Şimdi Ara

2011 Toyota Avensis_T27_Ayrıntılı İnceleme/Fotoğraf/Karşılaştırma/2013Kasa Eklendi (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.722
Cevap
41
Favori
161.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bizim millet yumurta kapıya dayanmadan görmez işini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: homebird

E-okulda işim biteli 1 hafta oldu.

Bizim millet yumurta kapıya dayanmadan görmez işini.

Vayy hocam iyisin gerçekten. Benim daha yeni bitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.margrup.com/AracDetay.aspx?U=2137
    Arkadaslar bu arac fazla ucuz degil mi? Sahibinden de 2011 modelleri 60bin civari.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanku42

http://www.margrup.com/AracDetay.aspx?U=2137
    Arkadaslar bu arac fazla ucuz degil mi? Sahibinden de 2011 modelleri 60bin civari.

Herhangi bir açıklama göremedim. Boyalı değişen hasar kaydı olabilir arayıp sormak gerek.Muhakkak ucuz olmasının bir sebebi vardır.

• quote:

http://www.margrup.com/AracDetay.aspx?U=2137

Hocam araç elegant paket gibi duruyor. Elegant ve elegant extra arasında 3-4 bin tl oynayabilir.

• bahaman B kullanıcısına yanıt
    Evet arac elegant paket. Makyajli kasa oldugu icin sasirdim. 2012 de 1.8 getirilmedi diye biliyordum demekki yanlis biliyormusum.

• quote:

Evet arac elegant paket. Makyajli kasa oldugu icin sasirdim. 2012 de 1.8 getirilmedi diye biliyordum demekki yanlis biliyormusum.

1.8 ve otomatik 2012 için bu fiyat fena değil. Aracın bir kusuru yoksa, vergi dezavantajı önemli değilse, alınıp keyifle binilir. Bu arada bende ilk defa makyajlı kasada 1.8 görüyorum

• 1.8 Makyajlı kasa, İlginç!

Özel sipariş olabilir. Satışı olmadı diye biliyorum.

1.8 motorlarda sadece elegant donanım var, o da aşağı yukarı 1.6 elegant ekstra donanımı seviyesinde. Makyajlı kasada durum değiştiyse bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 23 Ocak 2015; 12:35:05 >
  • 2000 model Avensisi olan arkadaşın aynası ters dönmediği için kırılmış. Bizim arabaların aynası ters dönüyor mu acaba?

Şöyle bir el attım bugün dönüyo mu diye, bayağı bir direndi kerata.Fazla zorlmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 24 Ocak 2015; 19:10:44 >
  • geri döner mi bilmem.
    Geçem gün pazardan giderken şişman bir kadın üzerime yürüdü ben de durmadım beni görüyor diye yol benimdi.
    Durmayımca küüüüt diye sol aynaya karnı bir vurdu ayna çat diye kapamdı aynadan baktım kadın oralı olmadı
    dedim ayna gitti
    ayna kapatma tuşuma bastım sonra tekrar açmaya bastım
    küt diye diş atıp açıldı şimdi eskisi gibi açılıp kapanıyor.
    Dedim çok şükür valla.
    Yoksa bir aynayı 1000 kağıda alamayız
    aracımı seviyorumm:)
  • Elli bin bakımı için Adana mıçı'ya gitmiştim Krom paket sordum 1050 TL dediler. Gerçi dandik corolla bagaj filesi için 135 isteniyorsa fiyat normal

• quote:

Orijinalden alıntı: homebird

Elli bin bakımı için Adana mıçı'ya gitmiştim Krom paket sordum 1050 TL dediler. Gerçi dandik corolla bagaj filesi için 135 isteniyorsa fiyat normal

1050 tl 4-5 tane krom için çok uçuk rakam ya Nedir yani bunun üretim maliyeti vs. Hep para tuzağı

• Sonax'tan detaylı iç temizlik ve nano boya koruması için 600 tl fiyat verdiler. Bir an ikna olur gibi oldum sonra kendimi showroomdan dışarı atıp 2 saniye düşündüm ve vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Sonax'tan detaylı iç temizlik ve nano boya koruması için 600 tl fiyat verdiler. Bir an ikna olur gibi oldum sonra kendimi showroomdan dışarı atıp 2 saniye düşündüm ve vazgeçtim

sonax xtreme çok amaçlı temizleyici 20 tl hem kir koymuyor hem de ön konsolu temizleyip koruyor. Araç pırılpırıl oluyor. Kendin 2-3 saatte aracın içini mise çevirirsin.
    Boya koruma konusu hassas konu ve her sonaxta iyi değil unutmayın. Bence gereksiz emin olun

• quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Sonax'tan detaylı iç temizlik ve nano boya koruması için 600 tl fiyat verdiler. Bir an ikna olur gibi oldum sonra kendimi showroomdan dışarı atıp 2 saniye düşündüm ve vazgeçtim

sonax xtreme çok amaçlı temizleyici 20 tl hem kir koymuyor hem de ön konsolu temizleyip koruyor. Araç pırılpırıl oluyor. Kendin 2-3 saatte aracın içini mise çevirirsin.
    Boya koruma konusu hassas konu ve her sonaxta iyi değil unutmayın. Bence gereksiz emin olun

Bahsettigin ürünü ve sonax hızlı cilayı internetten 1 ay önce alıp koydum eve. Tek ihtiyacım olan o 3 saatlik boş vakit 1 kereliğine detaylı temizliği profösyonel bir yerde yaptırmam gerek, ilk sahibi 1 sene abana abana sigara içmiş içinde İçime sinmiyor ne yapsam.

• İnşaallah haftaya Cumartesi 2012 elegance extra almış olacağım. Aracımı almamdaki çıkış noktası,bu konu oldu. Araştırmalarımla 5 kişilik ailem için uygun olduğuna karar verdim.
    Yılda 20.000 üzeri ve yarı agresif sürüyorum. LPG, istanbul Avrupa yakasında güvenle taktırabileceğim yer arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    Paylaşımlarınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarerer -- 31 Ocak 2015; 8:20:46 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

İnşaallah haftaya Cumartesi 2012 elegance extra almış olacağım. Aracımı almamdaki çıkış noktası,bu konu oldu. Araştırmalarımla 5 kişilik ailem için uygun olduğuna karar verdim.
    Yılda 20.000 üzeri ve yarı agresif sürüyorum. LPG, istanbul Avrupa yakasında güvenle taktırabileceğim yer arıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hayırlı olsun. Parasına ve size sunduklarına bakıldığında çok güzel bir tercih Avensis. Lpg konusunda size Brc My11 ve Prins silverline tavsiye ederim. Tabi kitten çok montajı kimin yapacağı önemli. Ben my 11 taktırdım çoook memnunum. 10000 km'yi devirdik. Sürüşe göre Şehir içi 11-13 lt, şehirler arası 8-10 lt arası geziyorum lpg ile.

• Teşekkürler. Evet vermiş olduğu paket ve konforuyla gerçekten farklı bir araç.
    LPG için yer özellikle Önemli. O Yüzden deneyimleri olan arkadaşların fikri benim için önemli.
    Bilgi için için Sağol.

• sarerer S kullanıcısına yanıt
    merhaba eğer bir mani yoksa fiyat nedir acaba bende ilgileniyorum, ama alanlar 50-52 arası diyor makyajlı kasa lpl li, satıcılar ise makyajlısıa 55 çekiyorlar 2012 model elegant extra için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinecan -- 31 Ocak 2015; 21:06:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer

İnşaallah haftaya Cumartesi 2012 elegance extra almış olacağım. Aracımı almamdaki çıkış noktası,bu konu oldu. Araştırmalarımla 5 kişilik ailem için uygun olduğuna karar verdim.

aha birini daha kandırdık.:):)
    ya da birine daha hoş bir vesileolduk diyelim.
    Allah içinize sindirsin cümlemize kaza bela vermesin.
    Sorun pek olacağını sanmam ama soruarınız için yardımcı olabiliriz her zaman
    ben romano lpg kullanıyorum çokşükür sıkıntısız iyi bir usta bulun marka çokta ömemli değil:)

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.