Şimdi Ara

Cebit 2014: MSI Nightblade Oyuncu Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cebit 2014 fuar turumuza MSI standıyla devam ediyoruz. Firmanın yakın zamanda duyurduğu barebone yapıdaki mini oyuncu bilgisayarının detayları bu videomuzda!

• Abi bıktık şu reklamlardan artık bunaltıyo insanı yeter!!

• Verdiğiniz emeği taktir ediyorum ama sunumunuz eksik bence. Kotası az olan var, mobilden giren var... Haberin bir özetini altına yazsanız çok daha güzel olur.

Ben burada böyle bir pc olduğunu öğreniyorum sonra google'dan arayıp özelliklerine bakıyorum, o zaman buraya girmenin ne anlamı kalıyor?

• HTML 5 çalışmıyor

• Yeter Abi bıktık böle reklamlardan bune ya haber mi okuyacapız reklama mı bakacağız. you tube bile az reklam veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: quartx

Abi bıktık şu reklamlardan artık bunaltıyo insanı yeter!!

Kardeşim eğer bunaldıysan az araştır.Reklam engelliyen uygulamalar var bir sürü.Mesela Ad Block indir sorunun hallolsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sly_Owl -- 13 Mart 2014; 1:48:21 >
  • $u an bir alternatifi olursa, donanımhaber'in terkedileceğinin farkında mısınız yöneticiler? reklamlarınız can sıkıcı boyutta.

• Adam sanırım video reklamından bahsediyor. Ad block kullanıyorum. Gene de bunu engellemenin bir yolu yok. :)

• Sly_Owl kullanıcısına yanıt
    Ad block kullanıyorum ama videolarda yine bir sürü reklam anket ıvır zıvır var kaldıramıyorum.
  • Teknoloji forumunda hırsızların reklamının ne işi var arkadaş....

• Hayır net yavaş 5 dk da reklamın yüklenmeisni bekliyoruz.

• Sizi boykot ediyorum. Lütfen teknoloji sitenizde siyasi reklamlar almayın. Ben bilişim öğrencisiyim ve buraya yeni şeyler öğrenmek için giriyorum. Siyaset reklamı görmek için değil. Ha eklersiniz düzgün bir reklam sonuna kadar izlerim çünkü para kazanmak sizin de hakkınız.

• güzel bence fiyat uygun olursa yer sorunu yaşayanlar için ideal

• Logo emanet gibi durmuş. Reklamları eleştiren arkadaşlar önce yasal kopya yazılımlar kullanın sonra konuşun.

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Logo emanet gibi durmuş. Reklamları eleştiren arkadaşlar önce yasal kopya yazılımlar kullanın sonra konuşun.

Ne alakası var kardeşim bunun yasal yazılımla. Ayrıca reklamlar tabikide olacak ben reklamlar kaldırılsın demiyorum burada site yöneticilerine akıl verecekte değilim ama en azından video içinde olmasın. Video içindekileri engellemeyi bilen varsa paylaşsın. Ben bilen biri bilgi paylaşımı yapar diye yazdım onu ki bilen arkadaşlar yardım ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quartx

quote:

Orijinalden alıntı: umut_baris

Logo emanet gibi durmuş. Reklamları eleştiren arkadaşlar önce yasal kopya yazılımlar kullanın sonra konuşun.

Ne alakası var kardeşim bunun yasal yazılımla. Ayrıca reklamlar tabikide olacak ben reklamlar kaldırılsın demiyorum burada site yöneticilerine akıl verecekte değilim ama en azından video içinde olmasın. Video içindekileri engellemeyi bilen varsa paylaşsın. Ben bilen biri bilgi paylaşımı yapar diye yazdım onu ki bilen arkadaşlar yardım ediyor.

Araştırarak bulabilirsiniz. Bende de engelli reklamlar zaten. 2 yıla yakın zamandır kullanırım reklam engellemeyi.

Yakınanlara söylemek istediğim nokta şu, hem maddi destek vermeyip hem de ayakta kalmasını istemelerine biraz tepki gösterdim o kadar.

Bu kadar da kişiselinize almayın konuyu. Şu saatten sonra sadece bazılarına yardım etmek için kullanıyorum forumu zaten yoksa yöneticiler aç kalsa zerre üzülmem.

Görevlerini ne kadar layıkıyla ifa ettikleri ortada.

• umut_baris kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi düşünüyor sana katılıyorum. Sitelerin en önemli kaynakları reklamlardır sana cevap verdim ama genel bir kitleye yazdım. Sadece donanımhaber sitesi değil bazı tekip ettiğim sitelerde de videolar içinde pat! diye bir çıkması ödümü patlatıyor Bu konuyu araştırdım ama bu seferde bazı videolar gözükmüyor.
  • gördüğüm en adi sistem,parayla satılmıyordur umarım,elektronik lobisinin oyunlarına gelmemek lazım.

• fiyatı nedir? bu pc nin alınabilirmi yoksa ucuk bir fiyatmı türkiyeye gelirmimi acep benim pc eskidi teknolojinin gerisinde kaldı toplamamı yoksa böyle birşeymi alsam diye düşündüm videoyu görünce

• MSI Nightblade technical specifications

CPU Configuration: Support Intel 4th Gen CPU
    Motherboard: MSI Z87I GAMING NIGHTBLADE
    CPU Cooler: Tower Cooler 3800RPM (optional) - support up to 113W overclock
    VGA Controller: Support Dual Slot, max 290mm length (eg. R9 290X or 780Ti)
    Memory: Support up to DDR3 3000MHz, 16GB
    Audio: 7.1 Channel HD Audio - Audio Boost & SoundBlaster
    LAN (RJ45): E2200 Killer Gigabit LAN
    Wireless LAN: Intel Wireless-AC 7260, 802.11 a/b/g/n
    Rear I/O: 1 x e-SATA, 1 x HDMI, 1 x DVI, 1 x Display Port, 1 x S/PDIF, 1 x PS/2, 1 x Clear CMOS Button, 2 x Antenna Connectors, 6 x OFC Audio Jacks
    Internal I/O: 1 x ATX 24-Pin, 1 x 8-Pin ATX 12V, 5 x SATA 6GB/s, 1 x Clear CMOS
    USB Support: Rear: 2 x USB 2.0, 4 x USB 3.0 / Front: 2 x USB3.0, 2x USB2.0
    HDD/SSD: Support 1 x 3.5” / 2 x 2.5” (2 x mSATA in one 2.5”)
    ODD: Slim Type Slot-in (optional)
    System Fan: Rear: 92mm 3600RPM, Side: 120mm 4000RPM (option for R9)
    Power Supply: 600W. Power Efficiency Level: 80 PLUS GOLD
    Dimensions: 345.8 x 277.3 x 175.7mm, capacity of 16 litres
    Weight: 7.8KG

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.