Şimdi Ara

Yeni HTC One eBay üzerinde satışa çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yeni HTC One eBay üzerinde satışa çıktı

Geçtiğimiz aylarda henüz piyasaya çıkmamış Lumia Icon modelinin test versiyonlarını Çin pazarında satılırken görmüştük. Bu trende şimdi de yeni HTC One modeli katıldı.

HTC'nin 25 Mart tarihinde lanse edeceği yeni HTC One Nisan ayı ortalarında satışa sunulacak. Ancak bir şekilde ilk partiden bir model elde eden satıcı eBay üzerinden 500$ fiyat etiketiyle satışa sunmuş durumda. Yeni HTC One modelinin gerçek piyasaya fiyatının bunun üzerinde olacağı tahmin ediliyor. 

Cihazın kutulu olarak satılması donanım özelliklerine de ışık tutuyor. Bunlar; 5 inçlik Full HD ekran, 2.3GHz saat hızında çalışan Snapdragon 801 yongaseti, 32GB artırılabilir dahili hafıza, 5MP çözünürlükte ön kamera, çift sensörlü UltraPixel arka kamera, HDR video, ImageChip 2 görüntü işlemcisi, 2GB RAM ve nano SIM yuvası şeklinde sayılabilir. Ancak cihazın 4K video kaydı yaptığına dair herhangi bir işaret yok. 

Kutu üzerinde Verizon logosu olduğu için modelin bir çalışan tarafından sızdırılmış olabileceği tahmin ediliyor. An itibariyle cihaz satıldığı için inceleme videoları da çok yakında internette boy göstermeye başlayacaktır.

Daha önce yeni HTC One modelini elinde tuttuğunu bir video ile internette paylaşan bir kullanıcı firmanın hukuk mücadelesi uyarısı ile karşılaşmış ve cihaza sahip olduğunu inkar etmişti. HTC'nin şimdi de bu kullanıcının peşine düşüp düşmeyeceği merak konusu. 

Yeni HTC One eBay üzerinde satışa çıktı

Kaynak:http://www.ebay.com/itm/HTC-ONE-4G-LTE-32GB-CELL-PHONE-SILVER-VERIZON-WIRELESS-NEW-/301121749253?nma=true&si=uqPPQDCtUGdFWRYmQMQs%252BaOhiDo%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

• 100 Bin $'a kadar teklif veren çıkar buna da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc 25 martta neyi tanıtacak çok merak ediyorum. Herşey çıktı ortaya :)

• kapasitif tuşların altında kocaman htc yazısı hiç iyi durmamış.Çift kamera arkayı çok çirkin gösteriyor.hafıza kartı desteği gelmiş,işlemci xperia z2 ile aynı.bide kapasitif tuşlarda 5 inç ideal olmuyor,yani 5.2le nasıl oluyorsa sanki daha büyük gibi(lg g2 modeli).
    genede hayırlı olsun bakalım,bu sene samsung fena tokat yiyicek bide g3 çıkınca,piyasa karışır...

• quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Kaptim 1 tane
    1 tane kaptığına göre, hesabında yazdığın gibi Samsun,Atakum'da değil South Carolina-Columbia'da falan yaşıyorsun sanırım.
    Zaten 1 tane kapmana gerek yok, zaten toplam bi tane satılıyor. Demekki haberde bahsedilen çalışan sensin veya ondan alan kişi sensin.
    Espri miydi bu? Keşke anasayfa haberlerine yorum yazmanın ön şartları olsa. Senin gibi avanakça yazı yazmadan önce herkes düşünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 13 Mart 2014; 9:36:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xagdas

quote:

Kaptim 1 tane
    1 tane kaptığına göre, hesabında yazdığın gibi Samsun,Atakum'da değil South Carolina-Columbia'da falan yaşıyorsun sanırım.
    Zaten 1 tane kapmana gerek yok, zaten toplam bi tane satılıyor. Demekki haberde bahsedilen çalışan sensin veya ondan alan kişi sensin.
    Espri miydi bu? Keşke anasayfa haberlerine yorum yazmanın ön şartları olsa. Senin gibi avanakça yazı yazmadan önce herkes düşünür.

Bu kadar zoruna giden ne birader

• Tasarım tırt.

• HTC ne yaptı anlamadım 4 buton vardı kapasitif bunu 3 e düşürdü sonra 2 ye düşürdü ve hoş da duruyordu ama bu sene kapasitif butonları kaldırıp sanal 3 lü butona tekrar geri geçti! bu neyin çabası neyin enstantenesi anlamadım buton neden ekranda yer alır ki senin KOCAMAN HTC logonun sağı solu boşken!

• quote:

quote:

quote:

Kaptim 1 tane

Senin gibi tiplerin oksijen tüketiyor olmasını bir kenara bırakırsak evladım,
    3-5 kuruşa bir klavye bulan herkesin aklına her geleni her yere yazabilmesi...

Bu arada ekleme: 1 tane kaptığına göre, hesabında yazdığın gibi Samsun,Atakum'da değil South Carolina-Columbia'da falan yaşıyorsun sanırım, çünkü Verizon Samsun'da çekmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xagdas -- 13 Mart 2014; 10:15:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PeYLeR.

Htc 25 martta neyi tanıtacak çok merak ediyorum. Herşey çıktı ortaya :)

Renklerini tanıtırlar artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumlarabak -- 13 Mart 2014; 11:20:05 >
  • Haftalar önce bu cihazi tanıdık artık hiç bir şey gizli kalmaz hele ki teknolojiden bahsediyorsak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kaptim 1 tane

Senin gibi tiplerin oksijen tüketiyor olmasını bir kenara bırakırsak evladım,
    3-5 kuruşa bir klavye bulan herkesin aklına her geleni her yere yazabilmesi...

Bu arada ekleme: 1 tane kaptığına göre, hesabında yazdığın gibi Samsun,Atakum'da değil South Carolina-Columbia'da falan yaşıyorsun sanırım, çünkü Verizon Samsun'da çekmez.

Kendini herkesten üstün görmen sana birsey kazandirmaz. Oksijen almam için beni yaratan Allah iken sen kimsin ki bu konuda yorum yapabiliyorsun?

• bu tasarım cezbetmedı d 816 nın tasarımı cok daha guzel.. hatta fuardakı en guzel telefon tasarımı ıle once cıkan fırmaya yakısmadı..

gecenlerde ınceleyen elemandır bunu satanda
  • Geriye bir pil birde kamera özellikleri kaldı onlarda ortaya çıkarsa telefonu tanıtmaya gerek kalmıycak

• Bu yıl samsung ve htc tasarımda kaybettiler.

• Maalesef tasarımı bozmuşlar.....

• alt tuşların ekrana alınması bence güzel bir olay tamam ekrandan yiyor ama telefonun aldığı darbeler yüzünden harici tuş olmadığından zarar görmüyor. çünkü one x serisinin böyle bir sorunu vardı. tek eksi kameranın çöznürlük ve kum sorunu. eğer onu kabul edilebilir derecede önüne geçildiyse bu telefon satar

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    nesin sen özel imalat mısın? nefes tüketmek için gereken şartlar nelerdir? 3-5 kuruşa klavye nerede? sen kaç kuruşa buluyorsun klavyeyi? sadece buluyor musun yoksa bulduktan sonra satın da alıyor musun o klavyeyi ve ne yapıyorsun klavyeyle? klavyeyle yapılmaması gerekenler nedir?

Not: Ben de kaptım bi tane, belki İstanbul'da çeker.
  • One bir efsaneydi. O efsaneyi daha efsane hale getirecek tek şey, çerçeveyi inceltmek, hoparlör kısmını biraz daha alttan ve üstten kısaltmak, snapdragon 800ac yapmak, ram miktarını 3 gb yapmak ve kamerayı 8'e yükseltmekti. Tek yapman gerken buydu. Samsung'un batırdığı anda, Sony'nin sürekli amiral gemisi çıkarıyor yaftası yediği anda ortalığı perişan edebilirdin HTC. One sahibi olan ben telefona kusursuz diyorum. Bu dediğim şekilde olsaydı ortalıkta ne samsung ne sony kalırdı. Ama kusura bakma, Chou denen ceo bozuntusu durdukça htc zarar etmeye devam eder. üzülüyorum.

• Bari saldırgan bir fiyattan gelse. Arkada iki tane mercek itici. Samsung nabızölçer koydu batırdı bu da fazladan mercek koymuş. Değse bari fazladan lens koyduğuna. 2 tane lensle Lumia 1020'yi felan dağıtmasını beklerim şahsen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.