Şimdi Ara

Iphone 4s batarya degisimi yaptıranlar buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
5
Favori
53.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar yaklaşık 18-19 aydır 4s kullanıcısiyim telefonumda ios 7 mevcut telefon ilk zamanlardaki gibi uçak değil ama yinede performansından yeterince memnunum sorum başlıkta gizli biraz araştırdım ama batarya değiştirip üstüne 3-5 ay kullanan arkadaslar yorum yaparsa sevinirim
    Sonuçta orjinal olmasada aklımda yuksek amperli gold batarya denilen bataryalar var montajını yapabilirim videolardan izledim basit gözüküyor bu tip Yada normal 1430 amperli batarya değiştiren arkadaslar kullanım sürelerini yazarlarsa sevinirim ben sürekli 3 g safari face kullanarak 2 saat dayandirabiliyorum test icin uçak moduna alıp hiç kullanmadım 3 gun gitti ve %50 si duruyordu günde 1 kez kesin 2 kez belki sarj oluyor alım alalı bu arada kılıf batarya aldım 1-1,5 kere dolduruyor onunla birlikte sürekli 3G kullanarak 5 saat falan görüyorum hani degerler anormal degil ise bir sure daha kullanayım anormal kısa derseniz almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boatswain -- 11 Mart 2014; 23:54:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Takipteyim , ben de bunu merak ediyorum.. İos 7.1 sarj daha az yiyo cihaz fakat gene de batarya ömrü kullanıma bağlı azalıyor..

• Benim 4s iki yıl oldu alalı. Değişim zamanı geldi diye düşünüyorum. Değiştiren arkadaşlar varsa bende takipteyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen benim 4s de 2 yılı devirdi. Batarya 4 saat kullanımı zor çıkarıyor. Bir de sizde de var mı bilmiyorum ama ısınma da yapıyor. Isınınca ekranın sağ bölümünde sararma oluyor. Acaba batarya şişti de ekrana baskı mı yapıyor?
    Batarya değiştirip memnun kalan bir arkadaş deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Hepimiz aynı dertlerden muzdaripiz özellikle 3d oyunlarda 3G ile izlenen videolarda ve şarj ederken 3G kullanımında ısınıyor

• Güncel olsun konu bende batarya değişmeyi düşünüyorum. Değişen arkadaşlardan hangi ürünü aldıklarını ve yorumlarını bekliyorum.
  • 4s ben daha yenı aldım
  • İos 7 de en fazla 4.30 saat kullanim gordum. Gunde iki kere sarja takiyorum. 4s.. Sarji iciyor resmen telefon...

• Aynı dertten muzdaripim. Takipteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pis@gor

Aynen benim 4s de 2 yılı devirdi. Batarya 4 saat kullanımı zor çıkarıyor. Bir de sizde de var mı bilmiyorum ama ısınma da yapıyor. Isınınca ekranın sağ bölümünde sararma oluyor. Acaba batarya şişti de ekrana baskı mı yapıyor?

ben bataryamı kendim değiştirdim.Açıkcası gayet memnunum.Bence o yüksek amperli olarak satılan bataryalara inanmayın.Ayrıca o ısınma sorunu bataryanın şiştiğini gösterir.Değtirirken çok dikkatli olmalısınız .Şişen kısma dokunduğunuz da batarya delinip içinden duman çıkabilir.Bataryayı benwww.sw-box.com dan aldım .Gayet başarılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende 3 ay önce değiştirdim şimdi memnunum 1400mah lık pil aldım aliexpressden kendim değiştim şimdi iyi ...eski pil ile bazen yüzde 30 bazen 20 de ani kapanma oluyordu değişimden sonra yüzde 1 e kadar birşey olmuyor orj pil piyasada yok ama benım aldığım orjınale en yakınıydı 10 dolar 15 gunde çınden geldi pil sorunu yasayanlara tavsiye ederım ayrıca pil ısınıyorsa omru bıtıyor demektir

• Forumda kenbu nickli arkadaşımız kadıköyde br özel servis sahibiymiş. hafta sonu bir aksilik olmazsa yanına uğrayacağım. Hem faklı bir telefondaki sıkıntıma bakacak, hem de bütçem müsade ederse 4s 'in bataryasını değiştireceğim. Buradan bilgi veririm sizlere...
  • ben 3G kapalı bir şekilde 4 - 4,5 saat civarı görebiliyorum 3G açık 3,5 saat gibi uzun süreli kullanım çok yapmasamda 1 saat boyunca safari whatsapp falan aktif kullandığımda ısınma oluyor ama öyle çok fazla ısındığını öyleyemem yada arkada kapak takılı diye ben mi hissetmiyorum bilmiyorum. ben de değiştirmeli miyim sizce? IOS 7.1 işletim sistemim.

birde değiştiren arkadaşlar saat yazabilirler mi acaba?
  • quote:

Forumda kenbu nickli arkadaşımız kadıköyde br özel servis sahibiymiş. hafta sonu bir aksilik olmazsa yanına uğrayacağım. Hem faklı bir telefondaki sıkıntıma bakacak, hem de bütçem müsade ederse 4s 'in bataryasını değiştireceğim. Buradan bilgi veririm sizlere...

Sanırım 100 ₺ bi fiyatı vardı.
  • bende sabah sarj ediyorum çok konusup internete girersem 15 gibi tekrar sarj edıyorum ama normalde orjınal kadar daha doğrusu ios 6 kadar gittiğini soyleyemem ..ama normal koşullarda 30-40 dakıka konusma 1 saat ınternet ile 8 saat rahat gıdıyor..benim aldıgın pil linktekihttp://www.aliexpress.com/snapshot/304327326.html sokum ıcın vida takımıda dahil..4s için sökerken anten zımbırtısına dikkat edin dıyorum kaybolursa telefonda hat cekmez..
  • quote:

Aynen benim 4s de 2 yılı devirdi. Batarya 4 saat kullanımı zor çıkarıyor. Bir de sizde de var mı bilmiyorum ama ısınma da yapıyor. Isınınca ekranın sağ bölümünde sararma oluyor. Acaba batarya şişti de ekrana baskı mı yapıyor?

Aynısı bende de oldu garantiden cihazı değiştirdiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 gün önce 35 liraya batarya aldım iphone4sime 2,5-3 saat kullanımı gören telefonum aynı işlemlerle 4-4,5 saat görür oldu ayrıca eskiden aniden kapanan telefonum artık kapanmıyor (%30ken telefonun kapanması sonra geri açılması)

• Evettt arkadaslar. Bugün kenbu nickli Bülent bey'in dükkanına gittim. Kadıköy iPhone. 3GS vardı bir tane anakart üzerinde entegrelerde sıkıntısı vardı açılmıyordu. Sagolsun kısa sürede halletti.
    Asıl bu konu icin önemlisi, 4s ımin bataryasını değiştirdik. Ilk izlenimlerim gözle görülür bir fark var. Inşallah böyle giderse eski bataryama gore çok daha rahat edeceğim. Bu araca eski bataryam tamamen yumuşamisti. Iyi ki de değiştirmişim.
    Kısacası en çok memnun kaldım, oldukça bilgili, dürüst bir insan. Sizlere de tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 15 Mart 2014; 22:11:54 >
  • Bu da %100 yapıp kurcalamalarim sonucu ulaştığı degerler. 3g kullanımı yok fakat wi-fi sürekli kullanıldı. İnteret, facebook ve konuşma sonucu ortaya çıkan değerlerdir.
     Iphone 4s batarya degisimi yaptıranlar buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pis@gor -- 16 Mart 2014; 21:34:41 >
  • Pis@gor kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba cihazınıza takılan batarya orjinal miydi ? Bir de kaç lira ödediniz acaba ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.