Şimdi Ara

İlk İzlenim: Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Phantom Pain öncesinde bizleri bir ısınma turuna çıkaran Ground Zeroes'ta açık dünya oynanışına sahip gizlilik odaklı bir Metal Gear oyunuyla karşı karşıyayız.

• Oyun çok uzun beyler

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • oyunda bolca supriz var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DestroyeR33

Oyun çok uzun beyler

O kadar komikti ki gülmeyi unuttum.

• quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

oyunda bolca supriz var.

nickini tez zamanda değiştir

• abi diyorsunuz ki korsan oynamayın ... 4 yıldır ps3 sahibiyim korsan oynamıyorum 4 yıldır ps3 ümde 1-2 ay oldu bozulalı.. ama 2 saatlik ana senaryo yapan yapımcıyı sömürmeninde hiç bir sakıncası yok.. para vermeye deymez..

• beyler bu oyun pc ye çıkmayacak mı?

• abi big boss, snake'in babası değil mi? nasıl fansın sen talha?

• Lütfen BSC ekibi şu player'ı değiştirin artık. Türkiye'nin internet hızı malum. Açılmıyor videolar.
  • oyunda aliskin oldugum kritik eylemleri kaldirmis kojima gercekden.
    zaten o eski dinamikleri sürdürmenin bir anlami yokdu ama olsada iyi olurdu :/ ( ironi oldu )
    bakalim oyunda devasa bir metal gear olacakmi :) savasdigimiz.

• talha aynacı kardeş cqc tekniğinden bahsettin de bir yapmadın o dövüş stilini ayıp sana yawwww yapsaydın da milletin ağzı açık izleseydi. bir de silahla rehin de almadın çeşitli komutlar vardı. resmen delirttin beni izlerken. mgs pp yide sabırsızlıkla bekliyorum. bizleri yani fanlarını 2015 e kadar bekletmeyip erkenden çıkardığın için bu başlangıç yani tanıtım oyununu, teşekkürler kojimasan. oyun eski nesil için 20 doları, yeni nesil için ise 30 doları rahatlıkla hakkeden bir şahaser olmuş. tekrar teşekkürler kojimasan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HelodermaSuspectum -- 18 Mart 2014; 1:01:05 >
  • Ya Arkadaşlar sizi anlıyorum ama Bence Serinin eski oyunlarına göre hayal gücü sıfır.. nerde o eski düşmanlar nerde bunlar Snake olnus Sam Fisher Yemin ederim sizi şu çıkan oynu için konusuyorum.. Sıfır hayal gücü Black Liste yazık oldu su çıkan oyunundan 3gömlek üstün 8-12saat oynanısı var. Karakterin kullandığı aletler yetenekler kıyafet bilmem nesine kadar detayı var Olmamış Kojima gerçekten tam batı işi tps olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: stun

abi diyorsunuz ki korsan oynamayın ... 4 yıldır ps3 sahibiyim korsan oynamıyorum 4 yıldır ps3 ümde 1-2 ay oldu bozulalı.. ama 2 saatlik ana senaryo yapan yapımcıyı sömürmeninde hiç bir sakıncası yok.. para vermeye deymez..

sıkı bir MGS fanıyımdır oldum olası hatta psn ismimde bile solidsnake vardır; ancak sana kesinlikle katılıyorum 2 saatlik bir oyuna o kadar para istemek herşeyden önce mgs fanlarına sonra da tüm oyunculara hakarettir, benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu kesinlikle almayı düşünmüyoum ancak phantomun yanında bedava verirlerse öyle alınır onun dışında dediğin gibi değmez para vermeye

• güya yeni nesil ne yapay zeka var, ne çevreyle etkileşim var, ne grafik var izlerken bile atlata atlata izledim
  • Çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: snake1991

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: stun<br><br>abi diyorsunuz ki korsan oynamayın ... 4 yıldır ps3 sahibiyim korsan oynamıyorum 4 yıldır ps3 ümde 1-2 ay oldu bozulalı.. ama 2 saatlik ana senaryo yapan yapımcıyı sömürmeninde hiç bir sakıncası yok.. para vermeye deymez..</blockquote><br><br>sıkı bir MGS fanıyımdır oldum olası hatta psn ismimde bile solidsnake vardır; ancak sana kesinlikle katılıyorum 2 saatlik bir oyuna o kadar para istemek herşeyden önce mgs fanlarına sonra da tüm oyunculara hakarettir, benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu kesinlikle almayı düşünmüyoum ancak phantomun yanında bedava verirlerse öyle alınır onun dışında dediğin gibi değmez para vermeye

benim yaşım (20 yaşındayım) 2010 da ps3 le başladım.. adam gibi oynamaya( dil bakımından tamamıyle anlamaya dil çıkışlıyım ing öğretmenliği okuyorum ). ben mgs ye yetişemedim.. hikaye-oynanabilirlik ikilisinin bir bütün oldugunu bilen bütün oynadıgım oyunlarıda anlayabilen biriyim.. bir ton güzel oyun oynamışımdır orjinal olarak.. ama orjinal kullanan kimsede 2 saatlik oyuna para vermez.. buna para vericeğime 300 tl veriyim gitsinler dark souls 2 yi ps4 e çıkartsınlar... ( ps4 yok almayı planlıyorum ps3 üm 2 aydır bozuk )

• Oyunu biraz oynadım. 1998'deki MGS dahil bütün MGS'leri oynamış olan birisi olarak diyebilirim ki, tam bir hayal kırıklığı olmuş. Snake'in sesinin değişmesi de cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: stun

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: snake1991<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: stun<br><br>abi diyorsunuz ki korsan oynamayın ... 4 yıldır ps3 sahibiyim korsan oynamıyorum 4 yıldır ps3 ümde 1-2 ay oldu bozulalı.. ama 2 saatlik ana senaryo yapan yapımcıyı sömürmeninde hiç bir sakıncası yok.. para vermeye deymez..</blockquote><br><br>sıkı bir MGS fanıyımdır oldum olası hatta psn ismimde bile solidsnake vardır; ancak sana kesinlikle katılıyorum 2 saatlik bir oyuna o kadar para istemek herşeyden önce mgs fanlarına sonra da tüm oyunculara hakarettir, benim için çok büyük bir hayal kırıklığı oldu kesinlikle almayı düşünmüyoum ancak phantomun yanında bedava verirlerse öyle alınır onun dışında dediğin gibi değmez para vermeye</blockquote><br><br>benim yaşım (20 yaşındayım) 2010 da ps3 le başladım.. adam gibi oynamaya( dil bakımından tamamıyle anlamaya dil çıkışlıyım ing öğretmenliği okuyorum ). ben mgs ye yetişemedim.. hikaye-oynanabilirlik ikilisinin bir bütün oldugunu bilen bütün oynadıgım oyunlarıda anlayabilen biriyim.. bir ton güzel oyun oynamışımdır orjinal olarak.. ama orjinal kullanan kimsede 2 saatlik oyuna para vermez.. buna para vericeğime 300 tl veriyim gitsinler dark souls 2 yi ps4 e çıkartsınlar... ( ps4 yok almayı planlıyorum ps3 üm 2 aydır bozuk )

aynen bnde 2009 da oynayarak başladım bizzat bnde ekonomi okuyorum %100 ing olarak...dediğin gibi haklısın para verilmez

• Video'daki oynayan arkadaş oyunu katletmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozen Grenadier

quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

oyunda bolca supriz var.

nickini tez zamanda değiştir

sebep ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.