Şimdi Ara

Yeni Insignia verilip C180 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
2.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Makyajlı kasa Insignia sahibiyim 2013 model. Araç cosmo donanımda , sunroof harici bir eksiği yok gözümde. Bi xenon afl farlar, hafızalı elektrikli koltuklar ,lastik basınç ölçer, yarı deri koltuklar ve döşemeler, katlanır yan aynalar, far yıkama, , iki tane 8 inch ekran, ekranları kontrol etmek için laptoplar gibi dokunmatik yüzey , iki tane usb girişi, sesli komut özelliği, Bluetooth, dokunmatik şekilde ayarlanabilen tam otomatik klima*arkada da üfleme yeri , hız sabitleme gibi birçok donanım var kendi aracımda. Performans olarak 1.6 170 hp c180 ile aynı, boyutlara baktım Insignia daha uzun, daha geniş , daha yüksek. Motor çok sessiz, yalıtım ve darbe emişi orta seviyede. Şimdi c180 alırsam ne gibi artıları olur sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interestedintech33 -- 11 Mart 2014; 1:08:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Test ettiğim Insginia 18" arada kulandığım C180 17" jantlara sahip ancak yalıtım ve sarsıntı konforunda C serisi iyi olsa da arada çok ciddi bir fark yok, yeni Insignia nın 17" + yumuşak lastiklerle C serisini çok aratmayacağını düşünüyorum.
  • Üstad C180 yeni kasa geldiğinde üzülürsünüz bence bekleyin Nisan sonunda karar verin. Ben olsam yeni kasa C180 alırdım bunu bir eski Insignia kullanıcısı olarak söylüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: muharrem.05

Üstad C180 yeni kasa geldiğinde üzülürsünüz bence bekleyin Nisan sonunda karar verin. Ben olsam yeni kasa C180 alırdım bunu bir eski Insignia kullanıcısı olarak söylüyorum

Sn. eski Insignia kullanıcısı, yeni C serisi mi yoksa 320ed mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Üstad C180 yeni kasa geldiğinde üzülürsünüz bence bekleyin Nisan sonunda karar verin. Ben olsam yeni kasa C180 alırdım bunu bir eski Insignia kullanıcısı olarak söylüyorum

Sn. eski Insignia kullanıcısı, yeni C serisi mi yoksa 320ed mi?

Şimdi onlar düşünsün abi  Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı?

Bu videoyu da izlemeli kesinlikle

Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı? Yeni Insignia verilip C180 alınır mı?

• çok iyiymiş yahu
  • Aracı incelemedim deme bana lütfen Test aracı gelir gelmez direk konusunu açıcam
  • Yeni c serisinin astronomik bir rakamdan cikacagini dusunuyorum.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    Aynı düşüncedeyim sanki gerektiğinden çok fazla kaliteli ve güzel yapmışlar hissi veriyor.
    Yani baz donanım 160 çekseler yine alınır gibi duruyor araba ama bence baz donanım en az 135-140 arası olur.
  • muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    O değilde abi bağırtman dileğiyle.
    Bir sesi duyalım ama ban kusur bulamayacaksın gibi geliyor.
    EN az e serisi kadar lüks duruyor hele şu an ki c serisinden çok çok önde.
  • Ben en bos olanini 120 130 olarak dusnuyorum. Mercedes yeni cikan araclarinda hic acimiyor. Cla gobi bir arac bile c segmenti olmadina ragmen 120 bindi.

zaten mercedes bombos arac getirmiyor. A serisinde fiyat listesine koydu ama bayiiye gidiyorsunuz min urbandan basliyordu. C serisi de avangarde veya fashinationdan baslar. Yani 4 teker bir direksiyon mercedes ne yazikki yok. Zaten manuel de yok.

• quote:

Aracı incelemedim deme bana lütfen Test aracı gelir gelmez direk konusunu açıcam

A4 - 3 serisi ile ufak bir mukayesesi vardı, bir bu bir de kardeşi CLA le olan karşılaştırmasını okumuştum, videosunu hiç izlememiştim

Tahminim 3 serisinden başlangıç fiyatı bu kez net olarak yüksek olur, neyseki Mercedes in standart donanım politikası Bmw den daha cömert, araç geldiğinde hemen inceleyip düşüneceğim.

• C180 130 bin tl den girecek muhtemelen amg paket 145 bin tl olur. 1.6 dizel 130 Hp 320 nm tork bir habere göre de 134 hp olacak. Dizelin fiyatı ise Amg olan 160 bin tl ye yaklaşır.

Test aracı gelsin aracı kapsamlı ve mümkün olduğunca limitlerini hissettirmeye çalışacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Yeni c serisinin astronomik bir rakamdan cikacagini dusunuyorum.

Baz versiyon 120-130 bin den aşağı gelmez en iyi ihtimal.
  • yeni c serisi 140 bin den aşağıya gelmez. İnsignia istediği kadar uzun ve daha geniş olsun. bir mercedes konforu,sürüş tadı veremez en iyisi gidip aracı deneyip farklarına kendin varman...
  • bence değmez insignia güncel kasa ancak c180 yakın zamanda yenilenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ykpnrgz

bence değmez insignia güncel kasa ancak c180 yakın zamanda yenilenir.

+1

• Ben mantıklı hiçbir sebep göremiyorum almak için.
  • interestedintech33 kullanıcısına yanıt
    C hic mantıklı değil,
    1.6 mercedes E serisi daha mantıklı.

• muharrem.05 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat biraz pahalı olacak gibi yenisinin o yüzden ancak eski kasa alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.