Şimdi Ara

BENQ 24/27' XL serisi 3D LED, 120/144HZ, 1/2MS KULLANANLAR KULUBU (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
531
Cevap
9
Favori
18.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    incehesap 1256 tl

incehesap a telefonla soduğumda tam bi bilgi alamadım telefon ile nvidia vision kit ile çalışıyor sanırsam sadece o yüzden yazmamışlar.

ayın 24 de sipariş geçeceğim n11 şikayet var sitesinde n11 konusunda pek hayırlı şeyler duymadım
    incehesap nasıldır bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

TE modelinde gözlük veriliyor.

ne T ne TE hiç biryerde kalmamış gibi :D
  • Hangi monitörü alacaksınız, model?

Bendeki T modeli hocam. Süper bir monitör ama alacaksanız Z modelini alın 24-27 farketmiyor ikiside dev gibi. Ama gözlük istiyorsanız 2420TE veya 2720TE modellerine bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Hangi monitörü alacaksınız, model?

Bendeki T modeli hocam. Süper bir monitör ama alacaksanız Z modelini alın 24-27 farketmiyor ikiside dev gibi. Ama gözlük istiyorsanız 2420TE veya 2720TE modellerine bakın.

Hocam bu Z modeli T nin üst modeli olarak geçiyor her yerde.T ve TE üretimini durdurmuşlar o yüzden anladığım kadarıyla, hiçbir yerde yok ve stoğa girecek gibi de görünmüyor maalesef.

quote:

Orijinalden alıntı: Overmedia

n11.com 1180 tl + 111 tl bonus
    incehesap 1256 tl

incehesap a telefonla soduğumda tam bi bilgi alamadım telefon ile nvidia vision kit ile çalışıyor sanırsam sadece o yüzden yazmamışlar.

ayın 24 de sipariş geçeceğim n11 şikayet var sitesinde n11 konusunda pek hayırlı şeyler duymadım
    incehesap nasıldır bilen varmı

n11 üzerinde yüzlerce satıcı var hocam sikayetvara direk n11 olarak bakmak yanlış sonuç verecektir.Fiyat iyiymiş 3d vision olayı dediğiniz gibi olmalı son 5 ürün yazıyor ben satıcı az biraz araştırıp siparişimi vericem.Örneğin tr garantisi var mı bu tür şeyler önemli 50tl+ 111 tl kupon için riske atmaya değmeyebilir.

Edit:n11 deki satış için satıcı teksaelektronik i aradım sitelerindeki numaradan distributör garantisi veriyorlar mı öğrenmek için, yarım saat sonra arayın dediler tekrar patronları orda değilmiş, koşturma içinde en az 3-4 kişinin sesini duydum bana güven veren bir şirket gibi geldi, websiteleri ve ürün yelpazeleri de çok dar değil.

Eğer garanti veriyorlarsa cayma hakkımı sorucam, yasal olarak 7 gün olması gerek alıcam sıkıntı olursa da cayarım kargolarım geri.

Edit2: 2 yıl garanti veriyoruz bize gönderiyorsunuz dediler.Bugün alıcam yarın kargo öbür gün ulaşacak.Depolarında 5 ürün varmış toptan ve preakende olarak sürekli sattıklarını ve şikayet almadıklarını söyledi.Sayfadaki bilgilerin çoğunun eksik olduğunun farkındalarmış orjinal ürün sayfasında ya da amazondaki bilgileri referans alabiliriz.Yani 144 hz 1ms 3d vision 2 uyumlu.

Edit3: Siparişi verdim.Gelince fotoğraf eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 18 Haziran 2014; 20:19:10 >

• @markkers
    n11 denmi sipariş verdiniz yarın bende arıyacağım ölü piksel durumunu falan soracağım ince hesap direk türkiye distiribitörü diye geçiyor galiba
    sipariş geldiğinde bilgilendirimisin beni bende vereceğim
    @The Silver Surfer
    sizinle konuşmuştuk sanırsam benq yorumlarını almıştım Xl2420Z modelini düşünüyorum bende
  • MaRKeRs M kullanıcısına yanıt
    Z modeli zaten T modelinin üstüdür.
  • quote:

@markkers
    n11 denmi sipariş verdiniz yarın bende arıyacağım ölü piksel durumunu falan soracağım ince hesap direk türkiye distiribitörü diye geçiyor galiba
    sipariş geldiğinde bilgilendirimisin beni bende vereceğim
    @The Silver Surfer
    sizinle konuşmuştuk sanırsam benq yorumlarını almıştım Xl2420Z modelini düşünüyorum bende

n11 den sipariş verdim evet.

Ölü piksel vb bir durum olursa ben de direk iade ya da değişim isteyeceğim hocam.Değişim yapmazlarsa da öyle bir durumda 7 günlük yasal sürede cayma hakkıyla paramızı geri alabiliriyoruz, ayıplı ürün gönderilip elimizde kalması gibi bir durum olmaz yani.

24ünde ya da benim sipariş ulaştıktan sonra sipariş verecekseniz yarın arayınca stoğun yenilenme sıklığını veya 1 adet ayırtıp ayırtamayacağınızı sorun isterseniz çünkü hem sitelerinde hem de n11.com da 4 adet stok kaldı yazıyor depoları bu durumdaymış bir daha ne zaman cihaz eklenir belli olmayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 19 Haziran 2014; 0:13:19 >

• 14 gün e çıktı cayma kararı sitelerindede yazıor 14 gün diye :) yarın arayacağım bir telefon ile
  • Overmedia kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun resimleri unutma
  • biri şunun nvidia vision kitli yada kitsiz 3d çalışıp çalışmadığı konusunda bilgilendirme yapsın artık ona göre hareket edelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

biri şunun nvidia vision kitli yada kitsiz 3d çalışıp çalışmadığı konusunda bilgilendirme yapsın artık ona göre hareket edelim?

amazonda modelin sayfasında nvidia 3d vision 2 yazıyorsa uyumlu.

Ama gözlük ve emitter içeren kiti başka bir yerden almanız gerek.T ve TE versionlarında kit veriyolarmış ama onları da bulmak imkansız artık üretilmiyor.

nvidia vision olmadan 3d çalışmıyormuş anladığım kadarıyla, yani nvidia grafik kartı ve kit şart.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

biri şunun nvidia vision kitli yada kitsiz 3d çalışıp çalışmadığı konusunda bilgilendirme yapsın artık ona göre hareket edelim?

amazonda modelin sayfasında nvidia 3d vision 2 yazıyorsa uyumlu.

Ama gözlük ve emitter içeren kiti başka bir yerden almanız gerek.T ve TE versionlarında kit veriyolarmış ama onları da bulmak imkansız artık üretilmiyor.

nvidia vision olmadan 3d çalışmıyormuş anladığım kadarıyla, yani nvidia grafik kartı ve kit şart.

hımmm şimdi grafik kartı sorun değil sli 750m var ama nvision kit bulmakda mesele oda pek bulunmuyor anladığım kadar....
  • Evet hocam bulsanız da biraz pahalıya patlıyor yurtdışı falan.

Overmedia hocam benim monitör geldi herşeyi tam ölü piksel hiçbir hatası yok

Fatura oksid bilişim adına kesili garanti belgesi de öyle benq türkiye distribütörü ve yetkili servisiymiş gönül rahatlığıyla alabilirsin anlayacağın

https://www.oksid.com.tr/yetkili_servisler.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 20 Haziran 2014; 22:22:34 >

• Performansı beyendiklerin ve beyenmediklerin hakkında yorum alabilirmiyim ?
  • Bu arada az önce facebook tan gördüm, Türkçe sitesi açılmış ilgilenenlere ;
    http://www.benqoyunmonitorleri.com/index.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaRKeRs

Evet hocam bulsanız da biraz pahalıya patlıyor yurtdışı falan.

Overmedia hocam benim monitör geldi herşeyi tam ölü piksel hiçbir hatası yok

Fatura oksid bilişim adına kesili garanti belgesi de öyle benq türkiye distribütörü ve yetkili servisiymiş gönül rahatlığıyla alabilirsin anlayacağın

https://www.oksid.com.tr/yetkili_servisler.asp

Oksid, BenQ'nun yeni distribütörüymüş haklısınız, hiç bir sıkıntı olmaz.
    Yalnız servis zaten BenQ'nun yani, kendileri bakıyorlar bu yüzden nerden aldığınız çok da önemli değil mutlak resmi üründür. Kimsenin bu ürünleri kaçak getireceğini tahmin etmiyorum.

• Beyler bana bir yardımcı olun asus 248qe mi BenQ 2420 z mi bir türlü karar veremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Performansı beyendiklerin ve beyenmediklerin hakkında yorum alabilirmiyim ?

+ lar
    144 hz akıcı görüntü, 144+ fps aldığın oyunlarda özellikle fark inanılmaz
    Monitör fiziksel yapısı, monitörü her yöne ve açıya elini kullanarak hiç zorlanmadan değiştirebiliyorsun, özellikle benim gibi kolay rahat etmeyen mükemmel rahatlık yakalamak isteyenler için ideal
    Black eq ve motion blur reduction cs:go da deneyebildim ve inanılmaz fark yaratıyor eski monitörüme göre
    büyüklüğü maaüstü için deal, 27 olsaydı kesinlikle kullanmam çok zor olurdu.

- ler
    monitör kutudan çıktığında içindeki ayarlar renk ve derinlik olarak ideal değil, bunu internette her yerde söylemişler zaten
    fakat kendin ayarlarla oynayıp ya da internetten ayar indirip bunu düzeltebiliyorsun, ben aşağıdaki ayarları kullandım, çok güzel oldu monitörü alırsan tavsiye ederim.

http://pcmonitors.info/articles/using-icc-profiles-in-windows

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 24 Haziran 2014; 18:21:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Beyler bana bir yardımcı olun asus 248qe mi BenQ 2420 z mi bir türlü karar veremedim

Hocam hangi tür oyunlar için kullanacaksın cihazı?

Photoshop gibi renk kesinliği gerektiren işlemlerde kullanacak mısın?

Fiyat olarak 80 tl pahalı görünüyor benq ama ben alacak olsam benq tercih ederim çünkü;
    1-stereo hoparlör koymuşlar asusa, ben bu tür gereksiz özelliklerden uzak duruyorum hoparlörüm var olmasa da alırım monitörün cılız hoparlörünü kullanacak değilim.Gereksiz hantal ve kalınlığını artıran bir durum sadece.
    2-black equalizer ve motion blur reduction benim tarzım olan fps türü oyunlarda çok önemli 2 özellik
    3-benq uzun süredir oyun monitörü işinde çok sayıda turnuvaya takıma ve oyuncuya sponsor oldular ve olmaya devam ediyorlar geliştirme aşamasında bu oyunculardan aldıkları feedback ile oyun odaklı özellikleri ve hazır birçok oyun için profilleri çok gelişmiş

Yani asıl amacın oyun ise benq.Fakat asus kesinlikle kötü değil %95 teknik özellikleri aynı benqnun 1-2 ufak ekstrası var.

Benq almaya karar verirsen aşağıdaki linkten al siteye üye olunca 33 tl kupon çıkıyor + twitter kuponu 11tl yani 1136 tl ödeyip alabilirsin monitörü + bonus kart ile alırsan 9 taksit 111tl de bonus ben böyle aldım çok avantajlı geldi.

Bu incelemeye de bak xl2420z 144 hz ile renk derinliği olarak çığır açmış bir monitör asus bu durumda nasıl bilemiyorum sahip olan birilerine sormalısın.
    http://www.youtube.com/watch?v=I6wIMaYjklE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaRKeRs -- 24 Haziran 2014; 19:09:37 >

• Counter strike go için düşünüyorum hocam ben alayım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.