Şimdi Ara

Subarucu varsa buraya gelsin (98, 99, 2000 impreza içerir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=148962827&io=10&rnd=1471

Öncelikle herkese hayırlı forumlar şöyle bir subaru hayalim var öğrenciyim. Malum yakıt ve bakım masrafları nedir nasıldır bilen abilerimiz kardeşlerimiz bekleniyor. Şimdiden teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dostum bende öğrenciyim gc8 aldım bir kaç ay önce.yakıt büyük sorun birde araç temiz değilse küçük ildeysen çok uğraşıyorsun.temizini bulursan çokta zorlamazsan üzmez seni.bu arada link çalışmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okullu Mehmet Pasa

dostum bende öğrenciyim gc8 aldım bir kaç ay önce.yakıt büyük sorun birde araç temiz değilse küçük ildeysen çok uğraşıyorsun.temizini bulursan çokta zorlamazsan üzmez seni.bu arada link çalışmıyor :)

Şükür bi subarucu buldum :) linki mobilden kopyaladım ondan olabilir :) ilan no: 148962827 mesala bunun gibisi nasıldır? Sizde en yok yakan cinsini almışsınız (emin değilim ama) :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cfrcfkr -- 14 Mart 2014; 20:33:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • fiyatı fena değil ancak aracı sana tavsiye edebilmek için araçtan ne beklediğin önemli dostum :)
    1.6 4x4 bir araç piyasadaki çoğu araçtan hantaldır sadece kar yağdığında,çamurda ve virajlarda tadını çıkarabilirsin:)
  • quote:

fiyatı fena değil ancak aracı sana tavsiye edebilmek için araçtan ne beklediğin önemli dostum :)
    1.6 4x4 bir araç piyasadaki çoğu araçtan hantaldır sadece kar yağdığında,çamurda ve virajlarda tadını çıkarabilirsin:)

Misal şu anki lpg fiyatları ile lpg de kaç kuruş yakar tahminen hantallığıda cabası olur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cfrcfkr C kullanıcısına yanıt
    30 krş filan yakar tahminimce :)
  • quote:

30 krş filan yakar tahminimce :)

35 e kadar izin var ona :) çok teşekkür ettim kardeşim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.