Şimdi Ara

TABLET ARIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ben Gündelik Yaşantımda Kullana Bileceğim Bir Tablet Arıyorum Ve Tabiki Fazla Ürün Çeşitliği İçinden Seçmek Zor Olduğu İçin Size Danışacağım . İlk Önce 300 TL Bütçem Var Tablet İçin . Marka Takıntısı Yoktur Bende O Yüzden Her Markayı Kullana Bilirim . Aradığım Başlıca Özellikler Şunlardır ;
    1- Güzel , Yüksek Çözünürlüklü Mümkünse İps Ekran
    2-Oyunlarda Kasma Olmamalı Onun İçin En Az Çift Çekirdekli İşlemci Ve İyi Bir Görüntü Birimi Olursa İyi Olur
    3- Ön Kamera Olmalı Arka Kamera Olmasada Olur .
    4- En Az 5 Saat Medya Gezintisi ( Flim , İnternet Vs Vs. )Veya 3 Saat Oyun
    Biliyorum ki Bu Bütçeye Çok Şey İstiyorum Ama Bir Tablete 500 TL Vereceğime Bilgisayarıma İyi Bir Ekran Kartı Alırım.

Eğer Aşırı Fark Olucak İse Bütçeme 50 TL Daha Ekleye Bilirim Ama 300 TL ' E Kadar Olursa İyi Olur 50 TL De Cebimde Kalır Aksesuar Alırım O Paraya .
    Önerilerinizi Bekliyiyorum Umarım Kendimi İyi İfade Etmişimdir . Yazım Yanlışlarım İçi Özür Dilerim . Şimdiden Teşekkürler .

• Konu Günceldir .
  • Asus Memopad hd7rahatlıkla 7-8 saat medya gezintisi yaparsınız. Sorularınızı buraya yöneltin:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=81963937

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorza01 -- 14 Şubat 2017; 16:0:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.