Şimdi Ara

Prison Break mı Breaking Bad mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Roller, konusu, başlangıcı-bitişi, sürükleyicilik olarak değerlendirirsek sizce hangisi daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok farklı kulvardalar ama prison break in yeri bende ayrıdır. prison break derim.
  • Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag

edit: Gretchen Morgan'ı da ekledim reislerin arasına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackjack41 -- 29 Mart 2014; 15:50:24 >
  • Oyum Prison Break'ten yanadır

• pb tabi ki (bb 2. sezonu yeni izliyorum. çok farklılar o da iyi. ama pb yeri ayrı izlemediysen sakın forum vs bakma önce bitir zaten 1 günde 1 sezon izlettirir pb)

• Prison Break güzel dizi ama Breaking Bad gibi efsane değil
  • BB tabiki
  • Sürekli aynı konu açılıyor BB daha kaliteli,sürükleyici yapımdır.
  • Prison Break çok iyi dizi eşi benzeri zor gelecek dizilerden birisidir ama son sezonu felan kötüydü otasi ayri.

Breking Bad o kadar abartildigi gibi bir dizi degil efsane frlan yakistirmasina uymuyor ama su hakkini vermek lazm dizinin her sezonu iyi ayni tadinda tek artisi budur.

• Breaking Bad'ın şuan 2.sezonundayım ama Prison Break'ın yeri ayrı gözümde..
  • prison break.
  • bb
  • breaking bad tokatlar
  • Roller, İzlenim, Oyuncu Kadrosu, Müzikler vs vs... daha onlarcasını yazabilirim. Hiç biri Breaking Bad'i geçeceğini sanmıyorum.
  • Breaking bad

• Prison Break ilk sezon BB'nin bütün sezonlarına kıyasla daha kalitelidir.Aradaki fark BB'nin kalitesini asla düşürmeden istikrarlı devam etmesi .(Hatta son sezonda çıtayı yükselten nadir dizilerden ) .Prison Break ise 2. sezonda büyük düşüş yaşayıp , 3. sezonda zıçıp sıvamıştır.4.sezon ise diziye hakaretti.

Genel olarak Breaking Bad çok rahat alır ;fakat Prison Break'in ilk sezon ve 2.sezon ortalarına kadar sürdürdüğü kaliteye de erişemedi Breaking Bad.

Ben diziyi bir bütün olarak gördüğüm için Breaking Bad diyorum ama bu görüşe sahip olmayan insanlar da çok rahat Prison Break diyebilirler ki haklı olurlar.PB ilk sezonda dolu dolu 22 bölüm çekti ve hepsi de BB'nin kalitesinin üstündeydi . Breaking Bad daha az bölüm çekmesine rağmen kalite olarak da biraz daha aşağıdaydı .

BB'nin efsane olmasını sağlayan 5. sezondur bence.Dedim ya ,çok nadirdir bir dizinin zaman geçtikçe kaliteyi arttırması . Breaking Bad bu ender dizilerden biridir .

• Breaking bad uçan tekme atar

• Prison break kaliteli bir dizi olsada breaking bad seviyesine yaklasmasi mumkun degil . Breaking bad dizi tarihine adini altin harflerle yazdirdi . Bunu dizi hakkinda yorumlardan ve imdb puanindan anlayabilirsiniz

• Şahsen bu iki dizinin de yeri başkadır. Birini diğerinden üstün tutamam.
    Bana göre eşitler.
  • Breaking Bad parçalar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.