Şimdi Ara

Dark'ın yenı telefonu hakkında 399 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
4
Favori
19.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: criminal57

Samsung S3 Mini ile karşılaştırmalar falan yapılmış, Bellek dışında tamamen üstün görülüyor. yarı fiyatına neredeyse :)
    başarılı

Bu telefon mu S3 Mini'den iyi ?https://cloud.mail.ru/public/ea8e982a94fa/dkevoe40icresim8b.jpg adamların karşılaştırma tablosuna bakınca sanırsın ki telefon Galaxy S4.
    8 MP kamera var demiş ama sensörden vs hiç bir bilgi yok.Yıl olmuş 2014 megapiksel ile fotoğraf kalitesi ölçen kaldı mı hala ? 21 megabit şebeke hızı demişler.Buna gülerim işte.İsterse 100 megabit olsun bi cacık olmaz zira ülkemizdeki operatörlar hala kotalı internet satıyor.1.3 ghz işlemci var demişler fakat 512 mb ram ile Ferrari'ye tüp takmışlar resmen.Telefona rom atayım desen rom bulamazsın.Fakat S3 mini rom diye arattın mı tonla rom var.Yarın öbür gün telefona kılıf falan alayım desen bu telefona uygun kılıf bile bulamazsın.Hadi telefondan bıktım 2. elde satayım desen satamazsın.Çünkü markası yok.

bunlar mı kötü yapıyor darkı, ben de işlemcisinden, ekranından, kasa kalitesinden, 512mb ramin test sonuçlarından bahsedeceksin sandım. Ama sen telefon seçerken çok daha önemli olan şeylerden bahsetmişsin. büyüksün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

2014 yılına girdik, 512 RAM'li Android telefon alınmaz. Artık 1GB RAM'li cihazlara bile çoğu kişi burun kıvırırken... 200TL daha koyup GMD almak daha mantıklı.

Tam haklısınız dicektim, imzanızı gördüm, ne yapiyim bilemedim
  • Madem ekran dedin gönlün olsun bari.Sence Amoled mi daha iyi ips mi ? Amoled'in canlı siyahı mı yoksa, ips ekranın parlaklık basılmış griye çalan siyahı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 12 Mart 2014; 16:26:44 >
  • ekran konusunda sana karşı çıkacak çok kişi çıkar, burda ips ekranlı telefon değilse çöp diyen de çıkar, amoled değilse at gitsin diyen de.

sen çıkmışsın yok kılıf bulamazsın , vay efendim rom çıkmaz vs diyosun. bunlar bir telefon alımında kriter şeyler değil, 512 mb la şunu yapamazsın 1 gb telefonla bunu yaparsın diye yazsaydın daha yararlı olurdu. ben de 512 mb ramli telefn önermem ama güncel android sürümleri belki ram'i daha efektif kullanıyordur ve 512 ile de iş görüyordur.
  • Dark Evo SGSIII'ten iyi bunu kabullenin antutu testinde gözüküyor... 512mb ram var diye kötülemek ne? mini 9710 puan almış Dark Evo E40 10000 üstü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 12 Mart 2014; 17:25:48 >
  • samsung trend plus tavsiye ederim 500 tl civarı ekran 4 inc 1.2 çift çekirdekli işlemci 768 ram Antutu skoru 12500 en önemlisi arkasında satın alacağınız firma(vatan mediamarkt vs) ve Samsung Türkiye var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    touchwiz ara yüzle o sistemi kullanamazsın ki... Dark Evo E40 saf androidle geliyor... 399TL Yen değil... 500TL hiç değil...
  • Ben şahsen telefona 400 tlden fazla vermem. 100 tl daha ver daha iyisini al diyenler de bir zahmet çenesini kapatsın. Herkesin bütçesi farklı, kimine göre 100 tl büyük bir miktar.

400 tl ve altında alabileceğim telefonlar şunlar;

Huawei ascend 330
    Zte Grand X
    Dark evo e40

Başka telefon bulamadım. Halihazırda zaten bende Htc explorer var, saydıklarım dışındakiler de elimdeki telefondan çok çok iyi değil. O yüzden yukarıdaki modellerden birini almam gerekiyor, siz hangisini tavsiye edersiniz?
  • kime sorduğuna göre değişir... 1. seçenek: Dark evo e40 2. seçenek: Huawei ascend 330 3. olasılık: Zte Grand X olur...
  • grezimonk kullanıcısına yanıt
    gayet stabil telefon ama siz bunu alın 512mb ram mtk işlemciyle canavar gibi çalışır
  • 9008 9 kullanıcısına yanıt
    399TL var 500TL yok ne yapalım bakalım mı? Dark Evo E40 alınır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: criminal57

Samsung S3 Mini ile karşılaştırmalar falan yapılmış, Bellek dışında tamamen üstün görülüyor. yarı fiyatına neredeyse :)
    başarılı

Bu telefon mu S3 Mini'den iyi ?https://cloud.mail.ru/public/ea8e982a94fa/dkevoe40icresim8b.jpg adamların karşılaştırma tablosuna bakınca sanırsın ki telefon Galaxy S4.
    8 MP kamera var demiş ama sensörden vs hiç bir bilgi yok.Yıl olmuş 2014 megapiksel ile fotoğraf kalitesi ölçen kaldı mı hala ? 21 megabit şebeke hızı demişler.Buna gülerim işte.İsterse 100 megabit olsun bi cacık olmaz zira ülkemizdeki operatörlar hala kotalı internet satıyor.1.3 ghz işlemci var demişler fakat 512 mb ram ile Ferrari'ye tüp takmışlar resmen.Telefona rom atayım desen rom bulamazsın.Fakat S3 mini rom diye arattın mı tonla rom var.Yarın öbür gün telefona kılıf falan alayım desen bu telefona uygun kılıf bile bulamazsın.Hadi telefondan bıktım 2. elde satayım desen satamazsın.Çünkü markası yok.

tüm bu yazdıklarınız, bir telefon alabilmek için kriter olup, elekten geçirilmesi gerekli bravo doğrusu.. yarı fiyatından daha ucuza maal olacağını göz önünde bulundurmanız gerekirken, saçma sapan senin dışında belki de kimsenin dikkat etmeyeceği abuk subuk şeylerden bahsetmişsin. ben de belirgin üstün özelliklerinden bahsedeceksin sanıyordum. alırsın eline bi E40 yanına da S3 mini karşılaştırırsın ve bilgileri bizim ile paylaşırsın hepimiz görmüş oluruz hangisi daha üstünmüş.

• Fiyat çok iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Barua

Ben şahsen telefona 400 tlden fazla vermem. 100 tl daha ver daha iyisini al diyenler de bir zahmet çenesini kapatsın. Herkesin bütçesi farklı, kimine göre 100 tl büyük bir miktar.

Huawei ascend 330
    Zte Grand X
    Dark evo e40

Başka telefon bulamadım. Halihazırda zaten bende Htc explorer var, saydıklarım dışındakiler de elimdeki telefondan çok çok iyi değil. O yüzden yukarıdaki modellerden birini almam gerekiyor, siz hangisini tavsiye edersiniz?

Ben de Zte ile arada kalmıstım ama Dark tablette daha once alıp kullandıgım için ve hala kardesımın eşi kullanmaya devam ettigi için Dark markasından yana seçimimi kullandım.

Tamamen tercih meselesi....

• quote:

Ben şahsen telefona 400 tlden fazla vermem. 100 tl daha ver daha iyisini al diyenler de bir zahmet çenesini kapatsın. Herkesin bütçesi farklı, kimine göre 100 tl büyük bir miktar.

Huawei ascend 330
    Zte Grand X
    Dark evo e40

Öncelikle bu 3 telefon özellik olarak birbirine yakın ve performans olarak aralarında ciddi farklar yok.
    Yine de sıralama isterseniz;

* ZTE Grand X'i bir kere baştan ele. Zira forumda konusu var ve insanlar kilitlenme ve ısınma sorunlarından şikayetçi.

* Dark Evo ise en pahalısı (399 TL) ve özellik olarak diğer 2 telefondan üstün pek bir yanı yok. Fotoğraflardan kasa ve plastik kalitesi bana kaliteli gelmedi.

* Ben Huawei G330 öneririm, hem en ucuz hem de stabil bir telefon. KAsa kalitesi ise G301'den biliyorum gerçekten kendini belli ediyor. Çelik çerçevesi olsun Gorilla Glass ekranı olsun, sağlamlık abidesi. Çok marka Gorilla Glass olduğunu iddia etse de sonradan olmadığı anlaşılıyor. Ama ben G301 de test ettim, üzerine japon yapıştırıcısı döktüm, sonra metal tornavidayla kazıdım sıkıntı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thedeparted -- 12 Mart 2014; 18:59:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted

quote:

Huawei ascend 330
    Zte Grand X
    Dark evo e40

Öncelikle bu 3 telefon özellik olarak birbirine yakın ve performans olarak aralarında ciddi farklar yok.
    Yine de sıralama isterseniz;

* ZTE Grand X'i bir kere baştan ele. Zira forumda konusu var ve insanlar kilitlenme ve ısınma sorunlarından şikayetçi.

* Dark Evo ise en pahalısı (399 TL) ve özellik olarak diğer 2 telefondan üstün pek bir yanı yok. Fotoğraflardan kasa ve plastik kalitesi bana kaliteli gelmedi.

* Ben Huawei G330 öneririm, hem en ucuz hem de stabil bir telefon. KAsa kalitesi ise G301'den biliyorum gerçekten kendini belli ediyor. Çelik çerçevesi olsun Gorilla Glass ekranı olsun, sağlamlık abidesi. Çok marka Gorilla Glass olduğunu iddia etse de sonradan olmadığı anlaşılıyor. Ama ben G301 de test ettim, üzerine japon yapıştırıcısı döktüm, sonra metal tornavidayla kazıdım sıkıntı yok.

Huawei iyi ama pusula sensörü yok. Benim önem verdiğim bir şey, gps çok fazla kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: thedeparted
    Ama ben G301 de test ettim, üzerine japon yapıştırıcısı döktüm, sonra metal tornavidayla kazıdım sıkıntı yok.

Böyle bi işe girişmişsen videoya vs çekmişsindir diye düşünüyorum. var mı videosu ?
  • piranha nın çöp tabletini kullandıktan sonra dark vb. markalara güvenmek zor.
  • Değmez hocam üstüne cüzi bir miktar ekleyip daha iyi birşeyler alabilirsin.
  • 1gb ramli t40 almak daha iyi.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.