Şimdi Ara

Brothers: A Tale of Two Sons Yapımcısı, Daha Önce Yapılmamış Bir Projeye Geçiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     İki kardeşin masallar diyarındaki macerasını anlatan Brothers: A Tale of Two Sons, etkileyici bir sunuma sahipti. Oyunda seslendirme olmamasına rağmen işleyişiyle birlikte hikayeyi çok rahatlıkla aktarabilen yapımı beğendiyseniz, Josef Fares'in yeni projesini heyecanla bekleyenlerdensinizdir. Bugün yaptığı açıklamalarda Fores, yeni projesinden biraz bahsetti.

Yaptığı açıklamalarda Josef Fares, "Bir sonraki projeme geçiş yapıyorum. Yeni proje kafamda şekillenmiş durumda. Oldukça güzel bir şey ve çok farklı. Eğer size projeden bahsedebilme imkanım olsaydı, okuyan herkesin cevabı 'Daha önce böyle bir şey oynamamıştım' yönünde olurdu. Ama malesef henüz bahsedebilecek durumda değiliz. Ancak gerçekten daha önce oynamadığınız bir deneyim olacak." cümlelerine yer verdi. Röportaj kısmından da anlayabileceğiniz gibi gizemli projeden herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Tek yapmamız gereken beklemek.

• Bana böyle üzecek içimi bi hoş edecek ağlatacak (SHADOW OF THE COLOSSUS gibi) veya oynarken içimi huzurla kaplayacak (TRINE 2) gibi oyunlar lazım. Ben aksiyon istemiyorum.

Gelelim Brothers a; on numara bi oyundu. Ve farklıydı. Örneğin aynı anda 2 kişiyi bu şekidle kontrpl ettiğimiz oyun yok. (Varsa söyleyin) İnş bi sonraki oyunda güzel olur

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunu dün steam den 5$ a kaptım daha oynama fırsatım olmadı ancak gerçekten güzel duruyor oyun. Indie oyunlar gerçekten heyecan verici olabiliyor bekliyoruz yeni yapımı

• quote:

Orijinalden alıntı: Midorima

Bana böyle üzecek içimi bi hoş edecek ağlatacak (SHADOW OF THE COLOSSUS gibi) veya oynarken içimi huzurla kaplayacak (TRINE 2) gibi oyunlar lazım. Ben aksiyon istemiyorum.<br><br>Gelelim Brothers a; on numara bi oyundu. Ve farklıydı. Örneğin aynı anda 2 kişiyi bu şekidle kontrpl ettiğimiz oyun yok. (Varsa söyleyin) İnş bi sonraki oyunda güzel olur

oyunu tek kişi oynamak zor, hangi kol hangisini yönetiyordu? oyun sırasında çok karışıyor. iki kişi oynamak gerek. fazla oynamasamda oyunu beğendiğimi söyleyebilirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.