Şimdi Ara

Avea yeni akıllı telefonu inTouch 3'ü duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: X-CRYPT

bu hurda için 24 ay vodafone'a bağlanacaklara yazık,tabi peşin 549tlye de kesinlikle alınmaz.bu telefon için takım elbise giyip tanıttım yapmaya değmezdi açıkçası.

Avea'nın verdiği telefon için Vodafone'a borçlanmak iyiymiş.
  • 549 tl. biraz pahalı değilmi
  • bu hurda için 24 ay vodafone'a bağlanacaklara yazık,tabi peşin 549tlye de kesinlikle alınmaz.bu telefon için takım elbise giyip tanıttım yapmaya değmezdi açıkçası.
  • bu coplere para yatırıyolar sonra dıs acık arttı dıye madur yıne bız oluyoruz
    btk artık su cıhazlarada bı el atmalı bole cop cıhazları almasınlar
  • Çöp
  • Ben olsam bu telefonu bu fiyatla takdim etmeye utanırdım. Ama adamların derisi kalın. Yüz kızarmıyor.
  • Üste para vermeleri lazım ama yüzsüzler bir de 549 lira demişler. Bizim dışımızda iphonelar bile ücretsiz veriliyor. Sadece son modellerine 100-200 dolar ek istiyorlar. Bunlar prime bilmem ne tarifesine ek 1 lira diyor yersen. Zeka geriliğimi var bunlarda mahsus mu yapıyorlar anlamadım. O tarifedeki adamın böyle bir çin çöpüyle ne işi var. Çevre kirliliği yapıyorlar diye ekstra vergi almak lazım bunlardan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THESTER

1800 mAh... Bravo

Bu donanıma yeter
  • 549 tl ile satması zor discovery varken piranha zen varken.399 a peynir ekmek gibi gider.
  • o değil de, soldaki herif Ahmed-i Nejat'a ne kadar da çok benziyoe
  • ÇÖP
    ÇÖ
    Ç
    ÇÖ
    ÇÖP
  • Lg L70 geliyor. Almanya fiyatı 554 TL. Android 4.4.2 ile geliyor. 1.2 GHz Dual Core, 4 GB, 1 GB Ram, 133 gr. 2100 mAh pil, 800 x 480 Pixel (WVGA ) 4,5" ekran, en azından LG.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adailton

Ya gençler tamam telefon bir iphone değil de biraz fazla saçma yorum yok mu ya? Aynı donanımdaki muadilleri ne kadara satılıyor ki Türkiye 'de bu kaça satılsın? Kalkıp da yurtdışından, Çin 'den karşılaştırmalar fn artık gülünç yani. Telefonu daha incelemeden işlemci ve RAM düşüklüğü(ki cihaz üst segment değil) dışında eleştirecek bir nokta bulamadım şahsen- belki fiyat 450 500 TL olabilirdi ama dolar malum- , orta segment cihazdan ne beklenir ki? "Üste para vermeleri lazımken..." fln yazanlar var, evet abi gidin üste para isteyin hakkınız var.

bu cıhazda çin malı tek farkı vestelın toplaması.çinde 150-200$ bandında ne cıhazlar varkı bu tuketıcye sunulan fıyatlar sen 10k aldıgında bunlar sana 15-20$ ındırmde yapar
    bıde bu cıhazdan vergılerı cıkarınca malıyetı 163$ yapıyor masrafları cıkar 150$ lık telefon demek(moto g 8gb 170$) kımse bana kur yuksek vergı yuksek muhabbetı yapmasın 80 lerde deyılız dunyadan bı haber yasıyalım mılletı kazılıcaksın sonra ona buna bahane bulucaksın gm de bole dıs. de bole hele gsm sırketlerı alası...
    hatırlatma trkcell gecen yıl 2.5 mılyar tl kar acıkladı(tek rakıbı bankalar)
    son kullanıcı da bole yuksek fıyattan cıhaz almıcak suan ortalama 11 ay bunu 18 aya cıkar bak bakım kımse bu kadar yuksek kazancla bıse satablıyormu
    abd de ve dıyer kontratlı yerlerde ınsanlar 2 yıl beklıyor cıhazı deyıstırmek ıcın bız kontratı nakıte donusturup 6 ayda tel deyıstırıyoruz bunu asmamız lazım...
    ınsanınımız bıraz sabretse aldıgı telı 2 yıl kullansa ben emınım fıyatlar %30 duser ısler nornallesır.

• Onu bunu bırakın da arkadaşlar:

"1 yıl boyunca ücretsiz 4GB Avea Bulutt depolama alanı"

Bu ne ya?

Bunlar hiç mi Mega veya ne bileyim, Dropbox falan diye bir şey duymamışlar.
    Bedava Google depolama alanım 25 GB.

Neyin kafası ki bu...
  • Bildigin ask.fm formspring laf sokmalari dönmüş nasıl bir forum oldu arkadaş burası...
  • Ya arkadaslar sizene ben alicagim telefona hakaret ettirmem saygisizlik yapmayin bencce guzel telefon

• Avea yeni akıllı telefonu inTouch 3'ü duyurdu

Akıllı telefon pazarında InTouch serisi ile başarılı satışlar yapan ülkemiz operatörlerinden Avea, seriye bugün üçüncü modelini eklediğini resmi olarak duyurdu.

Serinin alt seviyeye hitap eden çizgisini bozmayan inTouch 3, 4.5 inçlik 480x854 piksel çözünürlükte bir ekrana sahip. 1.3GHz saat hızında çalışan çift çekirdekli bir işlemciden gücünü alan cihaz 1GB RAM ve 4GB depolama kapasitesi ile geliyor. Cihazda 5MP çözünürlükte arka kamera, VGA ön kamera, Android 4.2 işletim sistemi, 9.2mm kalınlık, 140gr ağırlık, 1800mAh gücünde batarya şeklinde diğer özellikler mevcut.

Avea yeni akıllı telefonunu bazı yazılım özellikleri ile destekliyor. Uzaktan Erişim Desteği ile uzaktan yardım alabilme, 1 yıl boyunca ücretsiz 4GB Avea Bulutt depolama alanı bunlar arasında sayılabilir. 

Avea inTouch 3 modeli 24 aylık taahhütlerde Prime Ekstra tarifesi için ayda 1TL ödeme planına sahip. Diğer tarifeler için ise 11TL-25TL arasında değişen aylık ödemeler mevcut. Peşin fiyatı ise 549TL.

Kaynak:http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Kampanyalar/AveaInTouch3

• 1 gb ram doygulandım valla
  • mtk6577 degilde 6582 olsaydi ve bu fiyattan olsaydi inanilmaz satis rakamlarina ulasirdi ama yazik olmus yani
  • mtk6577 degilde 6582 olsaydi ve bu fiyattan olsaydi inanilmaz satis rakamlarina ulasirdi ama yazik olmus yani
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.