kitap okuyan veya youtube gibi basit videolar için iyi fazla inceleyemedim ama root yapamadım bir de rom falan yok daha doğrusu bu modeli bilen yok...
170 liraya ne beklenirki başka...

116 Mesaj
21 Mart 2014; 16:38:16 

Dışı hoş içi fostur

2435 Mesaj
22 Mart 2014; 22:21:59 

arkadaşlar a101 de iade süresi kaç gündü, 15 gün oldu cihazı alalı p.tesi 18 gün olacak iade ewteceğimde.

1941 Mesaj
22 Mart 2014; 23:15:45 

yine aynısının kampanyası varmış bir kaç güne bahsettiğiniz ürün Vestel marka

2435 Mesaj
23 Mart 2014; 13:49:41 

quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

yine aynısının kampanyası varmış bir kaç güne bahsettiğiniz ürün Vestel marka

bölgelere göre değişiyor galiba, broşürde yazmamasına rağmen samsunda geçen hafta satıldı.

1941 Mesaj
23 Mart 2014; 16:02:00 

Olabilir ben dün gördüm reklamı mağazada asılı ( orda yazıyor Vestel ) yetkili elemana sordum 24 mart da gelecek dedi A101 sitesinde olmuyor bazen geçenlerde de Hi Livel 9 inç tablet vardı..

691 Mesaj
10 Haziran 2014; 16:43:51 

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Arkadaslar bugun a101 den vestel tablet aldim. Tablette model falan yazmiyor sadece turkiyeye ozel falan yaziyor. 169 lira . blootuth cift kamera 1 gb ram 8 gb hafiza v.s. ince ve kibar....
Neyse mevzuya gelelim.
Bu tabletin recovery moduna nasil giriliyor.
Ses acma+ guc falan olmuyor.
Yedekleme falan nasil yapilir bu modele uygun rom bulunurmu kullanan varmi.

tablete sim kart takılıyor mu?

Bütün satış ortaklarını profilime bekliyorum. İnternet' ten nasıl para kazanırsınız. Yeni başlayanlar ve ücretsiz eğitim almak isteyenler için. http://www.facebook.com/efekan.candan2

2435 Mesaj
10 Haziran 2014; 17:17:15 

quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

tablete sim kart takılıyor mu?

takılmıyor---du--
ama şu anda önümüzdeki cuma günü vestelin benzer özellikli tableti gelecek android 4.1 den 4.2 ye yükseltilmiş, özellikleri buna benziyor, belki de aynı tableti sürümü yükseltip satıyorlar bilemiyorum yani, sim kart bunda da olmayacak sanırsam.

0

37 Mesaj
10 Haziran 2014; 17:21:33 

çözünürlüğü nasıl?

2435 Mesaj
10 Haziran 2014; 17:28:27 

quote:

Orijinalden alıntı: bahira34

çözünürlüğü nasıl?

cumayı bekleyeceğiz bakalım.

37 Mesaj
10 Haziran 2014; 17:30:39 

tablet gelince benide bi aydınlatıver sana zahmet

Bu mesajda bahsedilenler: deneme1

691 Mesaj
10 Haziran 2014; 21:07:55 

Bunu arştırdım yakındaki bir teknoloji mağazasına sordum adam verdiği cevap şu oldu tabi haklı da;
3g li table 500 den aşağıya bulunmaz ha belki ikinci belki bulabilirsin, dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efekan candan -- 10 Haziran 2014; 21:08:23 >

Bu mesajda bahsedilenler: @deneme1 Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bütün satış ortaklarını profilime bekliyorum. İnternet' ten nasıl para kazanırsınız. Yeni başlayanlar ve ücretsiz eğitim almak isteyenler için. http://www.facebook.com/efekan.candan2

2435 Mesaj
10 Haziran 2014; 23:06:23 

quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

Bunu arştırdım yakındaki bir teknoloji mağazasına sordum adam verdiği cevap şu oldu tabi haklı da;
3g li table 500 den aşağıya bulunmaz ha belki ikinci belki bulabilirsin, dedi.

geçen hafta n11 de reader firmasına ait modelini hatırlamadığım sim kartlı tablet 230 liraya satıldı.

691 Mesaj
10 Haziran 2014; 23:36:43 

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

geçen hafta n11 de reader firmasına ait modelini hatırlamadığım sim kartlı tablet 230 liraya satıldı.

Bu durumumu anlatan yüz ifadesi

20 Mesaj
11 Haziran 2014; 10:57:28 

Arkadaşlar bu tablet alınır mı? Görüşlerinizi bekliyorum.Perşembe günü gelecek de.

2176 Mesaj
11 Haziran 2014; 11:35:48 

quote:

Orijinalden alıntı: casper47

Arkadaşlar bu tablet alınır mı? Görüşlerinizi bekliyorum.Perşembe günü gelecek de.

fiyatına göre iyi bir tablet

Sony Xperia SP/İpad mini 16gb

6 Mesaj
11 Haziran 2014; 14:25:09 

kullanan arkadaşım neden iade ettin ürünü?bu hafta ki kampanyadan yararlanalım mı?akşamdan akşama film izlemek facebook a girmek için yüzlerce lira vermek istemiyorum.sence iki gün sonra çöp mü olur yoksa işimizi görür mü?

1110 Mesaj
11 Haziran 2014; 15:34:00 

Sonuçta vestel in tableti sadece sörf kitap okumak film izlemek ve Sosyal paylaşım sitelerinde gezinmek için alınabilir

38 Mesaj
11 Haziran 2014; 19:54:41 

yahu kaç aylık konu halen vestel tablet hakkında tam bir açıklama yapılmamış.Ben de almayı düşünüyorum daha çok netten video izlemek ve donanımhaberde gezinmek için :).Ee arada bazen oyun oynayabilmeyi kim istemez.Acaba bu cihaz asphalt 8 kaldırır mı? kullanan arkadaş varsa yardımcı olsun bize.

957 Mesaj
11 Haziran 2014; 21:05:45 

arkadas da bana sordu alayımmı dıye ınternet falan fılan ıcın nasıldır acaba

KADER;Yüce Allahın koyduğu kanun ve kurallardır.ZİKİR;Bir bilgiyi kullanıma hazır olarak zihinde tutma, onu kalbe ve dile getirme ve hatırlamadır..Ayrıca evrensel nitelikteki doğru bilgide zikirdir..TEZEKKÜR;İnsanların zihninde var olan bilgiyi harekete geçirme yani hatırlatmadır.''Yüce Allah Hz Adem den Hz Muhammede kadar aynı dini emretmiştir,lütfen Kuranı Kerimi anladığımız dilden okuyup anlamaya çalışalım...

478 Mesaj
11 Haziran 2014; 22:01:05 

Yarın Ankara a101'e geliyor. Güzelse alacağım.

Ek: almadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karpuz luteum -- 12 Haziran 2014; 22:09:05 >

297 Mesaj
12 Haziran 2014; 0:34:34 

Vestel in sitesindeki tablet ise asfalt 8 İ düşük ayarla oynatır diye düşünüyorum. Ama 2600 Mah batarya çok çok düşük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

197 Mesaj
12 Haziran 2014; 13:54:26 

http://m.youtube.com/?#/watch?v=00_WH5gvfv8 arkadaslar alin urunun incelemesi bu videodakiyle tek farki tasarimidir donanimlari ve ekrani aynidir

133 Mesaj
12 Haziran 2014; 17:41:17 

Google play store çalışmıyor lisansı yok galiba. Root atmak da istemiyorum. Kredi kartına taksitle almıştım,iade olur mu? Aydınlatırsanız sevinirim.
Edit: Banka slipi ile birlikte gidince iade aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return of the jedi -- 12 Haziran 2014; 18:03:30 >

30 Mesaj
13 Haziran 2014; 16:12:13 

google play store çalışmıyor demişsiniz ? bunun çözümü yok mu acaba almayı düşünüyordum bende

102 Mesaj
22 Haziran 2014; 22:25:00 

google play yerine mobile 1 uygulaması yüklenmiş geldi bir de dikkat ettim cihazda 8gb bellek denilmişti 4 gb görünüyor ben hayal kırıklığı yaşadım keşke almasaydım

39 Mesaj
3 Eylül 2014; 10:36:10 

Aynı ürün bu hafta tekrar gelecekmiş ekran çözünürlüğü nasıl idare edermi. Yoksa ucuz çin malları gibi çokmu kötü.

89 Mesaj
4 Eylül 2014; 14:12:16 

quote:

Orijinalden alıntı: toro58

Aynı ürün bu hafta tekrar gelecekmiş ekran çözünürlüğü nasıl idare edermi. Yoksa ucuz çin malları gibi çokmu kötü.

Şimdi hocam cihazın en büyük eksisi google playin olmaması bence.Yinede öbür market dalgasıyla istediğim uygulamalara ulaştım.Aspalth 8 i indirmeye çalıştım ancak google play olmadığı için hata verdi.300 rise your glory ve nfs most wanted ve subway surfersi denedim.300 birazcık kasıyor ama oynanabilir düzeyde.Nfs most wantedda ise sıfır kasma oldu son derece akıcı şekilde oynadım,subway surfers ıda aynı şekilde.Gelelim ekran çözünürlüğüne.Cihazın bir diğer en büyük eksisi ekran çözünürlüğü bence.720 p olmaması gerçekten beni üzdü.Ekranı benim için gerçekten kötü.Açtığım video 360 p gözüküyor ama benim için yeterli.Haberim olmadan annem 170 tl verip almış tableti.Açıkçası ben fiyatına göre gayet iyi buldum.600 tl ye aldığım tablet subway surfers i bile açmazken 170 tl lik tablet sıfır kasma ile nfs most wanted açtı.Film izlerken falanda asla donma olmuyor.Yalnız ilginçtir ki youtube videoları daha kaliteli gözüküyor.
İyi günler

Edit:Daha tableti 1 saat önce aldığımız için fazla şey test edemedim.Bunu eklemeyi unutmayayım:Bataryası hızlı gidiyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueTixx -- 4 Eylül 2014; 14:15:16 >

http://www.youtube.com/watch?v=imamcajBEJs

142 Mesaj
4 Eylül 2014; 14:21:39 

bende aldım google playstore yok nasıl bişey çözemedim.playstore yüklenir mi buna? genel olarak iyi bir tablet ama ilk defa bi tablet sahibi oldum karşılaştıma yapamıyorum çocuklar elinden düşürmüyor

5542 Mesaj
4 Eylül 2014; 14:39:52 

Tabletinizin tam modelini bulup bu SİTEDEN Google Play Store romu mevcutmu diye bakın arkadaşlar. Vestel VTab 7.85 Pro modelininde yoktu Google Play Store bulunan romu dün yayınladılar. Android 4.4.2 Kitkat sürümünü kullanmışlar. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 4 Eylül 2014; 14:43:30 >

Bu mesajda bahsedilenler: @hdfxf, @ahlaksahibi, BlueTixx Bu mesaja 1 cevap geldi.

Nokia Lumia 925 --- Canon 650D --- Gigabyte P35K Gaming Notebook

142 Mesaj
4 Eylül 2014; 15:17:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Tabletinizin tam modelini bulup bu SİTEDEN Google Play Store romu mevcutmu diye bakın arkadaşlar. Vestel VTab 7.85 Pro modelininde yoktu Google Play Store bulunan romu dün yayınladılar. Android 4.4.2 Kitkat sürümünü kullanmışlar. Kolay gelsin.

teşekkürler birader.ama flash yükleme işi biraz riskli gibi. elimizde patlamasın cihaz. acemisiyim bu işlerin, sonra çocukların dilinden kurtulamam

2 Mesaj
4 Eylül 2014; 16:05:03 

bugün a101 de satılıyor tekrar. 7 yaşında oğluma almayı düşünüyorum. google play yoksa neyi nasıl yükliycez. yardımcı olabilirmisiniz. ve 169 tl. değer mi

89 Mesaj
4 Eylül 2014; 16:35:01 

quote:

Orijinalden alıntı: bendemnejla

bugün a101 de satılıyor tekrar. 7 yaşında oğluma almayı düşünüyorum. google play yoksa neyi nasıl yükliycez. yardımcı olabilirmisiniz. ve 169 tl. değer mi

Valla hocam ben başka tablet denemediğim için bilemeyeceğim ancak 169 tl bence gayet uygun ve alınmaya değer.Google play yerine başka bir market uygulaması var.Dünyada çokça bilinen uygulamaların aynısı o markette de var o konuda sıkıntı yok.Youtube whatsapp oyunlar vs. hepsi bulunuyor.

2 Mesaj
4 Eylül 2014; 16:56:39 

teşekkürler .

Bu mesajda bahsedilenler: BlueTixx

142 Mesaj
4 Eylül 2014; 17:57:04 

valla tırsa tırsa sd karttan cihaza format attım güzelleşti play store falan geldi

5542 Mesaj
4 Eylül 2014; 23:47:55 

quote:

Orijinalden alıntı: ahlaksahibi

valla tırsa tırsa sd karttan cihaza format attım güzelleşti play store falan geldi

Umarım faydalı olabilmişimdir. Tablete yada telefona uygun romu yüklemenin hiçbir zararı olmaz. Korkmanıza gerek yok

Nokia Lumia 925 --- Canon 650D --- Gigabyte P35K Gaming Notebook

142 Mesaj
5 Eylül 2014; 1:40:20 

fazlasıyla istifade ettim teşekkürler.yalnız bu 4.4.2 android sürümü cihazı yavaşlattı sanki.

Bu mesajda bahsedilenler: Gladiotürk

26 Mesaj
5 Eylül 2014; 13:34:12 

bu cihazı dün aldım genelde fiyatına göre fena değil ancak googleplay olmaması ve ekran çözünürlüğü sıkıntı verici.. kararsız kaldım iade edip etmemeye bu fiyata daha uygununu bulabilrmiyim diye... bir de kipaya bugün samsung t1100 galaksy 3 lite tablet geldi 110 tl fazla verip onumu alsam diye düşünüyorum ama ondada bluetooth ve ön kamera yok... bu arada vestelin 2 mp dediği arka kamera ancak 1,5 mg p dir bence çözünürlük iyi değil... bilginize...

38 Mesaj
5 Eylül 2014; 19:02:45 

Anlamadığım iki konu var birincisi tanıtım reklamında koskocaman google play reklamı var ama cihazda ne yazıkki yok.
İkincisi işletim sistemi Android 4.4 Kitkat diyor ama ürün 4.2 jellybean, neden insanları yanıltarak ürün satıyorlar anlamadım.

Tableti alıp kullanan arkadaşlar bu fiyata bu tablet alınırmı kalite nasıl menunmusunuz?

39 Mesaj
6 Eylül 2014; 1:26:52 

Benim vardığım sonuç şuki: çocuklara tetris diye alınır.

89 Mesaj
6 Eylül 2014; 17:39:07 

Arkadaşlar cihaz 8 GB diyorlardi 4 GB cikti??

Edit:Cihaza bugün güncelleme geldi ve google olay eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueTixx -- 8 Eylül 2014; 16:03:44 >

39 Mesaj
8 Eylül 2014; 21:55:28 

quote:

Orijinalden alıntı: BlueTixx

Şimdi hocam cihazın en büyük eksisi google playin olmaması bence.Yinede öbür market dalgasıyla istediğim uygulamalara ulaştım.Aspalth 8 i indirmeye çalıştım ancak google play olmadığı için hata verdi.300 rise your glory ve nfs most wanted ve subway surfersi denedim.300 birazcık kasıyor ama oynanabilir düzeyde.Nfs most wantedda ise sıfır kasma oldu son derece akıcı şekilde oynadım,subway surfers ıda aynı şekilde.Gelelim ekran çözünürlüğüne.Cihazın bir diğer en büyük eksisi ekran çözünürlüğü bence.720 p olmaması gerçekten beni üzdü.Ekranı benim için gerçekten kötü.Açtığım video 360 p gözüküyor ama benim için yeterli.Haberim olmadan annem 170 tl verip almış tableti.Açıkçası ben fiyatına göre gayet iyi buldum.600 tl ye aldığım tablet subway surfers i bile açmazken 170 tl lik tablet sıfır kasma ile nfs most wanted açtı.Film izlerken falanda asla donma olmuyor.Yalnız ilginçtir ki youtube videoları daha kaliteli gözüküyor.
İyi günler

Edit:Daha tableti 1 saat önce aldığımız için fazla şey test edemedim.Bunu eklemeyi unutmayayım:Bataryası hızlı gidiyor gibi.

Eyvallah açıklaman için .

11 Mesaj
9 Eylül 2014; 1:49:35 

İlk önce başgan, Bu tabletin markası vestel 7" eco tab.

ikinci olarak sorununa çözüm bulamayacağım ama sana bir sorum olacak.

Bluetooth'a nerden girliyor.

He bu arada bu tablet çok hassasdır. daha bugün elimden düşüp kaydı ve ekranı çatladı. Aman dikkat ha.

Bu mesajda bahsedilenler: deneme1

32 Mesaj
15 Eylül 2014; 12:57:17 

bunda tablette baktıgımız bir resmi nasıl tvye atabiliryoruz galaxy s3 oluyor bundada olması gerekmıyomu

19 Mesaj
15 Eylül 2014; 18:58:18 

Tablette fazla kusur göremedim (fiyatına göre) yalnız Bluetooh yok sanırım ya da ben bulamadîm. Es dosya yoneticisinden acmayı denedim ancak ise yaramadı.

TABLETTE BLUETOOH MEVCUT MU ? :))

sɹǝʇ nq ʞǝʇ ɹiq ºɐp ɐpunloʎ ʎǝsɹǝɥ iʞuɐs

1 Mesaj
28 Ekim 2014; 20:01:10 

valla ben kullanıyorum real racing 3 kasmadan oynadı her halde onuda oynatır fakat çok riskli bir tablet koltuktan düştü tam ortasından her tarafına kırıldı google play yok nette gezinmeye güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eresta -- 28 Ekim 2014; 20:01:45 >

Bu mesajda bahsedilenler: gokhanfeb

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Android Tabletler » Diğer Markalar » A101 in verdigi vestel tablet
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.582