Şimdi Ara

FM 2014 Klasik Mod Yabancı Sınırı Kaldırma Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
11.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FM 2014 Klasik Mod Yabancı Sınırını Nasıl Kaldıracağız bilen var mı?

• Editörden falan yapıyorlar galiba ama ben de tam olarak nasıl olduğunu bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun kendi editöründen yapılıyor. Fakat dün gece ara transfer yamasıyla yabancı sınırını kaldırıp oynamak istedim, editörden halledemedim. Hazır yapılmışı var mıdır ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

Oyunun kendi editöründen yapılıyor. Fakat dün gece ara transfer yamasıyla yabancı sınırını kaldırıp oynamak istedim, editörden halledemedim. Hazır yapılmışı var mıdır ki?

hazır yapılmışları kötü oluyor kontenjan tr kupasında falan işe yaramıyor gibi saçmalıklar çıkıyor en iyisi kendi yapman
  • Normal modda yapılıyor da Classic modda yapamadım.
  • takip etmeliyim bizim de böyle bir sorunumuz var.
  • Çözüm bulundu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Çözüm bulundu mu ?

hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Normal modda yapılıyor da Classic modda yapamadım.

normal mod da nasıl yapılıyor? neyle yapılıyor? FMRTE olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Normal modda yapılıyor da Classic modda yapamadım.

normal mod da nasıl yapılıyor? neyle yapılıyor? FMRTE olmuyor

hazır yapılmışları var bende pek kurcalamadım zaten.
  • eline sağlık güzel olmuş. Birde şu olsa oyunda cook guzel olacak , bildiginiz gibi ispanya ,ingiltere,hollanda gibi ülkelerde aynı lig yapar gibi 1 senelık alt takım kadro oluşturuluyor. mesela türkiyede yetenekler ligi açıp 18 takımın ust takımda oynayabılmesı ıcın orada yeteneklerını sergileyıp kendını gelıstırıp daha sonra as takımda oynaması gerekıyor bence. aynı castilla ( real madrıd), barcelona B gibi . türkiyede de yetenkler ligi olup , fenerbahçe yetenekler, galatasaray yetenekler ,beşiktaş yetenekler gibi lig oluşturabılırmısnız hem orada daha ıyı futbolcu yetişir türkiyeden de avrupada as takımda oynıyacak futbolcu olur diye tahmin ediyorum . böyle bir yama yapabilirmisiniz acaba ? cvb bekliyorum zor iş ama ben anlamam olursa süper olur :D
  • arkadaslar ben bi yama ındırdım oyunu tekrardan clasıc modda actım sınır 6 ya cıktı işinize yararsa anlata bılırım daha oyuna baslamadım aslında yamada avrupa kokenlı oyuncuda oynaya bılır falan dıyordu bakalım ılerde ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunhan28 -- 6 Temmuz 2014; 1:07:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgunhan28

arkadaslar ben bi yama ındırdım oyunu tekrardan clasıc modda actım sınır 6 ya cıktı işinize yararsa anlata bılırım daha oyuna baslamadım aslında yamada avrupa kokenlı oyuncuda oynaya bılır falan dıyordu bakalım ılerde ne olacak

Zaten yabancı sınırı 6 Daha sonra 5 e düşüyor fm klasik modda veritabanını değiştiremiyosun bu iş olmaz zaten.Bana göre gerek kalmadı normal fm moduna geçicem artık.

• Arkadaşler bende fmrte 14 var ancak klasik modda kullanamıyorum sadece normal mod kullanılıyor. Bu özellik kısıtlaması mı yoksa sadece normal moda mı editliyoruz. Yardımlarınız için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.