Şimdi Ara

MODİFİYE CHIP TUNING VE POWER BOX HAKAN USTA (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.923
Cevap
44
Favori
367.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekomax ve Chiptuning i birlikte uygulayacağız..

1250 tl kdr tutar..
  • 2011 Lancer 117hp icin durum nedir motor ufak modlu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProntoBasso

quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

connet 1.9 90 bg aracımıza uyguladıgımızda ne gıbı sonuclar alabılırız ve bır konu daha danısmak ıstıyorum powerbox olarak race chıp uygulamak ne kadar mantıklı gercı kullanıcılar menmun race chıp daha avantajlı gıbı glıyor bana takııp sokulebılmesı,ıstedıgımız gıbı manuel olrak ayar secenegı olması gıbı sonucta 600 tl gıbı bır rakam verıyoruz ama arabamızı degıstırdıkten sonrada yenı aracımza uygulamak ıcın hazır olmus oluyor sıızn bu konuda yorumunuz nedır acaba?

Mehmet bey racechip'i önermiyor ben ve benim gibi çoğu arkadaşım kullanıyoruz bizler çok memnunuz almadan öncede yabancı forumlarda aylarca araştırdık, benim kullandığım 2. marka ilkinden (drakebox) bende memnun değildim ama Racechip çok farklı. TUV ve CE belgesi olması ve dünyada binlerce memnun kullanıcısı olması beni cezbetmişti seçimimi yaparken, ama illaki Mehmet beyin de bildiği birşey vardır, bu arada 144 euro Türkiyeye kargosu dahil fiyatı racechip'in.

RaceChip'in TUV belgesi yok sitelerindeki yazıyı iyi okuyun, zaten uzakta durun.O sitede yazılan övgüler sadece alıp 3-4 gün kullanıp yazanlar,ama sonraki şikayet yazıları yok Yok illa profesyonel bişiy olsun diyorsanız ve illada box diyorsanızhttp://www.dte-diesel-tuning.com/ burayı inceleyin,artık enjektörlere bağlanmaya başladı ileri sistemler Ama genede Chip Tuning derim

• internetten konuyla ilgili yorumları okudum aracın orjinalini bozup riske girmeye değmez sanırım ayrıca 1250tl çok para gene de ilginiz ve cevap için teşekkürler

(düzeltme: çok para derken işe göre normal olabilir belki ama para kolay kazanılmıyor anlamında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barishrocker -- 2 Ağustos 2011; 23:37:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

2011 Lancer 117hp icin durum nedir motor ufak modlu :)

Bu araca ben remapping yapamıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Allah allah bir modifiyecide aynisini dedi neden acaba mivec uyumlu degilmi ? Sorunmu cikior
  • Partner Tepee aracım 110 hp ve daha 18000 km de. Araç 8 aylık. Chip tunning yaptırırsam garanti de bir problem yaşar mıyım ? Düşük devirlerde daha fazla tork verecek bir yazılım yapabilir misiniz ? Önümüzdeki günlerde Bursaya gelme durumunuz var mı ? Ve son olarak fiyat ve taksit imkanı ? Saygılarımla...
  • quote:

quote:

quote:

Allah allah bir modifiyecide aynisini dedi neden acaba mivec uyumlu degilmi ? Sorunmu cikior

motor kontrol ünitesine müdahale edilemiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilavuz

Partner Tepee aracım 110 hp ve daha 18000 km de. Araç 8 aylık. Chip tunning yaptırırsam garanti de bir problem yaşar mıyım ? Düşük devirlerde daha fazla tork verecek bir yazılım yapabilir misiniz ? Önümüzdeki günlerde Bursaya gelme durumunuz var mı ? Ve son olarak fiyat ve taksit imkanı ? Saygılarımla...

kesinlikle garanti bozulmaz.. servis bunu anlıyamaz..

110 luk motorun Alt Devirleri ciddi iyileşiyor.. yakıt tüketimindeki düşüşü de buna bağlıyoruz..

Bursaya hemen herzaman gelebilirim. 600TL artı KDV ile istediginizi karta taksit yapabiliriz..
  • quote:

quote:

Partner Tepee aracım 110 hp ve daha 18000 km de. Araç 8 aylık. Chip tunning yaptırırsam garanti de bir problem yaşar mıyım ? Düşük devirlerde daha fazla tork verecek bir yazılım yapabilir misiniz ? Önümüzdeki günlerde Bursaya gelme durumunuz var mı ? Ve son olarak fiyat ve taksit imkanı ? Saygılarımla...

kesinlikle garanti bozulmaz.. servis bunu anlıyamaz..

110 luk motorun Alt Devirleri ciddi iyileşiyor.. yakıt tüketimindeki düşüşü de buna bağlıyoruz..

Bursaya hemen herzaman gelebilirim. 600TL artı KDV ile istediginizi karta taksit yapabiliriz..

Yani karar verdiğim zaman sizi arayacağım ve gelip Bursa da yapacaksınız öyle mi ? Peşin 600 tl mi peki ? Saygılarımla...

• quote:

Yani karar verdiğim zaman sizi arayacağım ve gelip Bursa da yapacaksınız öyle mi ? Peşin 600 tl mi peki ? Saygılarımla...

Aynen öyle. peşin 600TL
  • mehmet bey antalyaya gelecek misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakyuz

mehmet bey antalyaya gelecek misiniz

gelmeyeceğim fakat orda bir yükleme merkez oluşturdum.
  • ben birkaç soru sormak istiyorum ama sırf merakımdan cevaplayıp cevaplamamak sizin elinizde

1)Chiptuningde eğer yakıt düşüyorsa emisyon değeride düşmez mi eğer düşerse fabrikadan niye böyle çıkmıyor?

2)Otomatik şanzımanlı araçlarda artan tork sıkıntı oluşturur mu?

3)Ford Mondeo 2.0 TDCI 140HP(otomatik) ne kadar bir artış oluyor?

4)PSA grubunun yeni 2.0 163ps lik(Türkiye de makyajlı c5 te var) dizel motoruyla aynı motor mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Makina Soğuk

ben birkaç soru sormak istiyorum ama sırf merakımdan cevaplayıp cevaplamamak sizin elinizde

1)Chiptuningde eğer yakıt düşüyorsa emisyon değeride düşmez mi eğer düşerse fabrikadan niye böyle çıkmıyor?

2)Otomatik şanzımanlı araçlarda artan tork sıkıntı oluşturur mu?

3)Ford Mondeo 2.0 TDCI 140HP(otomatik) ne kadar bir artış oluyor?

4)PSA grubunun yeni 2.0 163ps lik(Türkiye de makyajlı c5 te var) dizel motoruyla aynı motor mudur?

1 hayır düşmez.. düşük emisyon yavas yanma ile saglanıyor, yavaslık hantallık doğuruyor, hantal motor çok gaza bastırıyor..

2 her sanzumanın bir tork kapasitesi var, üzerine çıkmıyoruz kesinlikle..

3 165 hp kdr oluyor.. %22 gibi tork artışıda cabası.. Aslında sizin işinize yarayacak olan tork grafigidir..

4 incelemedim ama her 2 motorda PSA üretimi..

• Arkadaşlar VW Jetta TDI 105 BG 2011 Modele ait satılık Powerbox var ( chip )

Satış Fiyatı: 200,00 TL

Alan arkadaş hayırlı olsun,Tork farklılığını kesin göreceksiniz

Performansı : 105 den 147 BG çıkıyor.

http://www.chiptunning.eu/lang-en/volkswagen/1163-chiptuning-volkswagen-jetta-16-tdi-cr-105-hp.html

İrtibat:Email: koks74@yahoo.de
  • quote:

Orijinalden alıntı: koks74

Arkadaşlar VW Jetta TDI 105 BG 2011 Modele ait satılık Powerbox var ( chip )

http://www.chiptunning.eu/lang-en/volkswagen/1163-chiptuning-volkswagen-jetta-16-tdi-cr-105-hp.html

kandırmayın insanları , o güç çıkmaz..

• 105 den 147 banada mantıksız geldi... Zarar verir araca...
  • quote:

quote:

Ortada kandırma felan yok dizel araclardan cikar o kadar guç atmosferik araba olsa neyse benim scirocco 160 dan 171 hp ciplie 220 ye kadar cikar dediler normal yani..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ortada kandırma felan yok dizel araclardan cikar o kadar guç atmosferik araba olsa neyse benim scirocco 160 dan 171 hp ciplie 220 ye kadar cikar dediler normal yani..

Çıkar tabi,ama motor ömrü nasıl olur bir sor bakalım bu işlemi yapan kişiye... Bu konuda garanti veriyorsa tamam derim...

Biz burada chip yaptırırken en sağlıklısını düşünürüz, aradaki sınır çok önemli... Motor sağlığı bizim için çok önemli...

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.