Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • Arda çıkmış anladığım kadarıyla başka kim çıktı?
  • _3RC4N3R_ kullanıcısına yanıt
    Sitedeki yorumlarda Arda, Özlem ve Semih yazıldı diyorlardı ama doğru mu bilmiyorum.. Umarım arda gider..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arda elendi
  • SudaEriyenAspirin kullanıcısına yanıt
    show yapıyordu nasıl elenmiş hayret.

• Türkan için tahtaya isminin yanına ızdırap yazıyordu.. Altar'in ismini çiziyordu ee ne oldu sonunda seni çizip attılar :) Çok iyi oldu ardanin gitmesi..

• Hahaha çok sevindim Arda'nın elendiği kesin mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda internette kümesi gösteriyor

Yani büyük ihtimalle evden ayrılma şu anda yapılıyor

Arda'nın elendiğini nereden çıkardınız ?

İnşallah doğru bilgidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

Şu anda internette kümesi gösteriyor

Yani büyük ihtimalle evden ayrılma şu anda yapılıyor

Arda'nın elendiğini nereden çıkardınız ?

İnşallah doğru bilgidir

gündüz 11de evden ayrıldı sen ne diyosun.
    kümesi göstermesinin sebebi başka. sanırım teknik aksaklık veya bakım. ayrıca yayın şuan açık.
  • Olayların içinde oldukları için olayları doğru analiz edemediklerini düşünüyorum Tuncay ve Serkanın.

• Süper oldu

Karşı grup iyice zayıfladı

Zaten baktım az önce cepten; inci türkan hanımın etrafında dolanmaya başlamış :D yanlarında örgü örüyordu :D

• Sekize altıdan beşe altı vay be.
  • bunlar birbirleriyle uğraşmaktan iş yapamıyorlar tamam birkaç işletme olsun ayrı bütçeleri olsun fakat kasaların ortak olması gerekir finans planlaması yok gibi birşey mesela ahırda bıldırcın kafesi kurup günlük taze bıldırcın yumurtasını gelenlere satabilirler fakat iki grup olduğu için buda zor olacak, oraya gelenlerlerden biri her türlü masraf benden diyerek mandra kurma teklif etti günlük taze sütden peynir yapma makinaları ile üretim fakat iki grup olduğu için buda olmadı..
  • tv8 reytingleri dolayisiyla sanirim 10 ay değil ocakta final yapicaklar şu an yeni gelen yok yarişmaya oylari semih e vverin bence her hafta garanti semihi yazcaklar
  • Aslında yarışma çok güzel ancak ünlüler yok.Serkanların grubu tamamen ünlülerden oluşsaydı ve Türkan Semih grubu olduğu gibi kalsaydı çok heyecan verici olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commodore_64_

bunlar birbirleriyle uğraşmaktan iş yapamıyorlar tamam birkaç işletme olsun ayrı bütçeleri olsun fakat kasaların ortak olması gerekir finans planlaması yok gibi birşey mesela ahırda bıldırcın kafesi kurup günlük taze bıldırcın yumurtasını gelenlere satabilirler fakat iki grup olduğu için buda zor olacak, oraya gelenlerlerden biri her türlü masraf benden diyerek mandra kurma teklif etti günlük taze sütden peynir yapma makinaları ile üretim fakat iki grup olduğu için buda olmadı..

O iş grup olayı gibi gözüküyor ancak ineklerle uğraşıcak insan sayısı üç, zor geliyor uğraşmak.
  • Bu yarışma bana Survivor'dan daha eğlenceli geliyor. Survior ND ile 3T'nin olduğu yıl ve birde Erkekler-Kızlar versiyonunda eğlenceliydi. Bu yarışma daha güzel oldu. İneklerin satılması, yatak muhabbeti, para kazanma arayışları aslında konu sürekli değişiyor.

Survivor'da oyun-eleme sürekli başka bir şey yok. Bir yerden sonra bayıyor. Birdde reklamın olmaması dahada izlenebilir kılıyor.
  • Bu yarışma ne kadar sürüyor.Ayrıca Semih kazanır.
  • Program iyice guzel bir hal aldi ve renklendi

• bende programı takip ediyorum
    ilginç bir program
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.