Şimdi Ara

Next Tabloid HR11-01A ve Inca EnjoyBT hangisini almalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki tabletten hanginin özelliği,sorunsuzluğu,servisi daha iyidir acaba?Kullanacak kişi sadece nete ve facebook vs.girecek.Oyun oynamayacak.Bu durumu göre hangisini almalı?Tavsiyeniz nedir?

http://www.bimeks.com.tr/urun/136600/next-tabloid-hr11-01a-10-1-tablet-pc.aspx

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=3008012&Productid=bd600122

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up
  • Servis konusunu bilemem ama özelliklere bakılacak olursa next tabloid işlemci farkı ve ekran çözünürlüğü ile diğerine fark atmış..
  • Bende next hr11_01A var. Her turlu oyunu aciyor. 2 gb lik oyun bile oynarsin . Ekrani kesinlikle iyi cunku ips ekran. Ben de alirken inca yi dusundum ama ekran kalitesi cozunurlugu gibi konularda next tabiki iyi. Ayrica teknik servis olanagi da cok fazla istersen kendi sitesinden bak.

• Ekran kotu olursa bi resmi bi videoyu da kotu izlersin. Bunu istemezsen next derim. Ama fiyat farkini cok bulursan inca yi da alabilirsin. Tekrar soluyorum servis olarak next cok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: musacerkes

Ekran kotu olursa bi resmi bi videoyu da kotu izlersin. Bunu istemezsen next derim. Ama fiyat farkini cok bulursan inca yi da alabilirsin. Tekrar soluyorum servis olarak next cok iyi.

Donma,kasma vs. var mı next'te?Bu sorunlar yoksa fiyatları aynı gibi?Nexti alırım o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pendo -- 21 Mart 2014; 22:17:08 >
  • Tek sıkintisi usb sarj olmuyor

• nextde servis sorunları pek olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Next aldım.Şimdilik gayet iyi bir alet gibi görünüyor.Bir problemi yok.
    Cevaplar için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.