Şimdi Ara

Avea yeni akıllı telefonu inTouch 3'ü duyurdu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat performans olarak uygun bir telefon olmamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 cekirdekli, 2gb ramli, 2500mah ve 720p olsa belki 549TL'ye alinirdi. Şimdiki hali cok zayif maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu operatörler insanlara neden bu kadar yüksek fiyata satıyolar şu telefonları. bu telefon bu parayı hak etmiyor.

• ÇÖP

GMD Pirhana Zopo vs rakipleri varken tutulmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50-100TL daha koy üstüne Discovery al. Azıcık fiyat farkına rağmne arada dağlar kadar fark var.

GM yapısı altında böyle alt piyasayı domine edecek bir model lazım :) samsung s3-4 mini killer gerekli.

• Ya arkadaslar sizene ben alicagim telefona hakaret ettirmem saygisizlik yapmayin bencce guzel telefon

• Bence yanılıyorsunuz gayet güzel bir telefon

• Abi bu ne ya berbat bişey çıkmış ortaya. Biz piyasaya uyarda GM Discovery Elite gibi 4 çekirdek işlemci 2-3 Gb Ram 16-32 Gb hafıza beklerken Çin malı telefonların ilk modeli gibi birşey çıkmış ortaya hemde 550 lira gibi bu piyasada yüksek denen (özelliğine göre) bir fiyata. Ellerinde patlayan bi kampanya olarak avea tarihine geçecek bir kampanya olmuş ne yazıkki :))

• s.a.

ey azizler!

akıllı telefonum yok.

şebekeden görüntülü görüşme de olacak şekilde intouch 3 mü galaxy trend mi?

yorumlarınız benim için çok önemli.

• avea önce intouch1 ve 2 ye sahip çıksın telpa garantisiyle satıp sonrada teleservis adındaki sahtekarlara pasladı.intouch1 telefonum 1 aydır teleserviste ve hiçbir tüketici kanununu tanımıyorlar.aklı olan intouch almaz

• Bu tarz cihazları daha kaliteli yapamıyorlar çünkü yaparlarsa Apple, Samsung gibi firmalara rakip olmuş olurlar ve dolayısı ile onların ürünlerini alıp satamazlar. Amaç burda mevcut ellerindeki hat sahibi şirketlere topluca ürün verip ellerinde daha çok tutabilmek. Şirket sahipleri Apple, Samsung kullanırken personellerine böyle çöpler kullandırmayı uyanıklık sanıyorlar maalesef.. Dolayısı ile Avea, Turkcell gibi firmalarda prim yapıyorlar akıllarınca. Halbuki o telefon 6 ay sonra bir çöp.. Personelin kafayı yiyip işten çıkma sebebi..

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    şebekeden gg olacağından emin olmak lazım. yoksa samsung mecburen

• Zopo geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok dandik bir telefon

• Bayide inceledim ekranlar arasındaki geçiş hızını görünce incelemem başlar başlamaz bitti.Yandex Shell yüklü samsung galaxy s3 mini den ekran geçiş hızı daha yavaş oysaki bunun işlemci hızı daha fazla.Fiyat fazla.Serinin daha önceki kronik arızaları gözönüne alınırsa henüz bunda ne çıkacagı belli değil. Samsung Trend yada gmd daha iyi bir seçim olur kanısındayım.Ancak fiyat 400'e çekilirse avantajlı olur.

• Telefonu dun bende inceledim. Kasa kalitesi olarak orta duzeyde. Ekran arasi gecislerde kasma yok. Fiyati 400-450 TL civarina duserse avantajli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingOfShadows -- 28 Mart 2014; 11:03:15 >
  • herkez kötü yorumlar yapmış pakalı çöp gibi hiç alınmaz bunlar nedir? bu söyledikleriniz hiç uygun cümleler değil ... 549 tl yi pahalımı buluyorsun git bakalım telefon fiyatlarına ..bu telefonun özelliklerine bakarsak gayet iyi bir telefon . siz sanırım bu telefonu galaxy s3 s4 z2 gibi telefonlarlamı karşılaştırıyorsunuz işte bende buna gülüyorum :)

• Millet telefon için avea ile görüştüm 19x24 tl.vodafondan avea ya geçenlere ben geçmeyi düşünuyorum tarife de uygun tel nerdeyse bedavaya gelecek

• Arkadaşlar emin olun telefon asla çöp değil avea kullanıcılarına 19 tl ile 462 tlye geliyor.. bu fiyata galaxy ya da iphone alınamayacağına göre bence makul bir fiyat.. Telefonu inceledim biraz geçiş hızı gayet yerinde menuler şık tekefonda gayet şık görünüme sahip..

• Bende aldim gercekten memnunum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.