Şimdi Ara

.:ULTRA MUSIC FESTIVAL MIAMI 2014:. -SETLER EKLENDİ- [SS'LER EKLENDİ] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.386
Cevap
31
Favori
23.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gLam

En başarılı 5 performansı oylayalım diyorum?

jack u, nicky romero,tiesto,alesso,avb

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gLam G kullanıcısına yanıt
    Ankete çevirilmiyor malesef.

Ama birinci sırada Jack U var kesinlikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Anket icin yoneticilere mesaj atarsanız eklerler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

katiliyorum bu sefer hardwell i begenmedim tomorrow da birseyler yapmazsa yerini fazla koruyamayacak gibi duruyor

• hardwell iyiydi la neresi kötüydü gayet iyiydi 240bin doldurdu meydana :D jack u tarzı değişik diplo ve skrillexle çıktı bence en iyi hardwell di

bu arada hardwelliin intro nereden bulacaz çok iyi idi intro azdaha atlıyodum camdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubaxx -- 1 Nisan 2014; 15:03:04 >
  • jubaxx kullanıcısına yanıt
    Setden kayıt olarak bulursun anca oda ses olarak tatmin edici olurmu senin için bilemem ben Hardwell'in setini beyenmeme rağmen Hardwell'in youtube'a koyduğu tekrarın açtığım zaman hemen sıkılıp kapatabiliyorum ses o kadar yetersiz geliyor ki anlatamam.

Konudaki Hardwell setini indirdim kalite olarak bi nebzede olsa daha iyi bazı dakikalarda ses sapıtabiliyor. Bi torrent sitesinden 320Kbps bi ses kaydı buldum %40'da kaldı.

Edit: Konudaki link değişmiş 256Kbps indirdim şimdi konudan gayet güzel teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 1 Nisan 2014; 16:28:13 >
  • valla müzik zevkime taban tabana zıt ama, çok sağlam festivalmiş beya

• MArtin Garrix live set lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubaxx

hardwell iyiydi la neresi kötüydü gayet iyiydi 240bin doldurdu meydana :D jack u tarzı değişik diplo ve skrillexle çıktı bence en iyi hardwell di

bu arada hardwelliin intro nereden bulacaz çok iyi idi intro azdaha atlıyodum camdan.

ismiyle doldurdu orayi onceden yaptiklaridan dolayi geldi millet dedigim gibi begenmedim ben jack u, alesso,nicky romero dikkatimi cekti ayrica bro safari nin de yildizinin parladigini dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: jubaxx

hardwell iyiydi la neresi kötüydü gayet iyiydi 240bin doldurdu meydana :D jack u tarzı değişik diplo ve skrillexle çıktı bence en iyi hardwell di

İntro yeni albümündenmiş öyle dedi röpörtajında.2-3 ay sonra parçanın ismi çıkar merak etme
  • Dün son gün muydu ?

• Tiestonun performansının neresini beğendiniz acep ???
  • takip

• Favorim ümmet ne çalmış eleman ama

https://soundcloud.com/umf-livesets/ummet-ozcan-ultra-live-set

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4ng3r -- 1 Nisan 2014; 20:33:29 >
  • bro safarı nın vıdeo youtube uzerınde sılınmıs yok mu kaydeden krewella nın vıdeoda lazım youtube yok
  • Martin Garrix - Live at Ultra Music Festival (Miami, United States) 29.03.2014

• Torrent'e hala düşmedimi bu meret
  • En iyiler krewella, bro safari, Martin garrix di bence

Eşit: Jack U yu unutmayalim. O da çok iyiydi performans olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghost Buster -- 1 Nisan 2014; 22:49:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Buster

En iyiler krewella, bro safari, Martin garrix di bence

Eşit: Jack U yu unutmayalim. O da çok iyiydi performans olarak

Martin Garrix cidden iyiymiş yeni dinledim.

Eleman bide 17 yaşında, hayran kaldım yemin ediyorum.
  • martin koptu gitti, yayından izlemiştim gerçekten yaşına göre çok büyük işler başarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.