Şimdi Ara

The Crew'de Dört Saatlik Yarışlar Olacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Ubisoft'un açık dünyalı yarış oyunu The Crew, oyun dünyasının en geniş alana sahip yapımlarından birisi olacak. New York'u oldukça detaylı bir şekilde aktaracak olan The Crew, bu konudan epey faydalanacak gibi görünüyor.

Bir röportajda konuşan oyunun yönetmeni Julian Gerighty, The Crew'deki yarışlardan söz etti. Gerighty'nin belirttiklerine göre oyundaki bir mod, New York'un bir yakasından diğer yakasına kadar yarışmanıza izin verecek. Ana yolları kapsayan bu yarış modu bir buçuk saat sürecek. Yarış alanına New York'taki off-road alanlar eklendiğinde ise yarışın tamamlanma süreci 2.5 saate kadar çıkacak.

Son olarak oyunda yer alan bir diğer oyun modunda ise, tam olarak dört saatlik yarışlar bulunuyor. Gerighty'nin açıklamalarına göre bu mod türün 'hastaları' için oluşturulmuş ve yarış alanı New York'un her yerini kapsıyor.

• Zeki Müren de bizi görecek mi ?
  • Allah'tan Le Mans akıllarına gelmemiş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun yeni nesilde 100$ olacağı söyleniyor doğru mu? Öyle bir şey olursa Ea Activision falan da gaza gelip diğer oyunları 100$ çıkarır yanarız sonra. Zaten fiyatlar ortada.

• Cod 100 dolar olmadan digerleri 100dolara cikmaz.herzaman ilk artisu cos yapiyor

• Son olaylardan sonra Ubisoft'a hiç güvenim kalmadı bu oyundan da pek ümidim yok.
  • yalan
  • biri farkı açtımı diğerleride tüyer,tamamlanan yarış olmaz o modda

• Tam asosyal arkadaşlara göre
  • TDU 2'de 1 saatlik ada turu vardı .
  • Patlama ihtimali çok yüksek bir oyun uzaktan takip ediyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

Patlama ihtimali çok yüksek bir oyun uzaktan takip ediyorum...

bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterir derler, bu da o iki kezden biri..
  • Ubi nin izlediği politika kendine zarar veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir yarış oyunu geliyor anlaşılan Nfs nin eski oyunlarını anımsatıyor
  • Xbox One isimli uyeyi hic sevmem hatta uyuz olurum :)

Ancak onunla ayni fikirdeyim. Ilk trailerdan beri isinamadim bu oyuna. Bencede patlama ihtimali yuksek.
  • Bunda da Far Cry 3'te olduğu ve Watch Dogs'da görüldüğü gibi "Efendim şöyle güzel böyle harika" diyip sonunda "Kaldıran makine yok küçülttük biz de haritayı" derlerse şaşırmam.

• Yine yaparlar bi pislik grafik düşer harita küçülür olur bişeyler
  • Bana çok uçuk şeyler gibi geliyor açıkçası Ubisoft a güvenmiyorum

• underground 1 in yerine geçecek bir oyunu hala kimse yapamadı nfs ekibi dahil

• aklıma gran turismo 2 de oynadıgım uzun turlu yarışlar geldi kaç tur attığımı bile hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.