Şimdi Ara

iOS destekli PhotoFusion bugün için ücretsiz yapıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• iOS destekli PhotoFusion bugün için ücretsiz yapıldı

ProCam 2 ve Stackable gibi uygulamaların geliştirici Samer Azzam tarafından iOS 6 üstü iPhone ve iPod Touch için hazırlanan fotoğraf temelli PhotoFusion, bugün için ücretsiz yapıldı.

Masaüstü yazılımlarının gücünü kişilerin cebine getirerek bünyesinde 15 farklı gelişmiş düzenleme aracı barındıran PhotoFusion, katman temelli çalışma desteği veriyor bu sayede oldukça farklı sonuçlar ortaya koyabiliyor. Katmanlar için 17 harmanlama modu sunan uygulama, JPEG / PNG / GIF ve TIFF formatlarında iç / dış aktarma yapabiliyor, 20 filtre ve 18 doku seçeneğini hızlı bir şekilde fotoğraflar üzerine uygulayabiliyor ve son olarak gelişmiş seçim araçlarıyla bölgesel düzenlemelere izin veriyor.

Daha önce 3,59$ fiyat etiketiyle satılan PhotoFusion uygulamasına an itibariyle buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.  

iOS destekli PhotoFusion bugün için ücretsiz yapıldı

• Bu uygulamayi cok kullaniyodum. Telefonumu degistirince silindi. Tekrar aradigimda bulamiyorum. Nasil yukleyebilirim bunu tekrar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Bu uygulamayi cok kullaniyodum. Telefonumu degistirince silindi. Tekrar aradigimda bulamiyorum. Nasil yukleyebilirim bunu tekrar?

Kaldırılmıştır marketten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

quote:

Orijinalden alıntı: nemesis

Bu uygulamayi cok kullaniyodum. Telefonumu degistirince silindi. Tekrar aradigimda bulamiyorum. Nasil yukleyebilirim bunu tekrar?

Kaldırılmıştır marketten.

evet kaldırılmıs. en iyi foto editing programıydı. neden kaldırırlarki
  • Arkadaslar photofusion gibi fotograflari freemode olarak detayli kesebildigimiz bir program biliyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.