Şimdi Ara

ÜTOPYA & TV8 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.359
Cevap
44
Favori
231.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

ÜTOPYA & TV8

(En Son Oy Tarihi: 20.2.2021)
Giriş
  • iyi oldu semihe ekran başında ben bile tahrik oluyorum ne kadar gereksiz . çağdaşa yazık oldu ikiside elenmeliydi bence- ben gideyim oraya herkesi tahrik edeyim dövsünler beni 1. olayım türk halkı zaten gereksiz ve boş insanları seviyor oda ayrı mesele
  • Semih'i başlarda sevmezdemi fakat Çağdaş'a kıl gittiği için favorim oldu. Çağdaş kendini oranın patronu sanıyordu. Ahkam kesmeler istediği gibi oylama yapmalar. İnek satılsın mı diye oylama yaptı kaybetti. Akşam diyor 2 inek var 1 sizin 1 bizim olsun biz ineği satıcaz.

Semih'e de helal olsun Çağdaş'ı oltasına iyi aldı diskalifiye ettirdi. Çağdaş 80TL'ye yatak aldı Semih ben daha ucuzunu alırım dedi 45 TL'ye kendi ayarladı hala çocuğa artistlik yapıyordu. Kendisi 45 TL'ye millete yatsın diye sünger aldırtabildi. Semih iş yapmıyor fakat Çağdaş'ta yapmıyordu. Elnide telefon pzarlık yapıyor paraya ota b..a harcadı.

İnci ile Melek'te gittiği zaman ortam düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Butterflyman

Semih'i başlarda sevmezdemi fakat Çağdaş'a kıl gittiği için favorim oldu. Çağdaş kendini oranın patronu sanıyordu. Ahkam kesmeler istediği gibi oylama yapmalar. İnek satılsın mı diye oylama yaptı kaybetti. Akşam diyor 2 inek var 1 sizin 1 bizim olsun biz ineği satıcaz.

Semih'e de helal olsun Çağdaş'ı oltasına iyi aldı diskalifiye ettirdi. Çağdaş 80TL'ye yatak aldı Semih ben daha ucuzunu alırım dedi 45 TL'ye kendi ayarladı hala çocuğa artistlik yapıyordu. Kendisi 45 TL'ye millete yatsın diye sünger aldırtabildi. Semih iş yapmıyor fakat Çağdaş'ta yapmıyordu. Elnide telefon pzarlık yapıyor paraya ota b..a harcadı.

İnci ile Melek'te gittiği zaman ortam düzelir.

Elendiği kesin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allen_Bradley -- 13 Kasım 2014; 9:09:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allen_Bradley kullanıcısına yanıt
    Evet Çağdaş'ı ertesi gün göndermişler. Herhalde Semih'le iikisini çağırdılar orada karar aldılar. Dün izleyenler resmnini çekmiş Semih dışında herkesle vedalaşıyordu.
  • FLAŞ HABER :D

SAAT 19:00'da yarışmacılar oylama yapacaklar

herkesin 3 oy verme hakkı var.

bu 3 oyu ayrı ayrı yarışmacıları göndermek içinde kullanabilirler veya 3 oyun hepsini tek bir yarışmacısının gitmesi içinde kullanabilirler

saat 19:00 da yapılacak oylamada en çok oyu alan iki yarışmacı arasında yapılacak halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı elenecek

elenen yarışmacı 1 saat içerisinde gidecek

akşama şenlik var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen_Bradley

FLAŞ HABER :D

bu 3 oyu ayrı ayrı yarışmacıları göndermek içinde kullanabilirler veya 3 oyun hepsini tek bir yarışmacısının gitmesi içinde kullanabilirler

saat 19:00 da yapılacak oylamada en çok oyu alan iki yarışmacı arasında yapılacak halk oylamasında en az oyu alan yarışmacı elenecek

akşama şenlik var

sonuç ne hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • semihi izlemek keyifli adamin umrunda degil :)

• Semih'i pek sevmem ama çok çakal tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xMack

quote:

akşama şenlik var

sonuç ne hocam

oylama sırasında canlı yayını kestiler

ancak sonra yayını verdiklerinde konuşmalardan herşey anlaşıldı

oylamada melek, murat (bunlar kesin) ve sanırım özlem çıkmış

sms oylamasında ise bunlar arasından melek elendi.

sabahta çağdaş diskalifiye edildi

şu anda herşey semih'in istediği gibi gidiyor :D

• Semih tam çakal: D

• o değilde Semihte Çağdaştan korktu ben olsam bende dalardım ona tekme tokat karşılık verirdim kendimi rezil etmezdim kızlar dalga geçiyo dayak yedin diye. İyide semih dayak yemediki çağdaş ilk vurdu sadece o karşılık vermedi belki adamı elemek içindi.

Ama ertesi gün yatakta kalkmıyor. Türkan abla kalk diyo kalkmam vurcak yine diyo korkudan amma güldüm ilk başlarda atarlıydı sonra korkak ödlek olduğu çıktı. Zaten krokak olduğu saçlarından ve sakal tarzından belli top sakallı tipler ödlek olur
  • semihe uyiz olan bir benmiyim ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • semih bir kaç gün önce yemekte çağdaş'a aynen şu sözleri söylemişti;

"senin önüne öyle bir bomba koyacağım ki göreceksin. Ağlayacaksın"

aynen dediği gibi de yaptı. Bomba dediği, O'nu tahrik edip elenmesini sağlamaktı. Bunu başardı. Daha sonrada Çağdaş hüngür hüngür ağladı.

arkadaşlar sebep neyse ne, eğer şiddet varsa orada şiddeti uygulayan her zaman haksızdır. En azından kanunlar önünde. Dolayısıyla bu bir yarışmaysa, aralarındaki savaşı Semih kazandı.

Sonuçta Semih her ne kadar tavırlarıyla tahrik edici biri ise de Çağdaş'a gidip sataşmadı. İlk başından beri Çağdaş Semih'e sataştı. Çağdaş arkadaşlarına 45 er TL'ye sünger alırken, Semih kendine 45 TL'ye çift kişilik yatak getirdi. Bunuda hazmedemedi Çağdaş.

Öyle kafasına göre oylama iptal etmeler, bütün insanları yönetmeye çalışmalar, oylamasız kural koymalar vs. Bunlarla bir yere varılmaz. Kimse kendini külhanbeyi zannetmesin.

Bakın işte; Çağdaş dışarda Semih içeride

• Şu Semih denen cıvık adamı bir an önce şutlamazlarsa bu programı bidaha izlemem, gereken yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyomex -- 14 Kasım 2014; 9:29:09 >
  • bende diyorum ki yarışmanın sonuna kadar orada kalacaktır :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xMack

quote:

akşama şenlik var

sonuç ne hocam

oylama sırasında canlı yayını kestiler

ancak sonra yayını verdiklerinde konuşmalardan herşey anlaşıldı

oylamada melek, murat (bunlar kesin) ve sanırım özlem çıkmış

sms oylamasında ise bunlar arasından melek elendi.

sabahta çağdaş diskalifiye edildi

şu anda herşey semih'in istediği gibi gidiyor :D

hocam semih halk oylamasında 1.ci çıkmış diyolar zaten gördüğüm kadarıyla izliyenlerin %80'inin favorisi (ben de dahil olmak üzere)

• cagdas gibi adamlardan nefret ediyorum melek orda virvir etmese vurmazdi kizlara artistik olsun diye atladi :) delikani delikanli yok benim grubum bilmemne

• quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

Şu Semih denen cıvık adamı bir an önce şutlamazlarsa bu programı bidaha izlemem, gereken yapılacaktır.

Semih bu yarışmayı kazanan kişi olcak emin ol Hee sen izleme zaten çok şey kaybeder yarışma

• catik kullanıcısına yanıt
    semihle 1 gun ayni evde kalan camdan atar :) izlemesi laflari keyifli umursamaz yzsuz :)

• Semih i görünce tv yi kırasım geliyo..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.