Şimdi Ara

7.9' 1024*768 Tabletler Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben kendime şuan tablet bakıyorum. 7" veya 7.9" alıcam büyük istemiyorum. Ancak 7.9" lerde genelde hep çözünürlük 1024*768 oluyor. 2048*1536lıklar GPU'ya çok yük bindiriyor o yüzden o çözünürlüğü hiç düşünmüyorum bile. Ancak 7" olanlarda ideal olan 1280*720 çözünürlükte tabletler var. Film/ internnet/ oyun için alıcam tableti. 7.9" te 1024*768 beni memnun eder mi yoksa 7" 1280*800 tabletler mi bakmalıyım? Şimdiden hepinize teşekkürler.

Not: 7" olarak Asus Memo Pad HD 7 almayı, 7.9" olarak ta ezCOOL Mini Pad almayı planlıyorum.

• CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    ,Bence gayet yeterli bir çözünürlüktür o ölçülerde tabletler için endişe yapmanın bir anlamı yok.
    2048x1536 gibi yüksek çözünürlükte cihaz kasılacağına ve pil tüketiminin aşırı olmasındansa bu seviye çözünürlük gayet mantıklıdır bence.
    Birde bu çözünürlükler için bazı kişiler pkselleri sayiyorum gibi abartlı yorumlar yaparlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

,Bence gayet yeterli bir çözünürlüktür o ölçülerde tabletler için endişe yapmanın bir anlamı yok.
    2048x1536 gibi yüksek çözünürlükte cihaz kasılacağına ve pil tüketiminin aşırı olmasındansa bu seviye çözünürlük gayet mantıklıdır bence.
    Birde bu çözünürlükler için bazı kişiler pkselleri sayiyorum gibi abartlı yorumlar yaparlar.

Peki yukarıda yazdığım iki tablet hakkında ne düşünüyorsun? Hangisini almalıyim sence?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bence ezcool minipad al. hem tablet çok güzel hem de destekleri çok çok iyi. ayrıca forumda gördüğüm kadarıyla asus bu modelinde otg sinde sorun var. otg siz bir tablet şahsen ben düşünemiyorum. şahsen benim çok işime yarıyor. bunları dikkate almalısın.
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    1024x768 çözünürlük ve 7.9 inçlik tabletler kullandım son zamanlarda, bana göre ideal ölçülerde ama yinede tercih senindir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.