Şimdi Ara

S3 MİNİ NE ZAMAN GÜNCELLEME ALACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
9.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Size bir sorum olacak. Kaç aydır S3 mini ye güncelleme geleceği forumlarda konuşuluyor fakat hala kesin bir bilgi gelmedi. S3 Mini ye ne zaman güncelleme geleceğini bilen var mı ? Gelecekse hangi sürüm gelecek ? S3 çok güzel oldu yeni güncellemeyle de ondan merak ediyorum bize ne zaman gelecek diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 12 Mart 2014; 22:21:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• S3 ve s3 miniye güncelleme verilmeyecek malesef s3 miniye son bi güncelleme verileydi iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsungun verdiği liste vardı orada 4.2.2 alcaklarda S3 Mini de vardı ondan 2013 ten beri bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 12 Mart 2014; 22:31:37 >
  • Arkadaşlar başka bilgisi olan yok mu ? Yani S3 Mini 4.1.2 de mi kalacak

• Sürünün verilmez inşaAllah.:)))

• Güncelleme almayacak bakma 4.2.2 alacaktı yalan oldu galaxy ace 2'de 4.2.2 alacak diyorlardı gelmedi.Samsung orta sınıf cihazlara pek güncelleme vermiyor
  • S3 mini guncelleme almayacak, S3 4.4 alacak.

• Bu ne ya biz boşuna mı 800 TL veriyoruz başkalarınınki para bizimkiler değil mi 4.2.2 versinler bare ya.

• 30 şubatta alır heralde

• Galaxy S3 i9300 için kitkat mayısa kadar verilecek bugün sammobile den bu haber verildi lakin miniler için herhangi bir haber yok
  • Bu kadar değersiz sayılmasın bu telefonlar ya. Tamam S3 kadar falan değil ama bunların da bir eksiği yok yani 1 yıl olacak Nisanda hiçbir isteğimi karşılamadığını görmedim. Rom işlerinden de anlamıyorum ondan resmi güncellemeyi bekliyorum. Güncelleme benim için öyle çok da önemli değil ama üvey evlat muamelesi de yapmasınlar yenilik gelsin biraz telefona.

• Zaten bu diğer amiral gemilere göre iplemesi imkansız. Ben kendi sınıfında değerlendirseler daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü diğer türlü olursa sadece amiral gemilere güncelleme gelir. Bir alt modelleri de almanın bir anlamı kalmaz.
  • merhaba hocam s3üm var bu 15.84 GFlopsu arttırabiliyomuyuz? overclockla falan mümkünmü yani
  • Gpu hizini 1400 yapsak en yüksek kaca çıkar?

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

Gpu hizini 1400 yapsak en yüksek kaca çıkar?

Telefon pert olur. Zaten cikaramazsin.

• s3 zaten 1400 ghzye kadar cıkabiliyor neden pert olsunki benimc ihazım s3. s3 mini değil.
  • quote:

s3 zaten 1400 ghzye kadar cıkabiliyor neden pert olsunki benimc ihazım s3. s3 mini değil.

Sen gpu demissin. Cpu'yu yaparsin ona laf yok ama grafik biriminin frekansini o degere cikaramazsin.

• gpuyu arttırmak mümkün değilmi hiç bi sekilde?
  • quote:

gpuyu arttırmak mümkün değilmi hiç bi sekilde?

Cihazi rootlarsan cesitli programlar artirabirsin. O.c'li kerneller de kullanabilirsin. Ama 100-150mhz'den fazla artirmayu dusunme bile. Evdeki 7990'a bile kisitli o.c yapabiliyorken telefondaki entegre gpu'yu dusunemiyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 14 Mart 2014; 11:20:09 >
  • cihaz rootlu. hangi programla arttırabilirim mesela? cpuyu oc li kernelle arttırıyorduk bundada kernel gereklimi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.