Şimdi Ara

BENQ 24/27' XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
530
Cevap
9
Favori
18.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalibre etmek ve game modu kullanmak şart aksi halde görüntü kalitesi berbat görünüyor, 27'den geçtiğim için boyutuna alışamadım 22 gibi geldi tekrar eskisine döneceğim. Kullandığım monitor BENQ XL2420Z yurtdışından geldi, burası yeri değil ama almak isteyen olursa uygun fiyata veririm ilgilenenlere duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 1 Mayıs 2015; 9:28:36 >
  • Şahsen benim çok fazla Hoşuma gitmedi diğer monitörümden bi fark göremedim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkhans

Şahsen benim çok fazla Hoşuma gitmedi diğer monitörümden bi fark göremedim :)

Diğer monitörünuz neydi hocam?
  • Alacağım monitör marka olarak benq olduğundan mesajı bu konuya yazıyorum.
    Oyuncu monitörü almaya karar verdim düşündüğüm model benq XL2430T
    Sistemim gtx970 ve i7 2600k merak ettiğim bu güncel monitörü aldığımda
    Sistemim eski olduğundan performans kaybı yaşar mıyım ?
    Bir diğer konu 1300 tl civarında bundan daha iyi monitör tavsiye edebilir mi siniz %70 oyun %30 film ?
    Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim...
  • ArchLord kullanıcısına yanıt
    sabah eve gider gitmez deneyeyim şunu. başka yerlerden ayar bulmuştum ama hiç tatmin etmemişti laptop ekranı gibi soluk hala :d
  • icc dosyasını attıktan sonra her şey ok ama windows' un ayarlamalarını kullan tikli olmasına rağmen bilgisayarı tekrar açınca eski haline dönüyor. o tiki kaldırıp tekrar tikleyince istediğim hale geliyor.
    yani sürekli reset yiyor kalibrasyon ayarı :)
    yabancı forumlarda çok konu gördüm ama bi çözüm bulamadım
  • xl2420z ve xl2430t arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xephrial

xl2420z ve xl2430t arasındaki fark nedir ?

yok, xl2420z 2014 modeli, xl2430t 2015 modeli sadece kasa tasarım farkı var, s swicth, kulaklık askı aparatı vs. farklı.
    specler birebir aynı.
  • Bu monitörü playstation 3 veya 4 ile 3D olarak kullanabiliyor muyuz? Teknik olarak mümkün mü bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolaBola

Alacağım monitör marka olarak benq olduğundan mesajı bu konuya yazıyorum.
    Bir diğer konu 1300 tl civarında bundan daha iyi monitör tavsiye edebilir mi siniz %70 oyun %30 film ?

i7 ve 970 li sistem nasıl eski hocam ben anlayamadım şahsen :) ayrıca ben 4-5 yıllık konfigurasyon ile kullanıyorum bir sıkıntı yok. monitor zaten dar bogaz yemez. sadece çıkış alıyor kasadan

dediğiniz olaylar, gpu, ssd, ram, cpu gibi parçaların diğer parçalarla uyumsuz veya teknoloji farklılıları sebebiyle darbogaz yapmasıdır.

o fiyat aralığından ondan daha iyi monitor yok. fiyatlar yakın

• quote:

Orijinalden alıntı: theRoot7

quote:

Orijinalden alıntı: HolaBola

Alacağım monitör marka olarak benq olduğundan mesajı bu konuya yazıyorum.

i7 ve 970 li sistem nasıl eski hocam ben anlayamadım şahsen :) ayrıca ben 4-5 yıllık konfigurasyon ile kullanıyorum bir sıkıntı yok. monitor zaten dar bogaz yemez. sadece çıkış alıyor kasadan

dediğiniz olaylar, gpu, ssd, ram, cpu gibi parçaların diğer parçalarla uyumsuz veya teknoloji farklılıları sebebiyle darbogaz yapmasıdır.

o fiyat aralığından ondan daha iyi monitor yok. fiyatlar yakın

Anladım hocam şuan eizofg2421 kullanıyorum çok memnunum indirimli aldığım için şuan bu fiyat aralığında tartışmasız en iyi monitör :) sistem de gayet iyi çalışıyor cs go fps ler 270 299 arası çok nadir 200 e iniyor.

• Hocam ben de aranıza katıldım.Ekleyebilirsiniz XL2420z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1s -- 8 Haziran 2015; 12:59:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tw1s

Hocam ben de aranıza katıldım.Ekleyebilirsiniz XL2420z

hayırlı olsun, nasıl ilk izlenimler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: casparza

quote:

Orijinalden alıntı: tw1s

Hocam ben de aranıza katıldım.Ekleyebilirsiniz XL2420z

hayırlı olsun, nasıl ilk izlenimler ?

İlk izlenimlerim gayet olumlu panel hızlı. Tepkimeler başarılı. Tam FPS oyuncuları için üretilmiş bir monitör.

Versiyon 3 gözüküyor. Versiyon 4 e yükseltmeye lüzum var mı ?
  • Ben bir türlü bulamadım versiyonun kaç olduğunu nerden anlayabiliriz
  • Hocam Hayırlı Olsun.
  • Selam arkadaşlar,benq xl2430t siparişi verdim muhtemelen bugün ya da yarın elimde olur.BF4 ve CS 1.6 için kullanıcı tanımlı 2 profil oluşturmak istiyorum.Burda merak ettiğim 1.6'da oyun max 100 fps veriyor ve ben 1024*768 ya da 1280*960 çözünürlükte oynamak istiyorum.Bu çözünürlüklerde sabit 100hz olarak nasıl profil tanımlayabilirim? CS 1.6 oynayan arkadaşlar(hala varsa ) kullandığı profilleri yazarsa da sevinirim.
  • İyi akşamlar ben de xl2420z almayı düşünüyorum İstanbul'da magzadan anında alabileceğim bi yer var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR-SABOTEUR

Selam arkadaşlar,benq xl2430t siparişi verdim muhtemelen bugün ya da yarın elimde olur.BF4 ve CS 1.6 için kullanıcı tanımlı 2 profil oluşturmak istiyorum.Burda merak ettiğim 1.6'da oyun max 100 fps veriyor ve ben 1024*768 ya da 1280*960 çözünürlükte oynamak istiyorum.Bu çözünürlüklerde sabit 100hz olarak nasıl profil tanımlayabilirim? CS 1.6 oynayan arkadaşlar(hala varsa ) kullandığı profilleri yazarsa da sevinirim.

Ben Hala Oynuyorum Fps1 Seçeneği Var Picture Mode de Ordan Fps1 i ayarlıyabilirsin Zaten 1.6 için seçilmiş bir ayar.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.