Şimdi Ara

A101 in verdigi vestel tablet

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
32.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde üzerine reklam yapıyrolar
    Türk malı destek diyorlar
    kalitesiz malı pahalıya satmaktan başka birşey yok
  • arkadas da bana sordu alayımmı dıye ınternet falan fılan ıcın nasıldır acaba
  • Arkadaslar bugun a101 den vestel tablet aldim. Tablette model falan yazmiyor sadece turkiyeye ozel falan yaziyor. 169 lira . blootuth cift kamera 1 gb ram 8 gb hafiza v.s. ince ve kibar....
    Neyse mevzuya gelelim.
    Bu tabletin recovery moduna nasil giriliyor.
    Ses acma+ guc falan olmuyor.
    Yedekleme falan nasil yapilir bu modele uygun rom bulunurmu kullanan varmi.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Inceleme yazisi yazabilir misiniz lütfen?
  • inceleme yapmaya bile değmez bu tablet
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnrkck

Inceleme yazisi yazabilir misiniz lütfen?

kibar ve hoş bir görünümü var.
    benim gibi sadece nete girip kitap okuyan veya youtube gibi basit videolar için iyi fazla inceleyemedim ama root yapamadım bir de rom falan yok daha doğrusu bu modeli bilen yok...
    170 liraya ne beklenirki başka...
  • arkadaşlar a101 de iade süresi kaç gündü, 15 gün oldu cihazı alalı p.tesi 18 gün olacak iade ewteceğimde.
  • yine aynısının kampanyası varmış bir kaç güne bahsettiğiniz ürün Vestel marka
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualFrog

yine aynısının kampanyası varmış bir kaç güne bahsettiğiniz ürün Vestel marka

bölgelere göre değişiyor galiba, broşürde yazmamasına rağmen samsunda geçen hafta satıldı.
  • Olabilir ben dün gördüm reklamı mağazada asılı ( orda yazıyor Vestel ) yetkili elemana sordum 24 mart da gelecek dedi A101 sitesinde olmuyor bazen geçenlerde de Hi Livel 9 inç tablet vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

Arkadaslar bugun a101 den vestel tablet aldim. Tablette model falan yazmiyor sadece turkiyeye ozel falan yaziyor. 169 lira . blootuth cift kamera 1 gb ram 8 gb hafiza v.s. ince ve kibar....
    Neyse mevzuya gelelim.
    Bu tabletin recovery moduna nasil giriliyor.
    Ses acma+ guc falan olmuyor.
    Yedekleme falan nasil yapilir bu modele uygun rom bulunurmu kullanan varmi.

tablete sim kart takılıyor mu?

takılmıyor---du--
    ama şu anda önümüzdeki cuma günü vestelin benzer özellikli tableti gelecek android 4.1 den 4.2 ye yükseltilmiş, özellikleri buna benziyor, belki de aynı tableti sürümü yükseltip satıyorlar bilemiyorum yani, sim kart bunda da olmayacak sanırsam.

A101 in verdigi vestel tablet
  • çözünürlüğü nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahira34

çözünürlüğü nasıl?

cumayı bekleyeceğiz bakalım.
  • deneme1 D kullanıcısına yanıt
    tablet gelince benide bi aydınlatıver sana zahmet
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

Bunu arştırdım yakındaki bir teknoloji mağazasına sordum adam verdiği cevap şu oldu tabi haklı da;
    3g li table 500 den aşağıya bulunmaz ha belki ikinci belki bulabilirsin, dedi.

geçen hafta n11 de reader firmasına ait modelini hatırlamadığım sim kartlı tablet 230 liraya satıldı.
  • Arkadaşlar bu tablet alınır mı? Görüşlerinizi bekliyorum.Perşembe günü gelecek de.
  • kullanan arkadaşım neden iade ettin ürünü?bu hafta ki kampanyadan yararlanalım mı?akşamdan akşama film izlemek facebook a girmek için yüzlerce lira vermek istemiyorum.sence iki gün sonra çöp mü olur yoksa işimizi görür mü?
  • Sonuçta vestel in tableti sadece sörf kitap okumak film izlemek ve Sosyal paylaşım sitelerinde gezinmek için alınabilir
  • yahu kaç aylık konu halen vestel tablet hakkında tam bir açıklama yapılmamış.Ben de almayı düşünüyorum daha çok netten video izlemek ve donanımhaberde gezinmek için :).Ee arada bazen oyun oynayabilmeyi kim istemez.Acaba bu cihaz asphalt 8 kaldırır mı? kullanan arkadaş varsa yardımcı olsun bize.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.