Şimdi Ara

AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
4
Favori
6.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DEĞERLİ ARKADAŞLARIM AEG NİN YENİ MODEL 98699 SERİLİ ÇAMAŞIR MAKİNALARI KULLANICI YORUM VE ÖNERİLERİNİ BU BAŞLIKTA YORUMLAYALIM....

• Dün itibariyle bende (Can Doğan hocanın katkısı büyüktür)98699 fle 2 aldım..Bu aşamaya nasıl geldim ilk tercihim miele 5 serisi idi ama bütçeyi hayli zorlayacaktı.Forumda gezinirken evinde küçük ve rutubetli olması sebebi ile aeg 87695 kurutmalı makinayı düşünmeye başladım.Yapılan yorumlar yarı yarıya idi...Can beyin 88489 serisi ise bulmak zor fiyatlar nerede ise yeni seri ile aynı sayılır...Hiç üşenmeden besteproduct.com,markabolt.hu,bulabildiğim kadar yorumları değerlendirerek almaya karar verdim.Malesef makinanın kullanıcısı az olduğu için fazla fikir sahibi olamıyorsunuz.
    Forumda ise can beyin kullandığı 88489 fl başlığı altında birkaç yorum ve makinayı alan arkadaş var.
    Bende konuyu tek başlık altında toplamak istedim...
    Makine hakkındaki kullanım önerilerimiz herkese ışık tutacaktır....iyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seljuks42 -- 15 Mart 2014; 9:21:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seljuks42

Dün itibariyle bende (Can Doğan hocanın katkısı büyüktür)98699 fle 2 aldım..Bu aşamaya nasıl geldim ilk tercihim miele 5 serisi idi ama bütçeyi hayli zorlayacaktı.Forumda gezinirken evinde küçük ve rutubetli olması sebebi ile aeg 87695 kurutmalı makinayı düşünmeye başladım.Yapılan yorumlar yarı yarıya idi...Can beyin 88489 serisi ise bulmak zor fiyatlar nerede ise yeni seri ile aynı sayılır...Hiç üşenmeden besteproduct.com,markabolt.hu,bulabildiğim kadar yorumları değerlendirerek almaya karar verdim.Malesef makinanın kullanıcısı az olduğu için fazla fikir sahibi olamıyorsunuz.
    Forumda ise can beyin kullandığı 88489 fl başlığı altında birkaç yorum ve makinayı alan arkadaş var.
    Bende konuyu tek başlık altında toplamak istedim...
    Makine hakkındaki kullanım önerilerimiz herkese ışık tutacaktır....iyi forumlar...
    makineyi nereden ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim? ben de almayı düşünüyorum aynı ürünü.

• seljuks42 S kullanıcısına yanıt
    Hocam makineninden memnunmusunuz ? Resmini atabilirseniz atın :) . En sevdiğim aeg modeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Hocam makineninden memnunmusunuz ? Resmini atabilirseniz atın :) . En sevdiğim aeg modeli

Bu hafta sonu inşaallah atarım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seljuks42 -- 2 Nisan 2014; 20:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benicio

makineyi nereden ve ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim? ben de almayı düşünüyorum aynı ürünü.

Aksaray'da mavi çarşı isimli mağazadan mart ayında 2150 tl , 9 taksitle aldım....
    Makineyi sabırsızlıkla bekliyorum . En çok içini merak ediyorum
  • quote:

AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1343351/55365676-35c4-427e-902e-999c AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....4f551b8a.JPG[/simage] AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....
     AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....

Hocam fotolar çok güzel. Ama programlarda ve dokunmatik ekranın köşelerindeki yazılar neden türkçe değil acaba
    Hocam güle güle kullanın
  • quote:

Hocam fotolar çok güzel. Ama programlarda ve dokunmatik ekranın köşelerindeki yazılar neden türkçe değil acaba
    Hocam güle güle kullanın

Menü Türkçe...kullanımı ise gayet kolay ....
    Doğru onu gördüm ama ben o programları sormuştum ama en kötü ihtimal internetten çevirirsiniz ( tabii ingilizce bimiyenler için söyledim )
  • quote:

Doğru onu gördüm ama ben o programları sormuştum ama en kötü ihtimal internetten çevirirsiniz ( tabii ingilizce bimiyenler için söyledim )

Programları seçtiğinizde ekranda Türkçe karşılığı yazıyor.
    Hee o zmn sorun yok
  • quote:

quote:

AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/1343351/55365676-35c4-427e-902e-999c AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....4f551b8a.JPG[/simage] AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....
     AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA..... AEG LAVAMAT 98699 FL VE FLE2 KULLANICILARI BURAYA.....

Hayirli olsun sıkmada takirti yapıyor mu? Sessizliği nasil?

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

Hayirli olsun sıkmada takirti yapıyor mu? Sessizliği nasil?

Beklediğimden sessiz 1600 devirde yan odadan bile ses az hissediliyor ..Sesle ilgili sorunu olan birkaç kişiyi okumuştum forumda sanırım onlarda servis kaynaklı ....

• Merhaba,

98699FL2'yi 1 haftadır arıyorum, İstanbulda hiçbir yerde bulamadım. AEG merkezden stoklara baktırdım ürün yok. Güvenli alış veriş yapılabilen internet mağazası öneriniz olabilir mi?

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: essen

Merhaba,

98699FL2'yi 1 haftadır arıyorum, İstanbulda hiçbir yerde bulamadım. AEG merkezden stoklara baktırdım ürün yok. Güvenli alış veriş yapılabilen internet mağazası öneriniz olabilir mi?

Teşekkürler,

Merhaba...
    Hepsi burada da sınırlı stok 2399 tl & 150 tl hediye çeki finans bank içinde 15 nisana kadar 100 tl para puan kampanyası var...Toplamda 2149 tl ye geliyor ...
    Dikkat edin sitede hem FL hemde FLE2 modeli stokta gözüküyor. Bende cihazı yeni aldım (FL) ama o siteye niyetlenmedim bile. Electrolux'ün kendi stoğunda ne FL nede FLE2 var. Ancak stoklu çalışan büyük bayilerin elinde kaldıysa bulabilirsiniz.
    İstanbulda forum mediamarkette 1 adet teşhir kalmıştı. İsterseniz bir bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhan s40

Dikkat edin sitede hem FL hemde FLE2 modeli stokta gözüküyor. Bende cihazı yeni aldım (FL) ama o siteye niyetlenmedim bile. Electrolux'ün kendi stoğunda ne FL nede FLE2 var. Ancak stoklu çalışan büyük bayilerin elinde kaldıysa bulabilirsiniz.
    İstanbulda forum mediamarkette 1 adet teşhir kalmıştı. İsterseniz bir bakın.

Hocam 98699 nasıl, memnun musunuz makineden? Yüksek devirde tıkırdama sesi oluyor mu?

Bu arada Forum'daki makineyi ben de gördüm. Hatta F99019M0P da vardı Bu hafta foruma gittim yoktu, satılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 13 Nisan 2014; 12:21:11 >
  • Daha makine kurulmadı. Haftaya inşallah. Tıkırdama sesi olursa o makineyi AEG'ye yedirttiririm.
    Tavsiyenizle aldığım Profilo CM1001CTR den çok memnunum. İkinci çocukla 7kg kapasite az gelecek. Mecburen 9kg ye geçiş yapıyorum. Sorunsuz makineden sorunluya, birde üstüne para vererek geçmek hiç tarzım değil. Umarım bir şey çıkmaz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.