Şimdi Ara

Android Wear hakkında her şey: Giyilebilir cihazlara özel işletim sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google, Android Wear işletim sistemi versiyonunu duyurdu. Android'in yeni versiyonu, başta akıllı saatler olmak üzere giyilebilir teknolojileri hedefliyor. Android Wear hakkında merak edilen her şeyi bu videoda açıkladık. İyi seyirler.

• o zaman kotu haberi vereyim. elektromagnetik radyasyondan amazon ormaninin ortasina bile gitseniz kacamazsiniz. cunku isik da bir elektromagnetik radyasyon. ustelik 400-700 terahertz frekansiyla enerjisi wifi ve gsm den (1-5 gigahertz) 100bin kez daha yuksek (bkz. planck-einstein denklemi). siddetine hic girmeye bile gerek yok. gunes tepe zamaninda metre kareye 120watt verirken, ortalama bir gsm telefonun maksimum cikisi 120miliwatt falan, ev tipi wifi modeminkiyse 30miliwatt (0.03w). 10-15 senede kanser yapar demissiniz ama bu cihazlar 20-30yildir hayatimizdalar.

kanserden bu kadar korkuyorsaniz seytaninizi yanlis yerde ariyorsunuz. keza evinizde kullandiginiz, cevrenizde bulunan plastiklerde, metaryallerde o kadar cok zararli ve kanserojen maddeler varki bilseniz koyde ahsap bir eve kacarsiniz. isim geregi bu hammadelerden bazilarinin saglik raporlari su an cekmecemde duruyor. fareler uzerinde yapilmis gercek bilimsel testler ve akademik makaleler. buna karsin 30yildir wireless ve gsm dalgalarinin kansere neden olduguna dair kanitlanmis hic bir bilimsel calisma yok. sadece soylemler var.
  • Çok güzel bir proje umarım zamanla her işi buna yaptırıp fazladan özellik ile bozmazlar yapısını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav beyler sitede sorunmu var? Son zamanlarda girilmiyor bazen. Bazende ıkına ıkına giriyoruz. Sıkıntımı var sunucularda ?

• Mübarek tvyi geçtiniz bari tam sona yakın bi reklam daha koyun reklamdan 5 saniye sonra da bölüm sonu yazsın.
  • bu ne simdi ???

• Akıllı cep telefonumu kullanmadığımda kendimden uzak tutuyorum çünkü kanser yapdığını biliyorum ve bunun gibi wifi internetimi gece kapatıyorum bi şekilde zararlı olan elektromanyetik radyasyon uzak durmaya çalışıyorum.Bana göre böyle zararlı olan yani 10 sene 15 sene sonra kanser yapabilecek cihazları koluma takmam zaranı bile bile takanıda sevmem bunlar paranı almak için tuzak sakın kanma.

• Telefonu şarj ediyorduk şimdi de saat şarjı mı yapıcaz...

• reklam yüzünden izleyemedim kapattım.

• ahahah apple iwatch yetim doğacak

• Keşke Google Android telefonlara adam gibi bir Türkçe komut desteği getirse
    Google bu saati buraya getircekse ilk bu sorunu gidermesi lazım

• Android evimize girdi , cebimize girdi , sonrada kolumuza girdi.Umarım başka yerlere de girmez
  • Gereksiz yorumlarınızla sitenin kalitesini düşürüyorsunuz.
    Telefonların tam olarak zararlı olup olmadığı açıklanamadı diye biliyorum.
    Kalkmışsın saat zararlı ben bunu takmam diyorsun.
    O zaman bilgisayarda kullanma , telefonda kullanma saat hiç kullanma.
    Teknolojik ürüne bu nasıl bir yaklaşımdır?

Ayrıca tasarımı bence gayet güzel sıradan bir saatmiş gibi şık bir görüntüsü var.
    Diğer saatler gibi dokunmatik olduğunu belli etmiyor.
    Ayrıca çok kullanışlı gerçi onu videodan anlamak zor birebir test etmek lazım bence ama olsun google da bu yarışa girip güzel bir sonuç ortaya çıkarmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: namık53

Akıllı cep telefonumu kullanmadığımda kendimden uzak tutuyorum çünkü kanser yapdığını biliyorum ve bunun gibi wifi internetimi gece kapatıyorum bi şekilde zararlı olan elektromanyetik radyasyon uzak durmaya çalışıyorum.Bana göre böyle zararlı olan yani 10 sene 15 sene sonra kanser yapabilecek cihazları koluma takmam zaranı bile bile takanıda sevmem bunlar paranı almak için tuzak sakın kanma.

Yapacak bir şey yok maalesef nereye gidersek gidelim gsm sinyalleri var zaten mevcut durumda, bu da güncel yaşamın bir gereği

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akıllı saatler pil teknolojisi gelişmediği sürece popüler olamaz millet telefonu şarj etkmekten bıktı bide saatle hiç uğraşılmaz :D

• quote:

Akıllı cep telefonumu kullanmadığımda kendimden uzak tutuyorum çünkü kanser yapdığını biliyorum ve bunun gibi wifi internetimi gece kapatıyorum bi şekilde zararlı olan elektromanyetik radyasyon uzak durmaya çalışıyorum.Bana göre böyle zararlı olan yani 10 sene 15 sene sonra kanser yapabilecek cihazları koluma takmam zaranı bile bile takanıda sevmem bunlar paranı almak için tuzak sakın kanma.

bir şekilde kendini sağlama almaya çalışıyorsunuz fakat kablosuz bağlantılara bakın çevrenizde kaçtane wifi bulacaksınız ben mesala tarattım 20 tane wifi var bunların sinyal kalitesi belki düşük vss olabilir ama çevremiz o kadar kuşanmış ki aldığımız önlemler kötünün iyisi olabiliyor malesef.
  • quote:

o zaman kotu haberi vereyim. elektromagnetik radyasyondan amazon ormaninin ortasina bile gitseniz kacamazsiniz. cunku isik da bir elektromagnetik radyasyon. ustelik 400-700 terahertz frekansiyla enerjisi wifi ve gsm den (1-5 gigahertz) 100bin kez daha yuksek (bkz. planck-einstein denklemi). siddetine hic girmeye bile gerek yok. gunes tepe zamaninda metre kareye 120watt verirken, ortalama bir gsm telefonun maksimum cikisi 120miliwatt falan, ev tipi wifi modeminkiyse 30miliwatt (0.03w). 10-15 senede kanser yapar demissiniz ama bu cihazlar 20-30yildir hayatimizdalar.

kanserden bu kadar korkuyorsaniz seytaninizi yanlis yerde ariyorsunuz. keza evinizde kullandiginiz, cevrenizde bulunan plastiklerde, metaryallerde o kadar cok zararli ve kanserojen maddeler varki bilseniz koyde ahsap bir eve kacarsiniz. isim geregi bu hammadelerden bazilarinin saglik raporlari su an cekmecemde duruyor. fareler uzerinde yapilmis gercek bilimsel testler ve akademik makaleler. buna karsin 30yildir wireless ve gsm dalgalarinin kansere neden olduguna dair kanitlanmis hic bir bilimsel calisma yok. sadece soylemler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 19 Mart 2014; 10:13:30 >

• Anlaşılan önümüzdeki birkaç sene Tizen vs Android Wear vs Ios Watch kapışması olacak.

• Yenilik iyidir önemli olan şarj onu halletsinler bir çok cihaz için uyumluluk getirsinler tamam.

• giyilebilir teknolojiden konu açılmışken ben teknolojik donları bekliyorum
    https://www.facebook.com/video/video.php?v=10150380382468271

• Önceden duvarlarda kol saati şeklinde koskocamaan bir kol saati olurdu , onlarda akıllanacak mı ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.