Şimdi Ara

Lenovo K900 imei değişir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir haftadır okumadığım yer kalmadı, ben lenovo k900 sipariş vermeyi düşünüyorum %1 geçme ihtimali bile olsa. ama geçerse eğer telefonun imei sini değiştirmem lazım pasaport kaydı falan olmuyor sanırım kargoyla geldiği için, zaten olsa bile son 1 ayda ülkeye girmiş ve 2 yıldır telefon kaydettirmemiş birini bulamam. Bu telefon intel işlemcili olduğu için imei değiştiremezsin diyorlar doğrumudur bu bana biraz saçma geliyor çünkü; imei anakartla ilgili birşey bildiğim kadarıyla. Yardımlarınızı bekliyorum...

• arkadaşlar bilen yok mu hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertug15

arkadaşlar bilen yok mu hiç ?
    hocam k900 yerine neden mtk işlemicili 8 yada 4 çekirdekl, almıyorsunuz getirecek birini bulsam ben öyle yapıcam ama yok işte getirenlerde iphone 5 parası istiyor mübarek
  • quote:

Orijinalden alıntı: uslanmaz37

hocam k900 yerine neden mtk işlemicili 8 yada 4 çekirdekl, almıyorsunuz getirecek birini bulsam ben öyle yapıcam ama yok işte getirenlerde iphone 5 parası istiyor mübarek

Alıntıları Göster
    cevabı bulursan diye takipteyim birde işlemcileri hız, stabilite vs. şeklinde sıralayacak olursak snapdragon,mtk,intel hangisi üstün olur ?
  • Mtk kadar kolay degismiyecegi kesin.makineyle vs olur onun icinde en mantiklisi imei aatan telefonculara gidip sormak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kref

Mtk kadar kolay degismiyecegi kesin.makineyle vs olur onun icinde en mantiklisi imei aatan telefonculara gidip sormak.
    baenim fazla vaktim yok mağlesef, ama yinede bir kaç yere sordum görmeden bişe diyemeyiz diyorlar. ne yapsak bilemedim ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

cevabı bulursan diye takipteyim birde işlemcileri hız, stabilite vs. şeklinde sıralayacak olursak snapdragon,mtk,intel hangisi üstün olur ?

Çok fazla bir bilgim yok! snapdragon iyi bir işlemci fakat ben tercihimi intelden yana kullanırım, özellikle pil kullanımında diğerlerinden çok daha üstün olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

Çok fazla bir bilgim yok! snapdragon iyi bir işlemci fakat ben tercihimi intelden yana kullanırım, özellikle pil kullanımında diğerlerinden çok daha üstün olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Bilen yok mu bu imei olayını

• quote:

Bilen yok mu bu imei olayını

Alıntıları Göster
    Değişmez. Pasaport imkanı da olmadığına göre tablet olarak kullanırsınız artık. Tabi gümrükte takılmazsa.

Intel mobil işlemcilerde geride zaten.

Gümrük riskini de göze aldıysanız, pasaport da yoksa birkaç ay bekleyip MTK6595'li modellerden alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Değişmez. Pasaport imkanı da olmadığına göre tablet olarak kullanırsınız artık. Tabi gümrükte takılmazsa.

Gümrük riskini de göze aldıysanız, pasaport da yoksa birkaç ay bekleyip MTK6595'li modellerden alın derim.

Alıntıları Göster
    Bende almayı düşünüyorum satıcı ile bayağı konuşdum sonra araştırma yaptım imei atılmıyor diye duydum satıcıya durumu anlattım bana imei ver senin için atatrım dedi . Ciddi ciddi ilgilendiğine eminim hatta gümrük sorunu içinse sizin ülkeye hard disk kutusunda gönderiyorusz ürünleri dedi. :) Adam iyi birisi bence yalan söylemediğine 100 de 90 eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Bende almayı düşünüyorum satıcı ile bayağı konuşdum sonra araştırma yaptım imei atılmıyor diye duydum satıcıya durumu anlattım bana imei ver senin için atatrım dedi . Ciddi ciddi ilgilendiğine eminim hatta gümrük sorunu içinse sizin ülkeye hard disk kutusunda gönderiyorusz ürünleri dedi. :) Adam iyi birisi bence yalan söylemediğine 100 de 90 eminim.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazan50 -- 7 Nisan 2014; 2:13:56 >
  • quote:

Hangi satıcı link verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_Akd

quote:

Hangi satıcı link verir misiniz?

Alıntıları Göster
    imei deişmiomuş satıcı denedi olmuyor dedi :) sağlık olsun

• quote:

Şu ilgili satıcıyı çok merak ettim. Lütfen bağlantısını gonderin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laqopa

quote:

Şu ilgili satıcıyı çok merak ettim. Lütfen bağlantısını gonderin.

Alıntıları Göster
    hiç mi bir yolu yok bunun imei sini değiştirmenin ??

• quote:

Deme öyle deme yaramı deşme hocam. Platonikmi kalsın şimdi bu aşk? Gel bulalım şunun bi orta yolunu.
  • quote:

quote:

Deme öyle deme yaramı deşme hocam. Platonikmi kalsın şimdi bu aşk? Gel bulalım şunun bi orta yolunu.

Alıntıları Göster
    LENOVO K900 (İNTEL,SPANDIRAGON İŞLEMCİLİ TELEFONLARA MALESEF İMEİ ATILAMIYOR)...
    MTK İŞLEMCİLİ CİHAZLARA İMEİ RAHATLIKLA ATILIYOR...
    NOT: 2 HAFTA SONRA ELİME K900(METAL RENK) GELECEK PASAPORT KAYDI İÇİN GEÇEN HAFTA İÇİ DIŞARDAN GELEN BİR PASAPORT AYARLADIM...YANİ KAYIT YAPICAM O CİHAZI...BİR BAKAR CİHAZI SONRA BÜYÜK İHTİMAL SATIŞA ÇIKARIRIM KAFAMDA BELİRLEDİĞİM BİR FİYAT YOK AÇIKCASI...
    SATIŞ SANALPAZAR VEYA SAHİBİNDEN ÜZERİNDEN VEYA GG. ÜZERİNDEN YAPABİLİRİM VEYA ALICAK ARKADAŞ ELAZIĞ VEYA ÇEVRE İLLLERDEYSE GELİP GÖRÜP TEST EDİP TE ALABİLİR...BİLGİNİZE....

• ertug15 E kullanıcısına yanıt
    Bende k900 var, imei çakılamıyor, pasaport kaydı yaptırdım. ayrıca telefonun türkçesi de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagria

Bende k900 var, imei çakılamıyor, pasaport kaydı yaptırdım. ayrıca telefonun türkçesi de yok.
    telefonculara ugra onlar sana yardımcı olurlar hocam imei konusunda
  • troyhektor T kullanıcısına yanıt
    Box ile atılıyor hocam, forumdan bir arkadaş ZTE Nubia Z5S e imei attı, ondada S800 var mesela ayrıca Türkiyede yine box ile N9005 Note 3 e imei atan bir kaç kişi var, ama kullandıkları boxların fiyatı nerdeyse bir araba fiyatına denk geliyor oda ayrı bi konu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.