Şimdi Ara

Söylenti: Mirror's Edge 2'nin İlk Detayları Ortaya Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      DICE'ın beğenilen oyunu Mirros's Edge'in devam oyunu Mirror's Edge 2 E3 2013'de duyurulmuştu. Eski nesil konsollara çıkmayacak olan oyun, sadece yeni nesil konsollara ve PC'ye çıkacak. Oyunun yapım aşamasından video gördüğünü söyleyen bir kişi oyundan bazı detaylar sızdırdı.

Belirtilenlere göre, E3 2013'de gösterilen Mirror's Edge tanıtım videosu tamamen gerçek zamanlı oynanmış ve dövüşler dahil hiçbir şey önceden hazırlanmamış. Her şey spontane olarak gerçekleştirilmiş ve grafiksel olarak da oyun E3 2013'deki gibi gözüküyormuş.

Açık dünya olacak oyunun ana hedefi sizi çevreyi araştırmaya itecek yaşayan şehir duygusunu yaratmak olacak. Açık dünyanın bazı bölgelerinde her zaman çevrimiçi olma zorunluluğuna olduğu belirtiliyor. Co-op ve zamana karşı yarış gibi rekabetçi yarışlara sahip olacak oyunda dövüş sisteminde büyük yeniliklere gidildiği belirtiliyor. Son olarak ise oyunun çıkış tarihinin 2016 yılının işaret edildiği belirtiliyor.

• Ilk oyunu gerçek manada farklılık yaratmayı başarmıştı. Anlaşılan ikinci oyun bunu bir adım öteye taşıyacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2016 biraz geç ama olsun biz bekleriz, yeterki güzel olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bekleriz, sorun yok. İlk oyun hem görsel, hem oynanış olarak oldukça memnun etmişti.
  • 2015de gelir benim bildiğim Ea bekletmez o kadar.
  • çok varmış daha ya, niye bu kadar erken duyururlar ki.

• Güzel haber ama 2016 nedir ya
  • 1.oyunu çok beğenmiştim.2'de süper olur bence. Ayrıca Uncharted'ın henüz bir trailer'ı bile yok. O zaman o da en az 2 yıl alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

1.oyunu çok beğenmiştim.2'de süper olur bence. Ayrıca Uncharted'ın henüz bir trailer'ı bile yok. O zaman o da en az 2 yıl alır.

Mirror's Edge 2 haber başlığı bura.Ucnharted ne alakası var belgeselden çıkmış varlık!
  • Sehırı ılk oyun kadar beyaz tonda yapmasınlar yeter.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.