Şimdi Ara

Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemizde başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
2.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemizde başladı

Samsung'un Galaxy Note 3 modeli için başlattığı Android KitKat güncellemesi bu hafta itibariyle ülkemizde de kullanıma sunuldu.

Google'ın yeni optimizasyonlar ile 512MB RAM taşıyan cihazlarda da akıcı çalışacak şekilde geliştirdiği KitKat sürümü, hızlı arayüz teknolojisini Project Svelte olarak adlandırmıştı. 

Yeni güncelleme ile sistem genelinde performans artışı, daha hızlı arayüz, durum çubuğu simgelerinin beyazlaşması, klavyenin yatay konumda geliştirilmesi, kilit ekranında kamera ikonu ve albüm kapağı, kablosuz yazıcı desteği, Ayarlar menüsüne Varsayılan Uygulamalar bölümünün eklenmesi şeklinde yenilikler kullanıcıları bekliyor. Güncelleme 365MB boyutunda.

• Samsung bu işe sadece S ve Note Serisi ile devam etse keşke...

• n9005 polonya sürümü kullanıyorum bende hala 4.4.2 yok neden bilen varmı acaba

• Ya g2ye ne zaman gelecek ? Hadi artık LG

• Dün indirdim zaten cihazı alalı 2 gün oldu pek fark göremedim :D

• Yazılım inerken "görüp göreceginiz son güncelleme " diye yazsalarda millet daha bişey beklemese

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi hayırlı olsun 3 gb ram ile bile takılma yapar. Sistem gereksinimi 512mb olmasına rağmen. Rehber yine saniyeler sürer. Bir arama yaparsınız yapana kadar üzülürsünüz. bıla bıla bıla. sözgelimi görsellikten başka birşey değişmez.

• Dün indirdim zaten cihazı alalı 2 gün oldu pek fark göremedim :D

• Deri görünümlü leğenimize güncelleme gelmiş.Hayırlı uğurlu olsun.
  • arkadaşlar soru soruyorum eksi veriyorsunuz..

ana bant sürümüm N9005 XXUDMJ7

N9005 kullanıyorum polonya operatorü çıkışlı bir telefon operator ismi orange sanırım.

4.4.2 almam gerekmiyor mu benim ? polonyaya çok önceden 4.4.2 gelmemişmiydi ?

bilgisi olan birisi lütfen bilgilendirebilir mi ? bilgisi olmayan da lütfen eksilemezse memnun olurum

• Ben güncelledim telefonu izlenimlerimi aktarıyım
    1.Performansta hissedilir bir artış var.
    2.Pil performansı eskiden herşeyi kapatıp telefonu uçak moduna alıp yatardım 6 saat sonra kalktığımda telefon %20 şarz yemiş oluyordu güncellemeden sonra aynısını denedim %1 şarz yedi .
    3.kilit ekranında direk kameraya geçiş simgesi çıktı.
    4.Games diye bir app çıktı içinde gameloft'un oyunları var ücretsiz sundukları var ben modern combat 4 indirdim (1,2 gb) oynadım hiçbir kasma takılma olmadan oynandı.

Şimdilik izlenimlerin bu kadar.
    Galaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemizde başladıGalaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemizde başladıGalaxy Note 3 için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ülkemizde başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyru -- 20 Mart 2014; 18:11:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

Hadi hayırlı olsun 3 gb ram ile bile takılma yapar. Sistem gereksinimi 512mb olmasına rağmen. Rehber yine saniyeler sürer. Bir arama yaparsınız yapana kadar üzülürsünüz. bıla bıla bıla. sözgelimi görsellikten başka birşey değişmez.

3 gb rami sen boş tut diye koymuyorlar. Arka plandaki uygulamaları bütün uygulamaları silip boş boş konuşmanın manası yok. Ben note 2'de bile bu sorunu yaşamıyorum. laf edecek hiçbir şey bulamayınca dönüp dolaşıp rehbere geldiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 20 Mart 2014; 0:20:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N9005 sürümünü kullanıyorum. polonyada bize şubat ayında geldi bu güncelleme. TR deki note 3 sahiplerine hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastestGamer

Deri görünümlü leğenimize güncelleme gelmiş.Hayırlı uğurlu olsun.

Verseler soluksuz kullanırsın be çiko
  • quote:

Orijinalden alıntı: interestedintech33

quote:

Hadi hayırlı olsun 3 gb ram ile bile takılma yapar. Sistem gereksinimi 512mb olmasına rağmen. Rehber yine saniyeler sürer. Bir arama yaparsınız yapana kadar üzülürsünüz. bıla bıla bıla. sözgelimi görsellikten başka birşey değişmez.

3 gb rami sen boş tut diye koymuyorlar. Arka plandaki uygulamaları bütün uygulamaları silip boş boş konuşmanın manası yok. Ben note 2'de bile bu sorunu yaşamıyorum. laf edecek hiçbir şey bulamayınca dönüp dolaşıp rehbere geldiniz.

ya kardeşim adam doğru söylüyor. yemin ederim galaxy s3 sürünüyor official 4.3 romda. arkadaşlarım yükledi birinin galerisi geç gelir. birinin arama ekranında sıkıntı çıkar. 1 telefonda da değil farklı telefonlar. ben yükledim yüklemez olaydım cyanogene geçtim.
    adamlar haklı samsung yazılım konusunda rezil bir firma. rehber rehber diye millet boşuna bağırmıyor.
    ne ulan öyle koy son teknoloji donanımı rehbere, galeriye 3 sn de girsin. yükle bakayım cyanogenmod rehber nasıl açılıyor. sorsanız niye olmamış diye kem küm ederler düzelticez derler. 4.3 çıkana kadar galaxy s3 kullananlar bilir telefonun temasından bişey anlamıyomuşuz 4.3 ile temada simgeler vs değişti keskinlik arttı sanarsın ekran değişti. adam gibi yazılım yapsın samsung valla müşteri kaybediyor. sony ve htc kullanıcısı artıyor. htc o fiyatlarla nasıl satacak yine orasıda ayrı konu.
    note 3 te kullandım. o cihazda bir problem yok. gayet akıcı bir telefon ve baya zorlamama rağmen bana mısın demedi. ama ya bu samsung note serisi dışında telefon üretmeyecek ya da yazılımı tüm telefonlarında düzgün çıkaracak.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

quote:

Orijinalden alıntı: interestedintech33

quote:

ya kardeşim adam doğru söylüyor. yemin ederim galaxy s3 sürünüyor official 4.3 romda. arkadaşlarım yükledi birinin galerisi geç gelir. birinin arama ekranında sıkıntı çıkar. 1 telefonda da değil farklı telefonlar. ben yükledim yüklemez olaydım cyanogene geçtim.
    adamlar haklı samsung yazılım konusunda rezil bir firma. rehber rehber diye millet boşuna bağırmıyor.
    ne ulan öyle koy son teknoloji donanımı rehbere, galeriye 3 sn de girsin. yükle bakayım cyanogenmod rehber nasıl açılıyor. sorsanız niye olmamış diye kem küm ederler düzelticez derler. 4.3 çıkana kadar galaxy s3 kullananlar bilir telefonun temasından bişey anlamıyomuşuz 4.3 ile temada simgeler vs değişti keskinlik arttı sanarsın ekran değişti. adam gibi yazılım yapsın samsung valla müşteri kaybediyor. sony ve htc kullanıcısı artıyor. htc o fiyatlarla nasıl satacak yine orasıda ayrı konu.
    note 3 te kullandım. o cihazda bir problem yok. gayet akıcı bir telefon ve baya zorlamama rağmen bana mısın demedi. ama ya bu samsung note serisi dışında telefon üretmeyecek ya da yazılımı tüm telefonlarında düzgün çıkaracak.

samsung'un note serileri hariç bütün telefonlar neredeyse çöp note serilerine verdiği önemi S serilerine de verse iyi olacak ama nerdeeeeee

• Arkadaşımın S3'ünde 4.3 ROM var yalnış bilmiyorsam TR olması lazım emin değilim ama çeviriciyi açana kadar tel kendinden geçiyor abi. Rehbere basıyosun 4 sn sürüyor abartmıyorum gerçekten.

• Kullanmadığımı kim söyledi
  • Samsung guncellemeyi her ulkeye her sisteme ayni zamanli dağıtabilmeli. Yani bunu en azından sunuculara koyması ne kadar zor olabilirki. Ama ne yazıkki samsungun elinde bi amoled var. Sırf ekrani için satin aldım şu aleti.

• rorschach_ kullanıcısına yanıt
    s3 1 gb ram ile zorlanabilir ona bir şey demiyorum. ama 3gb ramli telefon alıp arka plandaki uygulamaları silmek nedir? aç rehberi bir sefer dursun.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.