Şimdi Ara

Windows 8.1 Update 1 video inceleme 'Windows 8.1'in kullanımı kolaylaşıyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
10.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft, kullanıcılardan gelen önerilerle Windows 8 işletim sistemini geliştirmeyi sürdürüyor. Yakında kullanıma sunulacak Windows 8.1 Update 1 güncellemesi ile hem modern arayüzü hem de klasik masaüstünü kullanmak daha kolay olacak. Yeni güncellemenin tüm detayları videomuzda.

• Dursun,izleyeceğim.
    Edit: Neden bu kadar eksi geldi lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mysa -- 13 Mart 2014; 23:11:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 7 de kolay olan herşeyi zorlaştırdık, şimdi size bazı kolaylıkları yavaş yavaş geri veriyoruz. :)

• Güzel Haber sonunda windows 8 geçebilirim.

• yamayla nereye kadar windows 8 in adı çıktı bir kere ikinci vista faciası ne yaparsan yap windows 9 gelene kadar windows 7 her işi görüyor.

• bir sorum olucakti cevaplarsaniz sevinirim..
    ŞÖyleki windwos 8.1 ile gelen bulut teknoloji ile sürekli buluta istemesem bile çekiyor bunu nasil kapatabilirim?

• Donanımlar için Fiyat performans tavsiye ediliyor. İş yazılım olunca paralı bir işletim sisteminin haberlerinin yapılması ne derece doğru. İnsanları Ücretsiz işletim sistemlerine yönlendirilmesi daha doğru olmaz mı?
    Diğer işletim sistemleri ile haberler bekliyoruz sizlerden onlardaki gelişmeleri de bilelim.

• Merhaba, İlk öncelikle uzun zamandır W8.1 update 1 kullanıyorum ve denildiği gibi masaüstü olayını daha iyi kullanım sağlıyor. Birde Windows update üzerinden gelmesi de KB paketi şeklinde dağıtılması demek oluyor ki bu da iyi haber. Ayrıca ESD sıkıştırma olanağıda baya iyi paketlenmiş wim imajları demek oluyorki güncellemeler ne kadar yoğun olursa olsun rutin w8.1 kullanımında en düşük konfigürasyon da dahi hissedilmiyor. Güncelleme için torrent dağıtımlarına dikkat bir iki pakette baya ciddi editlenmi olduğunu farkettim. Aman dikkat arkadaşlar.
    Aslında Microsoft Windows 8.1 Update 1 li paketlenmiş (inş. sysprepsiz olur) distrolarıda görürüz.

Baya baya Windows toparlıyor işi ki anladığım kadarı ile update 2 - 3 kıvamında Windows 9 görürüz.. Öyle gözüküyor.

En doğrusu biraz daha sabır ile Update ile dağıtılmasını beklemek.

(Not: Ben sanal makinede kullanıyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turhill -- 12 Mart 2014; 12:06:13 >

• hocam bari üstteki ttnet reklamını kapatın ya .. siteden tiksindim arkadaş -_-

• Klasik başlat menüsü diyorsunuz fakat videoda nasıl birşey olduğunu göremedik.Metro uygulamalarının kısayollarımı olacak yoksa bildiğimiz win7 gibimi olacak???Benim windows 8 ve 8.1'de sevmediğim taraflardan biri "microsoft hesabı ve UAC" metro uygulamalarını ve oyunlaını indirip kullanmak bazılarında mc hesabı istiyor örnek:facebook bazılarında ise UAC denetiminin açık olmasını istiyor.Ben o sinir bozucu sarı uyarıyı her defasında görmek zorunda mıyım?Bu yüzden kapatıyorum bu ikisini bu seferde mağazadan faydalanamıyorum.Bu duruma göre çözüm yolu üretirlerse süper olur mc hesabındayken arkaplanda uygulamalar feci kaynak sömürüyor.
  • İlginçtir bu özelliklerin hepsi bende var bu nasıl oluyor ?
  • Win 8'e geçeceğim ama hala Corsair H100i desteği yok, gelmedi bir türlü şu destek...
  • Bir iyi bir kötü işletim sistemi serisi ile devam ediyor Microsoft.
    Her tarafı yamansa ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutucuk boyutlandırma ve klasik masaüstü ekranında bilgisayarı başlatma zaten şuan var ki...
  • 8.1 de store broker sorunu vardı onu düzeltmişler mi? Deneyen arkadaşlar bir bakabilir mi?

• Metro kullanmıyorsak kaldırabilseydik iyi olurdu. Uygulamaları görev çubuğuna sabitlemek yerine Metro masaüstünde küçük pencerede çalışsaymış oda upt2 gelir umarım...

Upt1 metro arayüzü sevimli yapılmaya çalışıyorda sevmeyen kullanmayan için varlığını bilmek dahi rahatsız ediyor..

Win7'de gagdet'lar vardı bazıları çok işe yarıyordu, tek gagdet'da Sistemde ki donanımların ısı değerleri, kısayolar, donanımların o anki çalışma yüzdelerini görebiliyorduk, Modern arayüzün çoklu masaüstü gibi çalışmasına ne gerek var. Win8.1 ram kullanımı Win7 gibi yüksek değil Win8.1 içinde Metro gagdet yapılmalı...

• kullanılabiliritesi baya yükselmiş.

• Halen windows 7 den windows 8 e geçmek için hiçbir sebep göremiyorum belki w9 da durum değişebilir.

• önceden insanlar yalnızca açmayı kapatmayı biliyordu.
    win 8 ile onuda beceremez oldular , kapat butonunu bile sağa sola değiştirmişlerdi.
    Şimdide biçok şeyi düzeltmişler ama hiç iyi olmamış.
    Ayrıca , sürekli her yerde MODERN ARAYÜZ kavramı geçiyor. ama gradient'leri kaldırınca , tek renk yapınca Modern olmuyor bence. Zira Win 8 tasarımından kusucam.Dümdüz...

FAN'lık olsun diye söylemiyorum ama ios7 tasarımı mı modern ? Yoksa bu mu ?

• Kullanıcıya metro arayüzünü seçme özgürlüğü vermediği sürece Windows 8 hantal bir işletim sistemi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.