Şimdi Ara

BENQ 24/27' XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
9
Favori
18.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • monitördeki csgo modunun hiç bir ekstra ayara ihtiyacı yok.
  • MaRKeRs M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, sizi ekliyorum listeye. Çok şahane monitör, bide ekipmanlar iyi olunca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surfing with the Alien

Hocam AMD sisteminiz varsa bu monitörleri almayın. Boşuna para ödersiniz.

neden ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

neden ki ?

Nvidia 3D Vision Ready destekliyor ayrıca performansını alamazsınız monitörün(tam performans)
  • Surfing with the Alien kullanıcısına yanıt
    3D ile işim yok benim, önemli olan 144hz alabilmek bu konuda sıkıntı olmaz sanırım, ayrıca performanstan kastınız yeterli fps yi alabilmek ise son oyunlarda tabiki 120 fps üstünü alabilmem zor bu sistemle
  • @Bocekgrafik adlı üstadın yorumlarını alalım, ama bence hem "amd" sistem hem de "GTX 770 4GB" ayarın da kart olmak zorunda hocam.

"amd" sistem derken yani amd sistem de pek alamazsınız performans çünkü BENQ, Nvidia ile çalışıyor teknolojisi NVIDIA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 3 Temmuz 2014; 15:51:58 >
  • benim pc'de amd. 3d teknolojisiyle ilgilenmiyorum.

üstünkörü çektiğim fotoğraf

http://i.imgur.com/3SGHzgS.jpg
  • Aiko A kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk önce masa sonra klavye, mouse felan oraları bi değiştirin, bebek gibi monitöre güzel ortam hazırlayın on numara.

Hayırlı olsun güzel gözüküyor.
  • quote:

İncelemesinde 3D özelliğinden faydalanmak için Nvidia kite ihtiyaç duyulduğu yazılıydı. Ürünün kendi sayfasında dahi 3D özelliğine dair tek kelime yoktu son baktığımda. Bu durumda, bu monitörün 3D özelliğinin bir espirisi kalmıyor. Sadece çok iyi bir 144 hz oyuncu monitörü şu haliyle. Monitöre ayrı para ver, kite ayrı para ver. Olacak iş değil bu bence. Bundan dolayı monitör, 3D özelliğinden dolayı alınacak ürün değil. Asus'un VG248QE'si de böyle. Samsung'un 3D ve 120 modellerinde ise 3D gözlük alıcı monitöre dahil olarak geliyor. O daha iyi seçenek bu durumda.

Ha "İlla Nvidia kartla kullanacağım" deniliyorsa, monitör+nvidia kit alınacak mecbur.
  • Sayın bocekgrafik bu konuda bir sıkıntı yaşarmıyım bu sistemle yada boşuna ziyanlık olurmu bu monitör bu sisteme.

AMD FX 8350 @4.5 GHZ
    GIGABYTE UD3 990FXA
    GSKILL 2X4GB 1866MHZ
    HIS HD6970
    SAMSUNG 840 PRO 256GB
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Hocam TX, TE modelleri "gözlük" veriyor. isterseniz bakabilirsiniz.
  • @intikam91
    Sistem gayet iyi. Lâkin 6970 ile 144 hz monitörü beslemek, oyunlarda bayağı bi ayar kısmadıkça pek mümkün olmaz. 144 hz şart değil ama akıcılık için 85-90 FPS'nin altına inmemek lazım.

@Surfing with the Alien
    Onlara da baktım ama onlarda da Z'deki Blur Redection muydu neydi şu gölgelenmeyi azaltan, bunun gibi bazı güzel yeni özellikler yok. Tek monitöre bütün özellikleri koymamışlar yani. Hepsini bir arada bulunduran TEZ ve ZET gibi bişey çıkarsa iyi olur.
    TEZ ve ZET.

Yeni monitör çıkarıyorlar hocam biraz pahalı olacak ama "27" sanırım bütün özellikler var.
    Ne olacakmış onun adı? TEZ'mi?
    Tez ile yakından-uzaktan alakası yok.
    Yâhu tek tek sordurma. Anlatsana biliyorsan özellikleri ve adı ne olacak?
    teşekkür ederim. problem yaşamadıkça ekipman değiştirmeme taraftarıyım alışması zor oluyor. mouse,pad ve klavye +5 yıllık ve çok memnunum.
    Biri yazmıştı ama bilmiyorum, bulamadım bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aiko

problem yaşamadıkça ekipman değiştirmeme taraftarıyım

Aynen katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

quote:

İncelemesinde 3D özelliğinden faydalanmak için Nvidia kite ihtiyaç duyulduğu yazılıydı. Ürünün kendi sayfasında dahi 3D özelliğine dair tek kelime yoktu son baktığımda. Bu durumda, bu monitörün 3D özelliğinin bir espirisi kalmıyor. Sadece çok iyi bir 144 hz oyuncu monitörü şu haliyle. Monitöre ayrı para ver, kite ayrı para ver. Olacak iş değil bu bence. Bundan dolayı monitör, 3D özelliğinden dolayı alınacak ürün değil. Asus'un VG248QE'si de böyle. Samsung'un 3D ve 120 modellerinde ise 3D gözlük alıcı monitöre dahil olarak geliyor. O daha iyi seçenek bu durumda.

Ha "İlla Nvidia kartla kullanacağım" deniliyorsa, monitör+nvidia kit alınacak mecbur.

konuyu yakalayamadım ı
    nvidia kart için illa nvidia kit gerekmiyor
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.