Şimdi Ara

Dark Souls II'nin Çıkış Videosu Yayında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Titanfall'ın haricinde bu haftayı oyuncular için önemli kılan bir diğer yapım Dark Souls II, yarın itibariyle Kuzey Amerika çıkışını yapacak. Bandai Namco da oyunun çıkışına oyuncuları hazırlamak için bir çıkış videosu yayınladı.

Oyunun yayınlanan videosunda sinematik bir açılış görüyoruz. Devamında ise oyundaki boss savaşlarından bazı sahneler karşımıza çıkmakta. Oyunun keyif veren bu videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Künye de cikis tarihine bakdim da 25 nisan diyor ???????????????????????
    ertelendimi yoksa diye siparisime bakdim PC icin mis yoksa oyunun ilk cikis tarihi 14 Mart.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunun grafikleri ilk oyuna göre hiç değişmemiş hatta pek de özenilmemiş gibi duruyor. Buna rağmen çıkış videosunda kötü grafikleri gözümüze sokuyorlar. Oyunun başına sinematik görüntüler eklemeleri, ardından kötü oyun içi grafikleri vermeleri işi tam berbat etmiş.

• oyunu şimdiden 20 saat oynadım oyun mükkemel olmuş bana göre türünün en iyisi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

Künye de cikis tarihine bakdim da 25 nisan diyor ??????????????????????? <br>ertelendimi yoksa diye siparisime bakdim PC icin mis yoksa oyunun ilk cikis tarihi 14 Mart.

pc için rahatla :D

• quote:

Orijinalden alıntı: gesso

Oyunun grafikleri ilk oyuna göre hiç değişmemiş hatta pek de özenilmemiş gibi duruyor. Buna rağmen çıkış videosunda kötü grafikleri gözümüze sokuyorlar. Oyunun başına sinematik görüntüler eklemeleri, ardından kötü oyun içi grafikleri vermeleri işi tam berbat etmiş.

aynen bencede grafikler çok kötü

• Berattan sen oyunu pc de mi oynuyon ,konsol port gibimi yoksa kontroller rahat mi?

• bu oyunda amaç çok güzel grafikler değil zaten oyunun oynanış dinamikleri oda harika zaten ;)
  • gene dev gibi bosslar ve sadece bacağına erişiyorsun türünün en iyi örneklerinden biri olan bu oyun hiçmi yenilik yapmaz yada boss kavgalarını geliştirmez sadece yeni mekan yeni bosslar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: omris2013

quote:

Orijinalden alıntı: gesso

Oyunun grafikleri ilk oyuna göre hiç değişmemiş hatta pek de özenilmemiş gibi duruyor. Buna rağmen çıkış videosunda kötü grafikleri gözümüze sokuyorlar. Oyunun başına sinematik görüntüler eklemeleri, ardından kötü oyun içi grafikleri vermeleri işi tam berbat etmiş.

aynen bencede grafikler çok kötü

Kardeşim dikkatli baktığınızda büyük fark olmasa da gelişme var kesinlikle. Textureler fazla gelişmemiş fakat karakter modellemeleri daha iyi özellikle ışıklandırmalar belirgin şekilde iyi bence. Daha iyi grafik istiyorsan PC sürümünü alacaksın. Ayrıca bu oyunu Watch Dogs ile falan karıştırmayın. Bu oyun RPG ve oynanış daha önemlidir. Eğer oyun zor geldiyse ki ben de zorlanıyorum, bu oyunu böyle kabul ederseniz bir zaman sonra grafik falan aramazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 10 Mart 2014; 23:42:03 >

• Grafikler pcde daha iyi olacak bunamış 8 yıllık konsollarda tabi böyle gözükecek
  • Nasıl yani DS2 çıkıyor mu?

• bu oyunda grafik arayanlar souls serisine bence hiç bulaşmasın mümkünse watch dogs ta cod ta filan kalsınlar. rpg kafa isteyen bir türdür
  • Grafikler çok kötü değil o kadar da abartmayın , grafikler normal. 5 6 ay sonra next gen için gelir daha güzel şekilde benden demesi gta v misali

• Beyler bu oyunda grafik aramayın boşa. Oyun zorluk seviyesi ile şöhret buldu zaten. Pc'deki ilk oyununda grafik kilitli idi. Unutmayın.

• ilk oyundan hiçbir farkı yok. Grafiklerde kötü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.