Şimdi Ara

Sona Geldim Sizce Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık sona geldim kombimi alacam son 2 seçenek ama hangisi???

1- BAYMAK Falke Condense 24 Hermetik Yoğuşmalı Kombi
    2- FERROLİ Econcept Tech Hermetik Yoğuşmalı Kombi
    3- Ariston Genus Premium Evo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverdream -- 18 Mart 2014; 11:05:53 >

• merhaba
    iki kombiyi de hem ailemin evlerinde hemde çevremde taktırdım,forumda yıllardır öneriyorum
    baymak falke condense genel olarak f/p özelliklerde bir cihazdır,fiyat olarak daha uygundur,ferroli econcept'te ilave olarak bazı özellikler vardır:oda sıcaklığına göre modülasyon ve dış hava sensörü takılabilir
    iki cihazın modülasyon aralığı birbirine yakındır
    baymak falke condense %19,5 - %100
    ferroli econcept tech %21 - %100
    iki cihazda sessiz çalışır
  • değerler birbirine yakın
  • bence ferroli daha kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Ariston Genus Premium Evo da kattım sipariş verecem yardım lazım
  • silverdream kullanıcısına yanıt
    Ordu'daki servisleri araştırın, Ariston kombileri güzel ama maalesef servisi birçoğu bölgede sorunlu oluyor. İkliminiz ılman olmadığından alacağınız kombinin modulasyonu çok geniş olması o kadar önemli değil.
  • 1- BOSCH CONDENSE 2000 W
    2-Baymak Falke Condense 240 Fİ 24kw
    3-demirdöküm nitromix 24kw

sizce hangisi üstadlar ev en üst kat kombi balkonda 115 metrekare ve ev boluda... saygılar
  • kimse yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: elvismail

1- BOSCH CONDENSE 2000 W

sizce hangisi üstadlar ev en üst kat kombi balkonda 115 metrekare ve ev boluda... saygılar

bosch condense yarım yoğuşmalıdır 3 cihaz arasında tercihlerinizden çıkartın
    nitromix ve baymak falke condense premix yoğ olduğu için tercih edilebilir ,burada kişisel tercihler devreye girer
    ben olsaydım baymak falke condense alırdım

çünkü baymak falke condense'in modülasyon aralığı nitromix'e göre daha geniştir
    baymak falke condense %19,5 - %100 aralığında çalışır
    nitromix ise %26 - %100

baymak falke condense'in 50c - 30c işletmede minimum ısıl gücü 4,7kw, nitromix ise 6,5 kw
    baymak falke condense 3 yıl garanti,nitromix 2 yıl,baymak falke condense çok sattığı için garantisi 7 yıldan 3 yıla indirildi,yokda bu özelliği ile piyasaya damgasını vurmuştu

hangi kombiyi alırsanız alın radyatörlerin çoğuna kaliteli termostatik vanalar öneririm:danfoss ra 2000 gaz sensörlü
    evinizde yalıtım varsa termostatik vanalarla beraber kaliteli dijital oda kumandası

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

Orijinalden alıntı: elvismail

1- BOSCH CONDENSE 2000 W

nitromix ve baymak falke condense premix yoğ olduğu için tercih edilebilir ,burada kişisel tercihler devreye girer

nitromix ise %26 - %100

baymak falke condense'in 50c - 30c işletmede minimum ısıl gücü 4,7kw, nitromix ise 6,5 kw
    baymak falke condense 3 yıl garanti,nitromix 2 yıl,baymak falke condense çok sattığı için garantisi 7 yıldan 3 yıla indirildi,yokda bu özelliği ile piyasaya damgasını vurmuştu

hangi kombiyi alırsanız alın radyatörlerin çoğuna kaliteli termostatik vanalar öneririm:danfoss ra 2000 gaz sensörlü
    evinizde yalıtım varsa termostatik vanalarla beraber kaliteli dijital oda kumandası

Alıntıları Göster

nitromix ise %26 - %100

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.