Şimdi Ara

MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.923
Cevap
44
Favori
367.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zebil_77

bende şöyle bir soru sorsam 2009 s40 1.6d 109 luk motora chiptuning olabiliyomu? bi başka sorum racechip kaliteli midir? kendim alsam takıp çıkartıcak yer kolay yerdemi bazı araçlarda sanırım ters yerlerde kalabiliyormuş, bu racechip(box) hakkında ne düşünüyorsunuz?? Merakla bekliyorum yanıtınızı Teşekkürler.

Tabiki uygulanabiliyor.. 1.6 PSA motor yurdumuzda en sık Chiptuning uygulanan motordur ve yüksek verim sunar..

bahsettiğim programlama uygulamasının yanında RaceChip oyuncak kalır.. Yeri ters baya bi takım taklavat gerekecektir..

benim yurtdışına imal ettirdigim powerbox bile race chipe karsı üstünlünü kanıtlamış halde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Medelhavet

Peki hocam, bu uygulama bana ne kadara mal olur ve Ankara da yaptırma imkanım var mı? Ayrıca şu siyah duman atma olayı filan olmayacağına garanti veriyorsunuz sanırım bu durumda

Siyah duman olmaz..

Ankara bayime ürünü kargolar aracınıza montajı sağlıyabilirim..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-mg-powerboxes-dizel-motor-guclendirme-modulu-48600161/detay/

ürün 750tl dir..

• quote:

Orijinalden alıntı: ongun_44

cevabınız için teşekkürler.
    peki minimum maliyeti ne kadardır.

Dizel Remapping 600 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

bende şöyle bir soru sorsam 2009 s40 1.6d 109 luk motora chiptuning olabiliyomu? bi başka sorum racechip kaliteli midir? kendim alsam takıp çıkartıcak yer kolay yerdemi bazı araçlarda sanırım ters yerlerde kalabiliyormuş, bu racechip(box) hakkında ne düşünüyorsunuz?? Merakla bekliyorum yanıtınızı Teşekkürler.

Tabiki uygulanabiliyor.. 1.6 PSA motor yurdumuzda en sık Chiptuning uygulanan motordur ve yüksek verim sunar..

bahsettiğim programlama uygulamasının yanında RaceChip oyuncak kalır.. Yeri ters baya bi takım taklavat gerekecektir..

benim yurtdışına imal ettirdigim powerbox bile race chipe karsı üstünlünü kanıtlamış halde..

girişi kaput açma mandalının orda değil mi volvolarda? yoksa ben mi yanlış biliyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: 19can84

quote:

quote:

girişi kaput açma mandalının orda değil mi volvolarda? yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Kontrol ünitesinden programlanıyor volvolar soketten değil

• Merhaba,
    98 model citroen saxo VTR, 1.6 90 HP aracımda chip tuning uygulaması ile ne kadarlık performans artışı olur ve maliyeti ne kadar olur acaba ?
    İyi çalışmalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e.c.i

Merhaba,
    98 model citroen saxo VTR, 1.6 90 HP aracımda chip tuning uygulaması ile ne kadarlık performans artışı olur ve maliyeti ne kadar olur acaba ?
    İyi çalışmalar.

aracını 100hp yapabiliriz.. 600tl tutar..
  • Merhaba ustam,

2006 Model VW caravelle 2,5 TDİ 130 HP için tavsiye edeceğiniz uygulama ve fiyatı nedir.
    İstanbuldayım

Birde gözlemlediğim kadarı ile BOX tavsiye etmiyor özelikle chip üzerinde duruyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musider

Merhaba ustam,

2006 Model VW caravelle 2,5 TDİ 130 HP için tavsiye edeceğiniz uygulama ve fiyatı nedir.
    İstanbuldayım

Birde gözlemlediğim kadarı ile BOX tavsiye etmiyor özelikle chip üzerinde duruyorsunuz?

merhaba.. 2.5 TDI PD engine 130 hp 175 hp olabilmektedir.. 600tl tutar..

BOX a pek uygun motorlar değiller bunlar.. Chiptuning ile çok daha fazlası yapılabilir..
  • Selamlar
    Bir soru da ben sorayim.

Arabam 2004 model polo tdi. 75 bg ve yanlis bilmiyorsam 190 nm tork var. Arabama yazilimla oynamadan, tuning olmadan sadece kutu taktirmak istiyorum. Istedigim zaman cikarabilmeliyim. Poloda bg ve tork degerleri kac olur? Bununla ilgili uygulama var mi? web siteniz var mi?

Yakin zamanda golf tdi almayi dusunuyorum. O da 105 bg ve 240 tork. Ayni uygulamayi golfe de yapabilir miyiz? Degerler kaca cikar? Poloya takilan kutuyu cikarip golfe takabilir miyim?

Fiyatlari nelerdir?

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 3 Haziran 2011; 2:37:53 >
  • slm
    kia rio 1.5 dizel aracıma ne uygulanabilir.
    yakıtı artırmadan, kara duman çıkarmadan
    güç artışı ne kadar olur.
    fiyatı nedir? konyadayım
  • LAncia Delta 1,6 mjet 120 hp chip tunning sonunda ne kadar bir güç ve tork artışı olur? (Tork:300nm)

Antalya da uygulama yapan bayiniz varmı?..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

Selamlar
    Bir soru da ben sorayim.

Arabam 2004 model polo tdi. 75 bg ve yanlis bilmiyorsam 190 nm tork var. Arabama yazilimla oynamadan, tuning olmadan sadece kutu taktirmak istiyorum. Istedigim zaman cikarabilmeliyim. Poloda bg ve tork degerleri kac olur? Bununla ilgili uygulama var mi? web siteniz var mi?

Yakin zamanda golf tdi almayi dusunuyorum. O da 105 bg ve 240 tork. Ayni uygulamayi golfe de yapabilir miyiz? Degerler kaca cikar? Poloya takilan kutuyu cikarip golfe takabilir miyim?

Fiyatlari nelerdir?

Tesekkurler

Golf CommonRail yakıt sistemine sahip Polo PumpDuse sisteme.. çok farklılar ve birbirlerinin yerine takılmaları imkansız..

poloya 2 tip kutu takıla biliyor biri çok pahalı 1200 1500 tl lerde diğer sistem de çok basit ve max %15 güç kazandırabiliyor..

ben yazılım öneriyorum istediğin zaman orjinal haline donebilirsin çok daha fazla güç tork ve yakıt ekonomisi elde edersin yeni arabana geçirebilirsin v.s. gibi onlarca avantajı varken kutu peşinde koşmak bi polo sahibi için mantıksız..

yazılım 600tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ffate

slm
    kia rio 1.5 dizel aracıma ne uygulanabilir.
    yakıtı artırmadan, kara duman çıkarmadan
    güç artışı ne kadar olur.
    fiyatı nedir? konyadayım

130 hp olur chiptuning yapacağız.. konyada temsilciliğim yok motor beynini bana kargolyabilirsiniz.. böylelikle 500tl ye bu işi halledebiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: matttrak

LAncia Delta 1,6 mjet 120 hp chip tunning sonunda ne kadar bir güç ve tork artışı olur? (Tork:300nm)

Antalya da uygulama yapan bayiniz varmı?..

148 hp 400 Nm değerlerine ulasabiliyoruz.. tam 14 adet delta yaptım bugune dek.. inanılmaz bi memnuniyet soz konusu..

Antalya için çözüm üretebiliriz..
  • Merhaba arkadaşlar iyi günler..

Chip tuningle ilgilenen arkadaslar agır vasıtalara takımı hakkında biraz bilgilendirirmisiniz.. Veya siz takıyormusunuz bilgi alabilecegim bir yer arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurenak

Merhaba arkadaşlar iyi günler..

Chip tuningle ilgilenen arkadaslar agır vasıtalara takımı hakkında biraz bilgilendirirmisiniz.. Veya siz takıyormusunuz bilgi alabilecegim bir yer arıyorum

Ağır vasıta konusunda yeterince tecrubeliyim.. telefonumdan bana ulasabilirsiniz..
  • quote:

quote:

Selamlar
    Bir soru da ben sorayim.

Fiyatlari nelerdir?

Tesekkurler

Golf CommonRail yakıt sistemine sahip Polo PumpDuse sisteme.. çok farklılar ve birbirlerinin yerine takılmaları imkansız..

poloya 2 tip kutu takıla biliyor biri çok pahalı 1200 1500 tl lerde diğer sistem de çok basit ve max %15 güç kazandırabiliyor..

ben yazılım öneriyorum istediğin zaman orjinal haline donebilirsin çok daha fazla güç tork ve yakıt ekonomisi elde edersin yeni arabana geçirebilirsin v.s. gibi onlarca avantajı varken kutu peşinde koşmak bi polo sahibi için mantıksız..

yazılım 600tl

Tesekkurler bilgiler icin.

Peki bu yazilimla % kac artis olur poloda? Yazilimlardan hep korkmusumdur bir zarari olur diye.
    Ve 1 sene sonra 2011 golf tdi aldigimda polodaki yazilim direk golfe transfer olabiliyor dogru mu anlamisim?

• Merhaba;

1.5 DCI Renault motorlu Nissan Qashqai sahibiyim. 106 hp 240 nm değerlere sahip. Tuning işleminden sonra optimum elde edebilecek değerler nedir ve işlemin ardından ulaşılacak değerler hissediliyor mu? Teşekkürler...
  • quote:

Tesekkurler bilgiler icin.

Peki bu yazilimla % kac artis olur poloda? Yazilimlardan hep korkmusumdur bir zarari olur diye.
    Ve 1 sene sonra 2011 golf tdi aldigimda polodaki yazilim direk golfe transfer olabiliyor dogru mu anlamisim?

Rica ederim..

95-100 hp gibi olacaktır..

evet eski arabanızın yazılımını orj. haline cevirtip yeni arabanıza yeni bir yazılım yaptırabilirsiniz..

forumda senelerdir sorunsuz chiptuning uygulanmış polo kullanıcıları var.. Sizde 1 seneyi sorunsuz atlatırsınız inş..
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.