Şimdi Ara

windows mobile 5.0 internet ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    samsung sgh i718
    üzerinde mobile 5.0 var..
    fakat internet ayarlarını bi türlü yapamadım..
    elinde bu telefonu kullanan veya ayarları olan varmı acaba..??
    yardımcı olana 5 dakika konuşma benden hediye

• quote:

Orijinalden alıntı: tipsy1977

yurtdışı bir cihaz geldi bana
    samsung sgh i718
    üzerinde mobile 5.0 var..
    fakat internet ayarlarını bi türlü yapamadım..
    elinde bu telefonu kullanan veya ayarları olan varmı acaba..??
    yardımcı olana 5 dakika konuşma benden hediye

moral bozmak istemem ama mobile 6.x bile berbat ötesi bir işletim sistemi. ben olsam direk atardım o aleti. symbian bile daha iyi. biz mobile 5.0'ı el terminallerinde kullanıyoruz. zaten başka da birşeyde kullanan yok.

• Bu cihazın internet ayarları bir CAB dosyası halinde var İnternet'te. MPX.gen.tr'de bulabilirsin sanırım. Bu dosyayı yüklüyorsun, sonra çalıştırdığında istediğin operartörün ayarlarını yükleyebiliyorsun. Elle yapmak da mümkün tabi.
  • Çok teşekkür ederim yardımın için fakat mpx.gen.tr adresine girdiğimde bu uyarıyı aldım başka bildiğini site varmı acaba..??

for english

Bu alan adı ".tr" Alan Adı Yönetimi tarafından duraklatılmıştır. Alan adınız, mali ya da idari nedenlerle duraklatılmış olabilir!

Alan adınız, mali nedenlerle duraklatılmış ise:
    Alan adınızın ödeme sorumlusunun "nic.tr" sistemine giriş yaparak (log-in olarak) "Hızlı Erişim" menüsünde bulunan "Ödeme Sorgulama ve Ödeme İşlemleri" ödeme yapması gerekmektedir.

Alan adınız için gecikmiş bir ödeme olup olmadığını, yönetim panelinizde, "Ödeme Sorumlusu İşlemleri" menüsünde bulunan "Alan Adı Bazında Geçmiş Ödemeler" linkinden kontrol edebilirsiniz.

Alan adınız idari nedenlerle ile duraklatılmış ise:
    "Yardım-Destek" menüsünde bulunan "Destek İstiyorum" linkini kullanarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bu linki kullanabilmek için bir sorumlu kodu ile "nic.tr" sistemine giriş yapmış olmanız gerekmektedir. Eğer bir sorumlu kodunuz yok ise lütfen öncelikle "Hızlı Erişim" menüsünde bulunan "Sorumlu Kodu Başvurusu" linkini kullanarak bir sorumlu kodu kaydı yapınız.

Sıkça Sorulan Sorular (FAQ)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar elimde perkon pt 25 model er terminali var. Nedendir bilmiyorum bu cihazda internet explorer yok. Kutudan çıkan usb kablosu ile nasıl tarayıcı ekleyebilirim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.