Şimdi Ara

Bir universite ogrencisine 250 dolar odul verilecektir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Insiyatifimi kullanarak basvuru yapan universite adaylari arasinda ve katilmak isteyen diger universite ogrencileri arasinda bir ogrenciye 250 dolar maddi yardim yapmaya karar verdim. Bunun icin, asagidaki kosullari saglanmasi yeterlidir:

1. Universite ogrencileri hazirlik sinifi haric muhendislik ogrencisi olmalidirlar.
    2. Adaylar cagdas, modern ve laik Turkiye yapisini/gerekliliklerini anlayabilen, cevresine ornek teskil eden kisiler olmalidirlar.
    3. Turk vatandasi olmak.

Bu temel kosullari saglayan adaylar arasinda, yine insiyatifime bagli olarak asagidaki kriterlere gore bir aday secilecektir:
    1. Adaylarin maddi durumlari
    2. Adaylarin basari durumlari (En onemli)
    3. Adaylarin aile/yasam oykuleri, motivasyonlari ve hedefleri.

Odule layik gorulen aday, yukaridaki durumlarini kanitlamak icin istenecek belgeleri saglamakla yukumludur. Bu sarti yerine getiremeyen aday diskalifiye edilir.

Universite ogrencileri en gec 31 Mart 2014 tarihine kadar kimlik bilgilerini, okudugu okul/universite adini, bolumunu, iletisim bilgilerini ve beraberinde kisa olarak (yaklasik bir paragraf), kendisini tanitan, gelecekteki amaclarindan bahseden onyaziyi, not dokumleri ile birlikte tek bir word veya pdf dokumani olarak "DH Odul-Mart Basvurusu" konulu bir emaili kisisel universite e-mail adreslerinden agunes @ ucla [nokta] edu adresine gondermeleri gerekmektedir.

Odul gerekli bilgilerin saglanmasinin ardindan en gec bir hafta icerisinde adayin belirtecegi hesaba dolar olarak verilecektir.

Odul bir seferlik olup basvuru yapan adaylar arasinda uyun goruldugu takdirde ileri zamanlarda tekrarlayan burs/odul yardiminda bulunulabilir.

Ayrica 250 dolar cok mu diyen insanlara... Asgari ucretin 850 lira oldugu ulkede artistlik yapiyorsunuz. Ben gunluk 5 lira harclikla hem otobus parasi, hem yemek parasi, hem kitap parasi universite okumus bir insanim. Aradan cok zaman gecmedi. Burada yaptigim seyi sorgulayacak insanlar, kendi imkanlari dahilinde istedikleri miktari verebilirler. Amacim bir aylik da olsa basarili bir ogrencinin ailesini bir ay da olsa rahatlatabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 20 Mart 2014; 8:37:48 >

• Üni hazırlık olmuyor mu? Bizimde ihtiyacımız var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cemaatci

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksam yazarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • al o dolarları

bana ver dicektim ama ne gerek var dimi
  • Güzel bir para. Uplayalım.

• muhendislik ogrencisi olmalidirlar.
  • 250$dan sebeb yaptığın şylere bak yok hayat hikayesi yok bilmemne sanki 5000$ veriyor sidik zoruyla yardım yapıyorsun sanki

• Ayrıca böbrek.avi kimlik bilgisini verecekmişiz olduuuuu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 200 doları Atatürkçü bir düşünce derneğine bağışlayıp ihtiyacı olan, başarılı öğrencilere verilmesini sağlayabilirsin. Mühendislik şartını not olarak ekle. 50 doları da komedi gösterilerinden birine bilet alarak kullan. Yine aynı sonuca gelmiş oluyor, burada kimseyi yorma...
  • Geçen senede benzer birşey yapmıştın hocam sonrası gelmedi . Açıklanmadı. Uğraştırdın hepimizi . Bırak dolandırıcılığı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

Geçen senede benzer birşey yapmıştın hocam sonrası gelmedi . Açıklanmadı. Uğraştırdın hepimizi . Bırak dolandırıcılığı

Terbiyesizligin luzumu yok. Konu burs bolumune tasindi. Oradan takip edebilirsiniz.

Ayrica 250 dolar cok mu diyen insanlara... Asgari ucretin 850 lira oldugu ulkede artistlik yapiyorsunuz. Ben gunluk 5 lira harclikla hem otobus parasi, hem yemek parasi, hem kitap parasi universite okumus bir insanim. Aradan cok zaman gecmedi. Burada yaptigim seyi sorgulayacak insanlar, kendi imkanlari dahilinde istedikleri miktari verebilirler. Amacim bir aylik da olsa basarili bir ogrencinin ailesini bir ay da olsa rahatlatabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 20 Mart 2014; 8:36:36 >

• Konu Guven Bey'in ilgisi ardindan tekrar gunceldir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.