Şimdi Ara

LG G Pro 2, Magic Focus kamera özelliği ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Pro 2, Magic Focus kamera özelliği ile geliyor

LG yeni nesil süper telefonu modeli G Pro 2'de, gelişmiş kamera özelliklerine de yer veriyor. 5.9-inç büyüklüğündeki Full HD ekranına, yüksek performanslı işlemcisine ve 3GB RAM kapasitesine ek olarak, 13MP çözünürlüğündeki kamerasıyla da ön plana çıkan LG G Pro 2, hem 4K video kaydı, hem de OIS yani Optik Görüntü Sabitleme Özelliği gibi özellikleri bir arada sunuyor.

Bu ayın sonuna doğru uluslarası pazarda satışa sunulması beklenen LG G Pro 2, kamera tarafında Magic Focus isimli yeni bir özelliğe daha sahip. Nokia'nın Refocus uygulamasına rakip olan bu özellik ile kullanıcılar, fotoğrafı çektikten sonra istedikleri yerini yeniden netleyebilecekler. Geleneksel fotoğraf kaydında önce netlenecek nokta seçilip daha sonra deklanşör butonuna basılırken, LG'nin yeni telefonunda fotoğrafta hem önce hem de sonra netleme yapılabiliyor.

Tasarım olarak G2 modelinden izler taşıyan ve sihirli buton yaklaşımını devam ettiren G Pro 2, ön tarafta ekranın kasaya oranı açısından sınıfındaki en iddialı telefon olarak gösteriliyor. %77 olan ekran - kasa oranıyla, sağ ve sol köşelerde oldukça ince bir çerçeveye sahip olan telefon, tüm bunlara ek olarak 3200mAh kapasiteli pil, microSD kart ile hafıza arttırımı gibi detaylarıyla da dikkat çekiyor. Yeni telefonun Türkiye geliş tarihi ve fiyatı ise şu an için bilinmiyor. 

• Çabuk wisdom gelmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg iyi bir yükseliş yakaladı.
  • Refocus ne zamandır var bizde ya
    Kamera konusunda Nokia'yı geçemezler.
  • LG G Pro, malum telefondan ilham aldı
  • LG G2 modelinden izler mi ? Oldukça fazla yararlanmışlar o izlerden neredeyse aynı olmuş
  • Ekran kasa oranı %77 imiş. Z2, S5 de kaç acaba.

• telefondan çok köpeğin cinsini merak ettim

• Onun yerine odaklamayi hizlandirsalar cok faydali olur. Hersey 10 numara ama şak diye foto cekemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bitince durdurmayın sonraki rivals videosu daha ilgi çekici :D

• denedım cok guzel calısıyor

g2ye portlamıslar
  • arka yada ön planı öldürüyor kısacası;pro kameralarda olan bir özelliktir,nihayet ceplerede düştü...

• sd kart var zaten

• son gelişmelerle lg'ye sempatim arttı yemin ederim kim bilir g 3 çıksa nasıl olacak
  • G3'ün ayak sesleri.

• Ben de de bir sempati uyandırdı G2 ...G3 ise çok fena olacak kanımca...merakla bekliyorum.Ama işte Xperia Z2 nin kalite hissiyatını vermesi mümkün değil.LG de Samsung'un tarzını benimsedi malesef. Sony çok farklı bir zihniyetle müşterisini cazbetmete çaba sarf ediyor. Biraz da ucuz olsa....

• quote:

Orijinalden alıntı: likeable

lg ye eskiden soğuk bakardım ama son zamanlarda gayet başarılı ve fiyatı da gayet uygun keşke arttırılabilir hafıza olsaydı malum oyunlar gb lar sürüyor ve foğraflar da eklenince telefon doluyor

Sd kart girişi var okumadınız galiba ?
  • Güzel bir fiyattan gelirse tadından yenmez çöp neonun fiyatından 100 lira aşşağıdan girse çok tatlı olur :)
  • g2 ye gelme ihtimali varmı ?

• Valla, Optimus G Pro kullanıyorum.
    OIS değil ama yazılımsal Image Stabilitation var.
    Çektiğim videolarda titreme olmuyor. Yazılımsal olarak
    bile olsa gayet başarılı iş yapıyor. Gayet memnunum yani...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.