Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.723
Cevap
41
Favori
161.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bahaman

Hayırli olsun hocam. Doğru tercih yaptınız emin olun. Corolla fiyatına Avensis aldınız, hem de 1 sene onceki fiyatla aldınız Araçla ilgili aklınıza ne takılırsa bu platformda sorularınıza yanıt vermekten mutluluk duyarım

çok teşekkür ederim inşallah arabayla mutlu olacağız bir de lpg bağlattınız mı aracınıza ben lpgli kullanmayı düşünüyorum da hangisini tavsiye edersiniz
  • Bende bu aracın 2.eşine bakıyorum.Sıfıra olan indirim kampanyası 2.ele yansımıyor.2011 modeline 53-54 isteyen var o parayı ona veren 63 bine sıfırını alır neden 4 yaşında araç alsın diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edebi86

arkadaşlar toyotanın son yapmış olduğu kampanyanında etkisiyle 2015 model elegant extra siparişi vermiş bulunuyorum bu fiyata başka sıfır hiç bir d segment araç yok daha ne olsun aynı donanımdaki passat en az 85 bin ve eylüle kadar araç yok dahası avensisin lpg ye uyumu da cabası sonuçta benim için kazan kazan oldu

oo bir üye daha

hadi hayırlı olsun soruları buradan alırız
  • Sanirim inceden buralarda yerimi almam gerekiyor. Avangard bronz 1.6 elegantt extra icin anlaştık araci bi problem olmazsa 29unda teslim alacağız insallah kazasiz belasiz uzun yillar bu konuda devam ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Symbol38 ne kadara anlaştınız?mahsuru yoksa öğrenebilirmiyiz.

• sonaskar S kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz farkli ve uzun birazda konuyu bosa kirletmeyelim tabiki mmahsuru yok ama isteyen arkadaslara pm atarak iletirsem daha iyi olur.

• edebi86 E kullanıcısına yanıt
    Aldığım hafta lpg dönüşümü yaptırdım. Lpg ile 13000 km yol yaptim son 1 yılda. Şehir içi normal kullanimda 10-11 lt, yengeç modunda 13-14 lt tüketim gördüm Uzun yolda 120 km sabit hızla 8-9 lt tüketim gördüm. 100 km hızla gitmeye sabredemedim henüz ama o zaman tüketim 1500 kilo bir araç için komik seviyelere iniyor. Benim kullandığim kit Brc my 11, valvematic motor lpg için biçilmiş kaftan. İçiniz rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: symbol38

Sanirim inceden buralarda yerimi almam gerekiyor. Avangard bronz 1.6 elegantt extra icin anlaştık araci bi problem olmazsa 29unda teslim alacağız insallah kazasiz belasiz uzun yillar bu konuda devam ederiz.

ooo başkan sende hoş geldin. Allah içine sindirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbol38

Sanirim inceden buralarda yerimi almam gerekiyor. Avangard bronz 1.6 elegantt extra icin anlaştık araci bi problem olmazsa 29unda teslim alacağız insallah kazasiz belasiz uzun yillar bu konuda devam ederiz.

Hocam dediğime geldin Doğru tercih

• homebird kullanıcısına yanıt
    eee boşa dememişler aklın yolu bir hocam
  • Elegant extrada led gündüz farı varmı? Katalogda yok diyor ama resimlerde var gibi gözüküyor ayrıca jantlarda değişmiş. 5 kollu olmuş. Bu arada benim araç bugün bayiye gelmiş cuma veya c.tesi kısmetse alacağım

• Araçlarınız hayırlı uğurlu olsun. Konfor, yalıtım çok iyi. Hele birde e. Extra olursa.
    lpg uyumu çok iyi ben BRC taktırdım. Şehir içi ortalama 23-24 kr civarı yakıyorum.

Kazasız keyifli sürüşler.

• Araçlarınız şimdiden hayırlı olsun. hoşgeldiniz. lpg husunda brc gayet iyi seçim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Elegant extrada led gündüz farı varmı? Katalogda yok diyor ama resimlerde var gibi gözüküyor ayrıca jantlarda değişmiş. 5 kollu olmuş. Bu arada benim araç bugün bayiye gelmiş cuma veya c.tesi kısmetse alacağım

var var 2013 sonrası var diye biliyorum
  • ozbayram kullanıcısına yanıt
    Var led gündüz farı ama Corolla'da olduğu gibi belirgin değil. Daha ince bir şerit şeklinde farın üzerine konumlandırılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

Araçlarınız hayırlı uğurlu olsun. Konfor, yalıtım çok iyi. Hele birde e. Extra olursa.
    lpg uyumu çok iyi ben BRC taktırdım. Şehir içi ortalama 23-24 kr civarı yakıyorum.

Kazasız keyifli sürüşler.

Allah razı olsun. Avensisteki motoru 4 seneyi geçkin süredir kullanıyorum bunun 2 senesinide brcmy-11 ile kullandim. Muhtemelen biraz benzinli kullanıp lpgye geçeceğim

• anlık yakıt tüketimini sadece touch ekranından mı görüyoruz yoksa göstergelerde de gözüküyor mu?
  • TOYOTACLUB TR DE LPG KİTİ DÖNÜŞÜMÜ YAPAN USTAYA SORUM VE CEVABI

ustam merhaba.
    2011 valvematik avensis 132ps aracımda romano kit takılı. gebze dumankaya yetkili servisinin anlaşmalı olduğu yerde takılmış kit.

Bu kitler hakkında bilginiz var mı kalitesi nasıldır?
    İkinci sorum. Bir çok valvematik araca lpg taktığınızı söylüyorsunuz. Peki taktıktan sonra kaç km sorun çıkarmadan yani motora zarar vermeden gidiyor.Ya da şöyle sorayım size bakıma gelen valvematik araçlar içinde lpg ile kullanılmış en yüksek kmli araç kaç kilometredeydi.

teşekkür ederim :saygi: :saygi:

EL CEVAP
    merhaba

aracınızda bulunan romano kit prins ten sonra en iyi kittir benim için .%100 italyan bir kittir piyasa italyan diye anılan fakat melezleştirilmiş kitler gibi karma bir kit değildir .içiniz rahat olsun romano gerçekten ama gerçeten sorunsuz yıllarca keyifle kullanacağınız bir üründür .

bir istatislik tutmadım fakat 180.000 kmde bir gardiyan arakadşın var hala sorunsuz kullanıyor sistemde ne tesadüf ki romano .

selamlar

• edebi86 E kullanıcısına yanıt
    Touch ekranda anlık tüketim gözükmüyor. Sadece tüketim istatistikleri tutuluyor. Anlık yakıt tüketimi gösterge ekranında grafik ekran şeklinde çıkıyor ve bana göre çokta kullanışlı değil. Direkt olarak sayısal veri sunamiyor. Bu durum 2015 modellerde nasıl bilmiyor. Benim araç 2013 model.

• anladım dostum saolasın sayı şeklinde olsa çok daha güzel olurmuş almanlar bu konuda daha başarılı sanırım
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.