Şimdi Ara

Geniş Çaplı Orta Dünya Soy Ağacı Çalışmam [İlk Soy Ağacı Genişletildi]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
20
Favori
22.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet, bugün işsizliğim tuttu ve geniş bir soy ağacı çizdim Orta Dünya'dan.

*Silmarion'da geçmemesine rağmen "History of Middle-Earth" serisinde geçen karakterleri de ekledim.
    *Gil-Galad, Silmarilion'daki gibi Fingon'un oğlu olarak aldım.("History of Middle-Earth" serisinin bazu bölümlerinde Orodreth'in oğlu olarak geçer.)
    *Orodreth, "History of Middle-Earth" serisinin çoğunda Finarfin'in oğlu değil de, torunu olarak geçtiği için onu da torunu olarak aldım.
    *Noktalı çizgiler arada birden çok kişi olduğunu gösterir.Bu noktalı yerlerdeki karakterlerin isimleri bilinmiyor maalesef.

Geniş Çaplı Orta Dünya Soy Ağacı Çalışmam [İlk Soy Ağacı Genişletildi]

Son yüklediğim resim nedense çıkmadı(boyutundan olabilir), link olarak veriyorum --->https://store.donanimhaber.com/ad/da/6b/adda6b47c7ccccb21fbbbb0563afe1c8.jpg
    İsimlerin yerini değiştirdim, ekleme falan yok ama yukarı çıkıp dönen ok, rahatsız etti, o yüzden değiştirdim ---->http://i.imgur.com/oT0Qi8v.jpg

Son olarak Beör, Marach ve Haldad'ın soylarını da ekledim.Daha da eklenicek bir şey kalmadı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fingolfin. -- 27 Ekim 2016; 19:07:40 >

• neden osmanlı yok

vurmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 15 Mart 2014; 20:54:25 >
  • Eline sağlık.Gözüme ilk çarpan Aragorn oldu.
  • Silmarillonu okurken verem olmuştum bu soy ağacı yüzünden.
  • Benim anlamadığım, Elrond "Ben de ordaydım Gandalf, tam 3000 yıl önce..." diyor, o sırada Arathorn yaşıyor. Ee Aragorn da 87 yaşında. Bu nasıl iş ben anlamadım.
  • Güzel olmuş. Bende direk aragornu aradım.
  • oha çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gray Fullbuster

Benim anlamadığım, Elrond "Ben de ordaydım Gandalf, tam 3000 yıl önce..." diyor, o sırada Arathorn yaşıyor. Ee Aragorn da 87 yaşında. Bu nasıl iş ben anlamadım.

O sırada Arathorn değil Elendil ve Isildur yaşıyor.
  • Bende lord tutkunuyum ancak bu soy işi gerçekten çok karışık.Silmarillion okumaya korkuyorum.
  • quote:

Benim anlamadığım, Elrond "Ben de ordaydım Gandalf, tam 3000 yıl önce..." diyor, o sırada Arathorn yaşıyor. Ee Aragorn da 87 yaşında. Bu nasıl iş ben anlamadım.

gondor krallığının soyu normal insan değil. ölümlüler fakat binlerce yıl yaşıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

O sırada Arathorn değil Elendil ve Isildur yaşıyor.

Ben Isildur'u hep Aragorn'un babası sanıyordum İsmi Arathorn lakabı Isildur falan sandım, Gandalf-Mithrandir hesabı
  • elrond, galadriel'in damadıymış. Ben öz oğlu sanıyordum.
  • Emeğine sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

quote:

gondor krallığının soyu normal insan değil. ölümlüler fakat binlerce yıl yaşıyorlar

En uzun yaşan insan Elros 500 yıl yaşamış, onun soyundan gelen krallar 400 yıl, ama bu süre giderek kısalmıştır, diğer Numenorlular ise 200 yıl yaşamıştır.Aragorn her ne kadar Elros'un soyundan gelse de 210 yıl yaşamıştır.Yani binlerce yıl yaşama gibi bir durum söz konusu değil.
  • Fingolfin. kullanıcısına yanıt
    o zaman arathorn 3bin yıl önce savaşta ve aragorn 87 yaşında ise başka nasıl açıklanacak? bug mı buldu arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

o zaman arathorn 3bin yıl önce savaşta ve aragorn 87 yaşında ise başka nasıl açıklanacak? bug mı buldu arkadaş

Aragorn ya da babası savaşta yer almamıştır, eğer soyunu incelersen.Aragorn'un atası olan Isildur'la arasında ne kadar kişi olduğunu görürsün.
    off kafam karıştı tamam saurona karşı yapılan ilk büyük savaşta arathorn var diye düşündüm isildur ismi çıktı aklımdan.
  • Aragorn elrondun kardeşinin büyük büyük(10x) torunu oluyo o zaman. Arwenle kuzenmi bunlar?
    Dostum peki bu Arwen'in kolye olayını anlatır mısın? Kolye Arwen için ne ifade ediyor? Aragorn'a verince kolyeyi ne oluyor? Bir de babası "Sauron güçlendikçe, akşam yıldızının ışığı sönüyor" demişti. Ne demek istedi anlamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.