Şimdi Ara

Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
4
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]

Platform: PC,PS3,X360
    Geliştirici: Piranha Bytes
    Dağıtıcı: Deep Silver
    Tür: RPG
    Çıkış Tarihi: Ağustos 2014

Official Website:http://risen3.deepsilver.com
    Facebook:www.facebook.com/risengame
    www.facebook.com/Piranha.Bytes
    Twitter:www.twitter.com/deepsilver

Risen serisinin yeni oyunu Titan Lords ismi ile geliyor. Açık dünyada geçecek olan oyunun orta çağ yapısında olacağı biliniyor.

Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgilendirme: Yine Yagami Iori'nin açmış olduğu eski Titan Lords Ana Konusuna, forumla alakalı teknik bir sorundan ötürü, tam sürümden yaklaşık 3 haftadır erişilemediğinden, kendisi konuyu tekrar açmıştır. Mevcut ana Konu, henüz açılmış bir konu değildir.

İyi forumlar;
  • Takip
  • ilk oyunun Türkçe yaması vardı oynamıştım,güzeldi.İkinciyi oynayamadım İngilizcem kıt olduğu için ama pek beğenilmemişti sanırım ikinci oyun

Bu nasıl olacak acaba...
  • İlk iki oyun vasattı bunda umarım iyi bişeyler yaparlar.
  • İlk oyuna laf yok :)

Beklemedeyiz.
  • Ben de öteki başlığa giremeyince kıllanmıştım bende mi bir sorun var diye
    Elimdeki bilgileri dökme zamanı geldi :)

-Başlangıçta yüksek seviye büyü ve yetenekleri deneyebileceğimiz bir bölüm olacakmış.
    -Ufak tefek canavar saldırılarını silahlar ile savurabilecekmişiz ama kuvvetli saldırıların yolundan kaçmak gerekcekmiş.
    -Zırh edinme aynı şekilde olacak, bir grubu üye olup, orada ilerleyerek.
    -Bazı büyülerin yakın dövüş versiyonları da olacakmış.
    -Diyalog dizaynı 2. oyunla aynı olacakmış.
    -Yıldırım Adası nda bir grup büyücü titanlardan korunmak için kuvvetli bir güç alanı yaratmışlar, bu alanı yıldırım enerjisi besliyormuş.
    -Undeadler yeni beliren bir kurukafa şeklindeki mağaradan her yere saldırıyorlarmış.
    -Eski karakterimiz ile 1. seviyeden başlayacağız... Bir büyü sonucunda bu duruma düşecek elemanımız ve asıl amacı bu büyüyü bozmak için bir kuvvetli büyücü aramak olacakmış.
    -Kahramanımız ve engizisyon önemli rol oynayacak hiakyede.
    -Kale, orman ve madenler için orta Avrupadan esinlenmişler, deniz kıyısı gibi mekanlar aynı kalacak.
    -Çok ağır zırh ve silahlar olacak.
    -İnsanlar önceki oyunlardaki gibi kendi işlerine bakacaklar sürekli, yaşayan şehir kısmı aynı olacak. Hırsızlığa ve suçlara karşı aynı tepkileri göstereceklermiş gene. Büyük bir kısmı ölümsüz olacak ama dövebileceğiz.
    -Görevleri çözmenin birden fazla yolu olacakmış.
    -Gene her yere tırmanamıyoruz ama bu sefer çok tutmuşlar tırmanılacak yerleri, bazılarında hiç bir yere bile ulaşamayacakmışız. Gezip tozmayı ve araştırmayı ödüllendirecekmiş oyun.
    -En büyük oyun olacakmış bu. 1 ve 2 nin toplamı kadar neredeyse diyorlar. 2. oyundan daha sebest olacakmış. Çoğunlukla rahat dolaşabilecekmişiz, tabii gücümüzün yettiği kadar. Gemiyle dolaşmak olabilirmiş.
    -Seçtiğimiz gruplara ait yetenekler olacak her zaman ki gibi.
    -Gözümüzdeki ilk oyundan kalma hatıra ile düşmanları görebilecekmişiz uzaktan, bunu geliştirebilecekmişi gizli yerleri bulmak için.
    - Voodoo daha detaylı olarak dönecek.
    - Yaptığımız seçimler ve hareketler ruhumuzu etkileyecek ve dış görüntümüz değişecek. Ayrıca yaşanlar ve ölüler dünyası arasında gidip gelebileceğiz. Görevleri alternatif yollarla bitirmemizi sağlayacak oradan bulduğumuz bilgiler.
    - 2. oyundaki gibi bir grubumuz olacak yavaşça büyüyen, birini yanımıza alabileceğiz istersek.
    -Savaş sistemi doğru zamanlama ile kombo yapma şeklinde olacak gene, ayrıca normal vuruş ve ağır vuruş diye iki tercihimiz var bu sefer. Tüfek ve yaylar oyunda tekrardan.

• Çok güzel bir haber.
  • İlk oyun çok güzeldi. Müzikle atmosfer çok iyi kucaklıyordu birbirini. Eksik yönleri vardı tabii, dövüş sistemi, yaratık kıtlığı gibi ama genel olarak güzeldi. Bekliyoruz bakalım.
  • Şahsen ilk oyun oynadığım en iyi RPG oyunlarından birisiydi.İlk oyunu ne kadar sevdiysem ikinci oyunu da o kadar sevmemiştim.Umarım ilkinin tadını verebilir bu oyun bana.
  • Bunu sevenler gothic 1 . 2 ve 3 ü de oynamalıdır. zaten risen gothic serisinden esinlenerek yapılmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip.Merakla bekliyorum.İlki gayet iyiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Risen 1 gog.com da satışa başladı ve şu an 4 dolar. Türkçe yaması da var ek olarak, oynamayanlar kaçırmasın derim.
  • Bir kaç tane yeni ekran geldi, bizim ana karakteri gösteren. Işıklandırma işini öğrenemeyecek Piranha Bytes

Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]
    Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]

• 2. oyunu zevkle bitirmiştim korsan teması çok hoştu. Bakalım 3. oyun nasıl olacak.
  • Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU]
  • Gothic 2 efsane ötesiydi, Risen serisi çok yavan kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.