Şimdi Ara

[Alınık] 21'-23' IPS Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
4.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlanda belirttiğim gibi 21,5-23" IPS monitör arıyorum. Sorunsuz olması gerekmektedir, şehir farketmez. Uygunsuz fiyatlara geri dönüş yapılmayacaktır.

Edit: Uygun fiyatlara geri dönüş yapılmayacak demiştim fakat uygunsuz fiyatı biraz açmak gerekiyor sanırım:

-Sıfır ürünlerle ilgilenmiyorum, ilgilensem gider sıfır alırım. Burada ürün aramam.
    -Sıfırı 450 TL olan ürünü 375 TL satanlarla ilgilenmiyorum
    -DVI-HDMI olmayan ürünlerle ilgilenmiyorum.
    -Sıfırı 235 TL iken 275 TL teklif veren arkadaşların ürünleriyle ilgilenmiyorum.
    -24" 3d, uç ürünlerle ilgilenmiyorum.
    -Ciddi ve düzgün teklif veren fakat farklı sebeplerden kabul etmediğim, hatta eskiden alış-veriş yaptığım arkadaşları tenzih ederek söylüyorum, kendini akıllı sanan, köylü kurnazı, "bir mesaj atalım bakalım, belki kekolarız" düşüncesindeki arkadaşlar ilandan uzak dursun.
    -Defolu ya da arızalı ürünlerle ilgilenmiyorum.

Sadece 2. el standardında tekliflere açığım. Fiyat aralığım geniş. Fiyatı anlamlı olursa üst seviye IPS ürünlerle de ilgilenebilirim.

Teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkme -- 4 Mayıs 2016; 16:12:09 >

• Bir aylık kutusuyla faturasıyla beraber 22 inch wievsonic marka led monitörüm var fazlalık 23 aylık bozulmamış garantisi duruyo ilgilenirsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dükkanımda Samsung 23 " S23B350H Full Hd Led Monitör bulunmaktadır.İlgilenirseniz forum ilan linki;

http://forum.donanimhaber.com/m_86355634/f_//tm.htm#86355634
  • Buyur dostum sana full hd 3d 23 inç led monitör Gamer serisi

http://www.sanalpazar.com/Acer-Gr235h-3d-Full-Hd-23inc-Led-Monitor__isp22695979 nakit almak istersen bir çıtır pazarlık yaparız.

• Hocam umarım aragıdınızı bulursunuz. Bir konu actım ve sizin başlıgınızdan kopyala yapıstır yaptım haberiniz olsun iyi geceler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

Hocam umarım aragıdınızı bulursunuz. Bir konu actım ve sizin başlıgınızdan kopyala yapıstır yaptım haberiniz olsun iyi geceler :)

Problem değil, iyi alımlar.
  • Özel mesaj gönderdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellrack -- 25 Haziran 2014; 11:13:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkme

İlanda belirttiğim gibi 21,5-23" LED Monitör arıyorum. Sorunsuz olması gerekmektedir, şehir farketmez. Uygunsuz fiyatlara geri dönüş yapılmayacaktır.

Edit: Uygun fiyatlara geri dönüş yapılmayacak demiştim fakat uygunsuz fiyatı biraz açmak gerekiyor sanırım:

-Sıfır ürünlerle ilgilenmiyorum, ilgilensem gider sıfır alırım. Burada ürün aramam.
    -Sıfırı 450 TL olan ürünü 375 TL satanlarla ilgilenmiyorum
    -LED olmayan ürünlerle ilgilenmiyorum.
    -Sıfırı 235 TL iken 275 TL teklif veren arkadaşların ürünleriyle ilgilenmiyorum.
    -24" 3d, uç ürünlerle ilgilenmiyorum.
    -Ciddi ve düzgün teklif veren fakat farklı sebeplerden kabul etmediğim, hatta eskiden alış-veriş yaptığım arkadaşları tenzih ederek söylüyorum, kendini akıllı sanan, köylü kurnazı, "bir mesaj atalım bakalım, belki kekolarız" düşüncesindeki arkadaşlar ilandan uzak dursun.
    -Defolu ya da arızalı ürünlerle ilgilenmiyorum.

Sadece 2. el standardında tekliflere açığım.

Teşekkürler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

pm atıldı

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    pm attım
  • Asus 22 " monitör var çok temiz daha kutusu duruyor. Düşünürsen bende 27" alıcam. Fiyat 240 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alparslan46 -- 14 Temmuz 2014; 23:50:44 >
  • samsung syncemaster 2233BW VAR sıfırdan farkı sadece kutusu yok 200 lira düşünoyrum ilgilenirseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zkn0606

samsung syncemaster 2233BW VAR sıfırdan farkı sadece kutusu yok 200 lira düşünoyrum ilgilenirseniz

Güzel ibretlik bir mesaj olmuş, SS alıp girişe ekleyeyim.

Okumadan, ilan içeriğini incelemeden gelen teklifler. Zaten içerik neymiş? Bundan sonra ilan içeriğini de kaldırmaya karar verdim, nasılsa kimse okumuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkme -- 20 Temmuz 2014; 20:10:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkme

quote:

Orijinalden alıntı: zkn0606

samsung syncemaster 2233BW VAR sıfırdan farkı sadece kutusu yok 200 lira düşünoyrum ilgilenirseniz

Güzel ibretlik bir mesaj olmuş, SS alıp girişe ekleyeyim.

Okumadan, ilan içeriğini incelemeden gelen teklifler. Zaten içerik neymiş? Bundan sonra ilan içeriğini de kaldırmaya karar verdim, nasılsa kimse okumuyor.

:) sadece led lcd konusu sanırm hoşunza gitti

• Hocam açıklamanı kendine göre düzenleyip kullandım güzel yazmışsın.
  • Dukkanimdaki monitöre bakarsaniz belki işinize yarar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.