Şimdi Ara

Mount & Blade: Warband artık mobil cihazlarda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
2.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mount & Blade: Warband artık mobil cihazlarda

TaleWorlds Entertainment, Nvidia'nın katkılarıyla Mount & Blade: Warband'ı Android platformuna taşıdı.

Masaüstündeki içeriğin birebir aynısını sunan Warband'ın mobil versiyonu Nvidia Shield ve Tegra 4 çipsetini kullanan cihazlar üzerinde çalışıyor. Ancak, Tegra 4'lü cihazınızda Warband'ı oynayabilmek için bir de kontrolcüye sahip olmanız gerekiyor. 

Çıkışının şerefine %30 indirimli olarak satışa sunulan Mount & Blade: Warband'ın Android versiyonuna aşağıdaki Google Play bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz.

)

• Ulan Wp8 de 15tl olunca laf atarsınız, androidde olunca "heaeuueu biz bedavaya yuklyok eueeyu" olur. Hırsızsınız hepiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sayfa oyunlarl ilgili oldugu icin buraya yaziom arkadslsr telefonum galXy ace nrmalde 3d oyunlar calidtirmiyor arastirdim chainfire indirn dior tmm herseyi her ayari yaptm tm dir ama hvga link bulamadm bana pmden msj atacak var mi rica etsm yardmci oln

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bana yardmci oln yaw ;) hvga oyun linklerini nrdsn bulcam

• quote:

Orijinalden alıntı: tiponthebeach

Bu sayfa oyunlarl ilgili oldugu icin buraya yaziom arkadslsr telefonum galXy ace nrmalde 3d oyunlar calidtirmiyor arastirdim chainfire indirn dior tmm herseyi her ayari yaptm tm dir ama hvga link bulamadm bana pmden msj atacak var mi rica etsm yardmci oln

oq
  • Keşke diğer telefonlara da çıksaydı pc de var ama telefona da orjinal alırdık.

• WP'de pahalı olur laf edersiniz. Tabi siz emek hırsızısınız gidin yükleyin apk'nizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: tiponthebeach

Bu sayfa oyunlarl ilgili oldugu icin buraya yaziom arkadslsr telefonum galXy ace nrmalde 3d oyunlar calidtirmiyor arastirdim chainfire indirn dior tmm herseyi her ayari yaptm tm dir ama hvga link bulamadm bana pmden msj atacak var mi rica etsm yardmci oln

Hocam, ne istiyorsan bir de "Türkçe" yaz. Belki yardımcı olan çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

quote:

Orijinalden alıntı: Dragonslaye®

quote:

Ulan Wp8 de 15tl olunca laf atarsınız, androidde olunca "heaeuueu biz bedavaya yuklyok eueeyu" olur. Hırsızsınız hepiniz

Ağzını topla. Sen kimsin millete hırsız diyecek ? Kafanın içinde beyin yerine saman dolu herhalde.

Ücretli olan bir urunu çalınca hırsız değil de ne oluyorsun? Önce onu açıklar mısın bana?

Fazla hırsız mırsız yazmayın site mite kapanır malüm bu ara çok tehlikeli...

• Tegra 4'lü cihazlar derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 11 Mart 2014; 19:12:32 >
  • Ulan sırf şu oyun için androide geçesim geldi bitiyorum buna ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Tegra 4'lü cihazlar derken?

Birden fazla tegra 4'lu telefon kastedilmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mæster

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Tegra 4'lü cihazlar derken?

Birden fazla tegra 4'lu telefon kastedilmis.

Tegra 4 kullanan topu topu 11 cihaz var dünya genelinde, onların da hangisi piyasada, hangisi değil allah bilir
  • ne tegra 4 var,ne shield nede kontrolcu.parada yok.bu oyunu mobilde oynamamin imkani yok

• ben şimdi bunu note 3 de oynayabilirmiyim? hiçbişi anlamadım ben bu kontrolcü olayından
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadere61

ben şimdi bunu note 3 de oynayabilirmiyim? hiçbişi anlamadım ben bu kontrolcü olayından

Sadece Tegra 4 kullanan mobil cihazlarda çalışıyor hocam. Yani imkanı yok. Konu başlığında mobil platforma geldi yazıyor. 1. paragraf da Android platformuna geldi diyor. 2. paragrafta da sadece Tegra 4 kullanan cihazlara geldi diyor. Direk başlığa Tegra 4 yazsalarmış kimse boşuna heyacanlanmazdı.
  • Yav sevindik bir de

Diğer cihazlara gelmeyecek mi?

• OF NE OYNANIR BE

• Yazdigmdan bsey anlamadysan eger android hakknda bi bilgn yoktur sana hvga dosayisni nerden indirrim diye sordm cok mu zor cvap vermek bi bilrn yok mu aranzda

• quote:

Ulan Wp8 de 15tl olunca laf atarsınız, androidde olunca "heaeuueu biz bedavaya yuklyok eueeyu" olur. Hırsızsınız hepiniz

Terbiyeni takın , ''ulan'' ''hırsızsınız hepiniz'' falan ne ayaksın ?
    Cümleye başlarken uslubuna dikkat et , parayla satın alıp yükleyeni de var , çıkarını düşünüp başka yollara başvuranı da.
    Hiç günah işlememiş , hiç bilgisayarda crack yapmamış , hiç kul hakkı yememiş gibi konuşuyorsun peygamberliğini ilan et müridin olalım. Ama ilan etmeden önce uslubunu değiştir dinime söven müslüman olsa gibi olmuş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.