Şimdi Ara

IHS: Google'dan performans odaklı 8.9 inçlik Nexus tablet geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • IHS: Google'dan performans odaklı 8.9 inçlik Nexus tablet geliyor

Google’ın 8.9 inçlik büyük ekranlı Nexus tablet satışa sunacağı iddialarına, sektörün önemli danışmanlık firmalarından olan IHS’den destek geldi.

IHS’in tablet ve monitör birimin direktörü olan Rhoda Alexander, Cnet’e verdiği demeçte Google’ın 8.9 inçlik Nexus tableti bu yıl içerisinde satışa sunma planları yaptığını söyledi. Tabletin seri üretiminin başlangıcı için temmuz ya da ağustos ayını işaret eden Alexander, tabletin fiyatıyla ilgili de dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Yeni Nexus tabletin, yüksek performans sunacak bir tablet olmasını beklediklerini ifade eden Alexander; bundan ötürü tabletin, uygun fiyatlı Nexus’lardan farklı değerlendirilmesi ve 300 dolardan daha yüksek bir fiyat etiketinin kimseyi şaşırtmaması gerektiğini söyledi.

3.nesil Nexus 7 konusuna da değinen analist, Google’ın bu yıl içerisinde yeni Nexus 7’yi mutlaka satışa sunmasını beklediklerini; ancak cihazla ilgili şimdilik çok fazla bilgi sahibi olmadıklarını ifade etti.

• Mantıklı bir hareket olur firma için çünkü o dilim tamamen ipad e kaldı iyi bir fiyattan f/p canavarı olarak gelirse galaxy note 10.1 vs cihazlara çok iyi altnernatif olur.Saygılar.

• Yaklaşık 1 yıldır haberi çıkıyor kendisi çıksada görüp incelesek

• Android'den performanslı tablet olmaz. java sanal makinesiyle bir yere kadar. Andriod tabletlere fazla para bayılmayın, pişman olursunuz.

• İpad candır gerisi tefarruattır...

• bize ucuzu bile fahiş fiyattan geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MURATSPLAT

Android'den performanslı tablet olmaz. java sanal makinesiyle bir yere kadar. Andriod tabletlere fazla para bayılmayın, pişman olursunuz.

Ah birde bilip konuşsan ya , kaç yıl önce okumuş bir yerden Yok sanal makinaymış yok bilmem neymiş , kitkatta istersen kapatabiliyorsun , ve yeni gelicek olanda tamamen kaldırılıcak. Önce araştır sonra yaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar pahalı olacak olması bence 64 bit intel işlemciyle gelecek iddiasını doğruluyor s801 gibi bir işlemci ile gelse çok daha ucuza satabilirlerdi
  • Tablete 300 euro verecek param varsa neden android tercih edeyim ki ?
    bi 100 daha korum ustune Lenova Thinkpad 8 alirim. Pahali segmendde windows tablet dururken android almak sacma cunki androidde 150 dolar ustu tum cihazlar neredeyse ayni performansi veriyor.

• benim anlamadığım google samsung ile anlaşıp nexus olayının ipini çektide niye hala millet nexus cihaz geliyor diye haber yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Tablete 300 euro verecek param varsa neden android tercih edeyim ki ?
    bi 100 daha korum ustune Lenova Thinkpad 8 alirim. Pahali segmendde windows tablet dururken android almak sacma cunki androidde 150 dolar ustu tum cihazlar neredeyse ayni performansi veriyor.

WP8 SnapDragon 800 olmadan çalışmıyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

quote:

Android'den performanslı tablet olmaz. java sanal makinesiyle bir yere kadar. Andriod tabletlere fazla para bayılmayın, pişman olursunuz.

Ah birde bilip konuşsan ya , kaç yıl önce okumuş bir yerden Yok sanal makinaymış yok bilmem neymiş , kitkatta istersen kapatabiliyorsun , ve yeni gelicek olanda tamamen kaldırılıcak. Önce araştır sonra yaz

Android, uygulama seviyesinde çoklu görev sanaldir. Windows 98'den farki yoktur.

Java sanal makinesi olmadan, bir uygulama birden fazla işlemci türünde nasıl çalışır? Çok bilmişsen anlatta öğrenelim.

Şuan Androidin en son sürümünü kullanıyorum. Ve 4 çekirdekli nexus kasım kasım kasılıyor. Gerçek bu işte.

• quote:

quote:

quote:

Android, uygulama seviyesinde çoklu görev sanaldir. Windows 98'den farki yoktur.

Java sanal makinesi olmadan, bir uygulama birden fazla işlemci türünde nasıl çalışır? Çok bilmişsen anlatta öğrenelim.

Şuan Androidin en son sürümünü kullanıyorum. Ve 4 çekirdekli nexus kasım kasım kasılıyor. Gerçek bu işte.

Dediğim şey art yani aot sanal makinası,yeni bir sanal makina ama şimdiki kullanılan jit sanal makinasına göre daha performanslı ama daha çok depolama alanı kullanıyor. Ama şuanda hala geliştiriliyor yani nexusta bile kullansan stabil olmayabilir normal kullanıcı için ama google bunu gelecek sürümlerde stabil olarak sunmayı planlıyor. Tablettede büyük ihtimal onu kullanırlar. Benim senin cümlende asıl beğenmediğim şey android tablete fazla para vermeyin pişman olursunuz lafın. Bende sadece internette dolaşıcak, oyun oynuycak insanlara ipad öneriyorum ama kendim hayatta almam . Kısıtlı işletim sistemi,benim en çok kullandığım uygulamalar appstorda yok. Fazla parada verdim pişmanda değilim ee nolcak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 21 Mart 2014; 14:54:18 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğim şey art yani aot sanal makinası,yeni bir sanal makina ama şimdiki kullanılan jit sanal makinasına göre daha performanslı ama daha çok depolama alanı kullanıyor. Ama şuanda hala geliştiriliyor yani nexusta bile kullansan stabil olmayabilir normal kullanıcı için ama google bunu gelecek sürümlerde stabil olarak sunmayı planlıyor. Tablettede büyük ihtimal onu kullanırlar. Benim senin cümlende asıl beğenmediğim şey android tablete fazla para vermeyin pişman olursunuz lafın. Bende sadece internette dolaşıcak, oyun oynuycak insanlara ipad öneriyorum ama kendim hayatta almam . Kısıtlı işletim sistemi,benim en çok kullandığım uygulamalar appstorda yok. Fazla parada verdim pişmanda değilim ee nolcak ?

beni cahiillikle suçlayanın cevabına bak.

bana android fun'yım deseydin cevap yazmazdım.

• android tabletlerin ucuz olması gerekli aksi takdirde iPad'lerin gerisinde kalır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

beni cahiillikle suçlayanın cevabına bak.

bana android fun'yım deseydin cevap yazmazdım.

Android fani olsaydım arkadaşlarıma iPhone , iPad önermezdim. App storeda benim kullandığım manga anime uygulamaları olsa bende alırdım ipadi ama yok işte anroiddeki gibi kaliteli olanları. Hiç bir markanında fanı olmam hangisi ihtiyaçlarımı en iyi şekilde karşılarsa onu alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fukasaku -- 21 Mart 2014; 21:49:21 >

• Denenebilir

• birde snapdragon 805 ile gelirse varya dadundan yenmez
  • Arkadaşlar fiyat Türkiye'de sorun olacaktır birde şunu söylemeliyim ki, ebat olarak fazla büyük. Bu sorun teşkil edecektir. Almış olduğum duyuma göre bundan daha teknolojik olanda üretilmiş ve şu anda hazır durumdaymış, fakat önce piyasaya bu sürülecek haberiniz olsun.www.teknolojiserdar.com

• millet 12 tablete geçti, 7" telefon yapıyor bunlar hala 8.9" çıkarıyor, tamam yap güzel google da az büyük yap şunu 8.9" ekranda performans olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.