Şimdi Ara

A101 in verdigi vestel tablet (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
32.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tolga164

Hocam rom nasil nereden bulacbiliriz ? meb tabletleri gibiyse rom recovery vs yoksa adami kanser eder bu.

Telefonun orjinal adi neyse onu bul google da ... rom diye arat ayrica niye kanser etsin ya bnm modelim daha eski sizinkine gore bi tek bataryasi zamanla oldu 2 3 sene gider yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adv11 -- 23 Eylül 2015; 16:13:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel Eco-III 7'' tablette google play yokmu? Nasıl olmaz çok ilginç android değilmi bu cihaz? Şu an satış fiyatı 176₺ nasıl bu fiyata alınırmı çocuk çizgi film izlesin diye alıcam.

• hocam memnunmusun bende almayı düşünüyorum çocuk için.. google play yok deniyor yokmu gerçekten?
  • Sakın almayın çok dandik. Sitelerde çok şikayet var. Ben de almış bulundum. 50TL ye de düşse aman...

• darkmania06 D kullanıcısına yanıt
    Vestel tabletlerden uzak durun. Ucuz çin mallarının bazıları bile bundan çok daha iyi. Ben çoçuğum için aldım ve yaklaşık bir yıldır kullanıyor. ( VP 10 modeli )
    Yani kullanamıyor. Çift çekirdek işlemci ve bir GB ram e rağmen aşırı yavaş. Wifi açılınca tablet neredeyse duruyor. Bir sayfayı açmak üç dakika sürüyor.
    Bir kaç şey yükleyince aşırı yavaşlıyor.
    Bir kaç kez formatlayıp yeniden denedik ama değişen pek birşey yok.
    Uzak durun, kaliteli bir şey alın. Paranız azsa da çok daha iyi çin malları var. Fiyatı da bundan uygun.
    Vestel bir yerli malı kandırmacası. Milliyetçilik bu kadar çok istismar edilmemeli.
  • Vestel eco 3 tablet süper tam bir fiyat performans ürünü.pil tasarruf modunda 6 saat 20 di dizi izledim 22 saat tablet boşta bekleme süresi aldım.kesinlikle tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.