Şimdi Ara

BENQ 24/27' XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
9
Favori
18.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun oncelikle. Kutuda dual dvi kablosu mevcut, ancak displayport kablosu cikmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam incehesap.com dan XL2420Z modelini 1.148 tl ye sipariş verdim. Öğlen ödeme onaylandı, 3 gibide kargoya verilmiş heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Dün akşam incehesap.com dan XL2420Z modelini 1.148 tl ye sipariş verdim. Öğlen ödeme onaylandı, 3 gibide kargoya verilmiş heyecanla bekliyorum

hayırlı olsun mutlaka burdaki verilen kalibrasyon ayarlarını yapın, icc yükleyin tavsiye ederim.
    zira default görüntü performansı başlangıçta tatmin etmeyebilir, ayarlardan sonra çok değişiyor.
  • Teşekkür ederim monitörüm geldi bugün ama biraz moralim bozuldu, nisan 2014 üretimli çıktı, revizyonda 00-121-BA yazıyor, v1 revizyonmu oluyor bu, kutuyu daha açmadım.
  • Hayırlı olsun hocam:)

Dert etmeyin, arkadaş yardımcı olur:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Hayırlı olsun hocam:)

Dert etmeyin, arkadaş yardımcı olur:))

Teşekkür ederim üstad, sizin revision kaç yazıyordu kutu üzerinde.
  • Son sürüm benim ki :)
  • Tamamdır sıkıntı yokmuş, yurtdışı kaynaklarda ufak bir araştırma yaparak çözdüm olayı.

2014 mart ayına kadar üretilen 00-120-xx revizyon monitörler v1, mart ayı dahil sonra üretilen monitörler 00-121-xx v2 versiyon, sonra birde 00-122-xx revizyon var onlarda sanırım haziran-temmuz sonrası üretilen modeller onlarda v3 müş.

v1 çıkmasında, v2 olmasında sıkıntı yok

BENQ 24/27" XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 30 Aralık 2014; 20:08:56 >
  • Incehesap mı? Hepsiburada da mı?

Sizce hangisinden almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Incehesap mı? Hepsiburada da mı?

Sizce hangisinden almalıyım?

1200 e mal oluyor hb de, 150 lira hediye çeki avantajı var ama kullanım şartları ağır, 75 i şubatta, 75 i martta kullanabiliyormuşsunuz birde minimum 250 tl alışveriş olmalıymış.

İncehesapta 50 lira civarı karınız oluyor.
  • Peki çek için alt limit kaç? Mausta alacaktım 75 tl indirim güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myres -- 5 Ocak 2015; 9:48:47 >
  • @donanımcı123

Bende June 2014 yazıyor, v3 gelmesi güzel bir şans olmuş. Monitörünüz hayırlı olsun. GTX 980 ene yakışan olmuş.

@R£DSTON£

Merak ettim. Bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawk-Claw

@donanımcı123

Bende June 2014 yazıyor, v3 gelmesi güzel bir şans olmuş. Monitörünüz hayırlı olsun. GTX 980 ene yakışan olmuş.

@R£DSTON£

Merak ettim. Bekliyoruz.

Teşekkür ederim üstad, daha iyileri sizin olsun, bakalım 144hz in faydaları ne olacak
  • @Hawk-Claw

Birkaç kısım eksik olsada geldi BENQ severler için güzel bir konu.

http://forum.donanimhaber.com/m_101082195/f_//tm.htm#101082195

@donanımcı123

Hayırlı olsun monitörünüz.
  • Ultra ayarda. 144hz monitörün farkı burda ortaya çıkıyor

BENQ 24/27" XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 6 Ocak 2015; 16:17:13 >
  • Hepsiburadada satılanlar versiyon kaç belli mi yoksa değişiyor mu? Alanlar ölü piksel hakkında yorumda yapabilir mi? Sıkıntı yaşayan var mı? 1 hafta içinde alıyorum monitörü yeni sistemle beraber.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Hepsiburadada satılanlar versiyon kaç belli mi yoksa değişiyor mu? Alanlar ölü piksel hakkında yorumda yapabilir mi? Sıkıntı yaşayan var mı? 1 hafta içinde alıyorum monitörü yeni sistemle beraber.

hepsiburadan aldım v3 çıktı versiyon ölü pixsel çıkmadı öğleden sonra sipariş vermeme rağmen aynı gün kargoya verildi şaşırdım kargo hızına bir problem çıkmadı kalibrasyon yaptıktan sonra sorunsuz kullanıyorum
  • 1000TL altında bütçeyle 144Hz kaliteli bir oyuncu monitörüne sahip olmak isteyenler ;

http://forum.donanimhaber.com/m_101358706/tm.htm

@Surfing with the Alien
  • İnanmiyorum ya yine yaptin yapacağını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

İnanmiyorum ya yine yaptin yapacağını.

Mini İtx sistem toplama rehberi hazırlıyorum, o sistemde kullanacağım monitöre inanamazsınız , küçük bir canavar ama nasıl tatlı

21.5'' ama minik gamer ,

http://gaming.benq.com/gaming-monitor/rl2240he/

Hemde 399TL ,

isim bile taktım : balkız
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.