Şimdi Ara

Asus'un Chrome OS işletim sistemli mini bilgisayarı Chromebox ve yeni HTPC modeli Vivo PC, Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus, Chrome OS işletim sistemli Chromebox ve oturma odalarını hedefleyen şık tasarımlı mini bilgisayar modeli Vivo PC'yi ülkemiz pazarında lanse etti. Detaylar, video röportajımızda.

• Chrome OS bildiğim kadarıyla internet sömüren işletim sistemi, Türkiyemde tutulucağını pek zannetmiyorum.

Amerika geliştiriyor Türkiyeye veriyor Sonuç: İsrail kazanıyor

• 2. yorum

• quote:

Orijinalden alıntı: VstyLe

Chrome OS bildiğim kadarıyla internet sömüren işletim sistemi, Türkiyemde tutulucağını pek zannetmiyorum.

sanki dünya abd türkiye ve ısrailden oluşuyor.bizde abdyi israili sevmiyoruz ama adamlar yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saçma değilmi win 8 li alet wivo max i5 ile geliyo ama chrome box i7ile :S asus googleden bi yürü ya kulum aldıda mı böle yapıyo gelecek sürümlere dair bi bilgilerimi var ?

• Giriş resmindeki dolma kalemi gördüm de geldim...

• Chrome OS'u i7 ile ne yapabileceğiz ki ?

• vivo pc ile oyun oynayabilir miyiz acaba:) alınır bir alet. digeri pek önemli bir alet degil. 200lirayı geçer ise alınmaz chrome.

• quote:

Orijinalden alıntı: exoss

saçma değilmi win 8 li alet wivo max i5 ile geliyo ama chrome box i7ile :S asus googleden bi yürü ya kulum aldıda mı böle yapıyo gelecek sürümlere dair bi bilgilerimi var ?

Merhaba,

Farklı konfigürasyon seçenekleri mevcut.

Örneğin Chromebox'un baz modeli Celeron işlemci ile geliyor.

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

vivo pc ile oyun oynayabilir miyiz acaba:) alınır bir alet. digeri pek önemli bir alet degil. 200lirayı geçer ise alınmaz chrome.

Merhaba,

Vivo PC'de harici bir ekran kartı bulunmuyor, Intel'in Haswell miamarisinde yer alan entegre grafik birimine sahip. Belli kalite ayarlarının ötesine geçmemek kaydı ile oyun oynanabilir.

Chromebox'un fiyatı ise ülkemizde 500TL+ seviyesinden başlayacak gibi görünüyor.

Teşekkürler.
  • Ürünler güzel. Mac Mini'ler gibi belli bir noktaya geleceklerini düşünüyorum. Fiyat politikasını çok iyi ayarlamaları lazım. Aksi taktirde hedeflenen satış rakamlarına ulaşacaklarını pek sanmıyorum.

• Tam babama göre :)
    Haberlere felan bakar.

• Arkadaslar lutfen su siteyi amaci disina cikartmayalim burasi bir teknoloji sitesi ve burda konusulmasi gereken siyaset degil luzumu yok.

• Kullananların yorumlarını merak ediyorum açıkçası...

Torrent yükleme/indirme, veri depolama için elverişli midir? Aralıksız açık kalmalarda sorun yaratır mı ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VstyLe

Chrome OS bildiğim kadarıyla internet sömüren işletim sistemi, Türkiyemde tutulucağını pek zannetmiyorum.

Sen de argeye yatırım yap, sen de kazan kardeşim.

• Mint box vardı güya bir zamanlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.